Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

I proszę bardzo jak zwykle ten sprzedający wciska ludziom kit

koperta stalowa!!!

orginalna koronka!!!

zegarek nie odnawiany

 

tylko jakieś te wskazówki dziwne

http://allegro.pl/wo...2104868646.html

 

 

B)

Koperta jest stalowa, koronka jest oryginalna, te "dziwne" wskazówki też są z amfibii (były tez takie w kilku modelach komandira zakaza mo w latach '70)..

 

Zegarek nie jest odnawiany - to składak z oryginalnych cześci amfibii, tyle, że 2 amfibii. Sprzedający nie napisał, że ta amfibia powstała z 2 różnych modeli amfibii. Koperta i wałek pochodzą z beczki z lat '80. Werk, tarczę i wskazówki wyjęto jako kpl. z "uszatej" z lat '70. Jednego, czego nie jestem pewny to sekundnik, ale fotka jest za słaba trochę na definitywne sądy.

Pooglądaj kolekcję ruskich diverów Phila:

http://www.netgrafik...sian-divers.htm

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)

Koperta jest stalowa, koronka jest oryginalna, te "dziwne" wskazówki też są z amfibii (były tez takie w kilku modelach komandira zakaza mo w latach '70)..

 

Zegarek nie jest odnawiany - to składak z oryginalnych cześci amfibii, tyle, że 2 amfibii. Sprzedający nie napisał, że ta amfibia powstała z 2 różnych modeli amfibii. Koperta i wałek pochodzą z beczki z lat '80. Werk, tarczę i wskazówki wyjęto jako kpl. z "uszatej" z lat '70. Jednego, czego nie jestem pewny to sekundnik, ale fotka jest za słaba trochę na definitywne sądy.

Pooglądaj kolekcję ruskich diverów Phila:

http://www.netgrafik...sian-divers.htm

Voli właśnie o to chodzi że to składak, moim zdaniem należy o tym informować w aukcji a nie na bezczele pisać tylko o tym co jest w zegarku ok, napisze taki jeden z drugim że koperta stalowa, że koronka orginalna a co z resztą zegarka?

dalej zamyka gębę i szuka fraferów.

A najgorsze w tym wszystkim że znajduje!!!

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie cos zescie widzieli?

 

Aukcja

 

 

 

Bezczelnosc jednych, naiwnosc drugich. Sprzedajacy, sadzac po opisie o zegarkach ma pojecie.

post-28237-0-12001600-1329597508_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nadgarstek to polecam to : ;)

 

http://allegro.pl/unikatowa-sowiecka-lotnicza-molnia-lata-50-i2123747620.html

reka zaslonieta do łokcia

 

i czy sa kolekcjonerzy?

czy ktos sie skusi?

kolejny bajkopisarz na allegro

"Również bardzo ciekawa jest konstrukcja koperty z wypustkami po bokach jak w chronometrze ale nie wiem jaką mogą spełniać funkcję? Może to jakieś zawory wyrównujące ciśnienie?"

Pewnie tak było. Chodzi o wyrównywanie ciśnienia, bo przecież to nie chrono :(

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz na "wypustkę" i masz wyrównane ciśnienie w kołach swojego Uaz'a.

Niech żyje twórczość ludowa i ministerstwo konstruktywnej propagandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Co sądzicie o tym precyzyjnym?

czy to składak? jakiś taki dziwny, takiego jeszcze nie widziałem.

Ile może być warty?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2116706120

Ja myślę, że jest warty 306,50 pln ;)

Hmmm....Wygląda jak precyzyjny... Nic specjalnie nie podpada...ale ja mało precyzyjnych widziałem. Hans by wiedział więcej od nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wskazówka sekundowa i koronka nie podoba, szukałem takiego prezyzyjnego po necie i nie mogłem znaleźć.

Sam go miałem w snipie ustawionego ale odpuściłem przez tá wskazówkę.

Hans co o nim sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wskazówka sekundowa i koronka nie podoba, szukałem takiego prezyzyjnego po necie i nie mogłem znaleźć.

Sam go miałem w snipie ustawionego ale odpuściłem przez tá wskazówkę.

Hans co o nim sądzisz?

 

Celne spostrzeżenia,- wskazówka sekundowa powinna być złota z czerwonym grotem a koronka nie tak kanciasta jak ta, tylko bardziej obła


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wskazówka sekundowa i koronka nie podoba, szukałem takiego prezyzyjnego po necie i nie mogłem znaleźć.

Sam go miałem w snipie ustawionego ale odpuściłem przez tá wskazówkę.

Hans co o nim sądzisz?

 

Coś słabo szukałeś ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52578-moj-skromny-zbiorek/page__view__findpost__p__637096

 

prec2m8.jpg

 

Co do zegarka, to Red_2004 ma 100% racji.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo szukałeś ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52578-moj-skromny-zbiorek/page__view__findpost__p__637096

 

prec2m8.jpg

 

Co do zegarka, to Red_2004 ma 100% racji.

No i gdzie Ty widzisz w swoich precyzyjnych takiego jak ten na aukcji?

Ja tu widzę co najmniej kilka różnic pomiędzy tym z aukcji a Twoim, tj koronka, wskazówka i kolor koperty!

 

ps. Twoje widziałem już chyba z 1000 razy, często się na nie gapię :(

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie Ty widzisz w swoich precyzyjnych takiego jak ten na aukcji?

Ja tu widzę co najmniej kilka różnic pomiędzy tym z aukcji a Twoim, tj koronka, wskazówka i kolor koperty!

 

ps. Twoje widziałem już chyba z 1000 razy, często się na nie gapię :)

 

Sorry, nie do końca Cię zrozumiałem. Myślałem, że nie widziałeś precyzyjnego z taką tarczą.

Tak przy okazji, dzięki za odwiedzanie mojego wątku! ;)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Witam, nie wiem czy to dobry dział, ale nie chciałem zaśmiecać forum tworząc nowy temat. Dziś widziałem w antykwariacie Pobiedę z lat 50-tych z centralnym sekundnikiem na chodzie w bardzo ładnym stanie za 25 zł. czy to jest okazja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w bardzo ladnym stanie to mysle ze warto przygarnac. Osobiscie posiadam cztery sztuki w tym jedna z centralnym sekundnikiem i mam do kazdej sentyment. Po wizycie u zegarmistrza tykaja az milo. I bardzo dobrze prezentuja sie na pasku z podkladka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

A gdzie można kupić takie paski? Nie chce sztucznych, bo sie rozwalają tylko poszukuję ze skóry naturalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno spotkac dobrej jakosci. Zesto widuje takie po 10 zl, dosyc kiepskie niestety. Poza tym te Pabiedy w uszach maja 16 a teraz wiekszosc jest na min. 18. Moze bazarek na forum ew. czasami na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Śmiać się samemu nie wypada a nawet trochę szkoda... :P . Kolejna "perełka" tylko sekundniczek jakoś się nie zmieścił :) . Zapewne przszkadzały "ząbki", a trochę żal było go ciąć kleszczami... No i jest już dwóch chętnych... :)

 

"Poljot" ;-)

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot model. Volwerine :) Cudo - a kupujący to mam nadzieję jako kuriozum i atrakcję ala pomysłowy Dobromił. Te wskazy to pasują mu do tej barokowej formuły jak ta lala. Dzięki za podzielenie się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zakonczenia aukcji jest juz kultowym modelem. :) samospelniajaca sie przepowiednia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie jaja , 4 stówki za Amfibię ministry nowy model ?! :) parę miesięcy temu sam kupiłem na allegro nóweczkę z papierami tylko niebieski nurek od człowieka co sprzedaje ruski ( dałem 219 zł ) a tutaj z kijową tarczą za taka kasę :P , normalnie ktoś był zdesperowany.

Edytowane przez yacek _b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia zdjęć i opisu.. portale aukc stają się coraz to bardziej enigmatyczne jeżeli chodzi o popyt na te same zegarki różnie "podawane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.