Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio naszała mnie ochote na Poljota,Niewiem nic o tym zegarku Zanzlazłem takie cos na allegro ?? co o tym sądzicie ??

http://allegro.pl/zegarek-poljot-sturmanskie-109-i2355575444.html

 

http://lh3.ggpht.com/-aDMsMr2Mqsw/SNE4hC7d4oI/AAAAAAAAP1U/yRB2-FBkYyI/Hradec%252520027.JPG

ta dwa zegarki to dwa rózne modele tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model ten sam (3133) tylko tarcze inne.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 zł to trochę dużo. Zegarek od frontu nie za piękny....

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda imo 600 stowek to uczciwa cena za ten model ale w stanie bliskim idealnemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wostok-komandirski-ciekawy-model-17-kamieni-i2344670342.html

Wostokowy-składak -głowa boli - koperta z ringiem inna parafia, tarcza z Rosyji już, ale.. "Sprzedawany zegarek jest w dobrym stanie pochodzi z lat 70-tych i ma klasyczne wzornictwo serii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, już gdzies czytałem, ze te mechanizmy są ze złota ;) . A klasyczne wzornictow Wostoka powala po prostu... ech... pomocy!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wostok-komandirski-ciekawy-model-17-kamieni-i2344670342.html

Wostokowy-składak -głowa boli - koperta z ringiem inna parafia, tarcza z Rosyji już, ale.. "Sprzedawany zegarek jest w dobrym stanie pochodzi z lat 70-tych i ma klasyczne wzornictwo serii"

 

No cóż, proponuje pogratulować zwycięzcy aukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba dla tego alledrogo pozakrywało nick'i kupujących - aby ludzi z błogostanu słodyczy zakupu nie wybudzać :D toż to unikat ktoś znabył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Frytejro ta rakieto to perfidny składak wcześniej była jeszcze bardziej "podrasowana" http://allegro.pl/okazja-rakieta-tarcza-24h-nowa-z-gwarancja-i2296344766.html ,

Pierścień i koperta są z Rakiety z wiecznym kalendarzem.

A mnie pokorciło by zapytać jak się z tego kalendarza wiecznego korzysta w tym przypadku ;-P ehhhh.... bez odpowiedzi się obyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A mnie pokorciło by zapytać jak się z tego kalendarza wiecznego korzysta w tym przypadku ;-P ehhhh.... bez odpowiedzi się obyło.

 

 

Zrobilem dokładnie to samo, nawet wklejałem tutaj kawałek korespondencji.

 

Tutaj jak napisałem żę to składak i odpowiedź jaką dostałem:

 

 

I znowu okazja na 3w1

http://allegro.pl/sh...item=2345501567

Ten sam "zakład zegarmistrzowski". Dodatkowo napisałem gościowi że to składak, dostalem w odpowiedzi:

 

 

"Witam,

Proszę nie ośmieszać się. Zegarki były zakupione w Związku Radzieckim w latach 80-tych przez mojego ojca który jest zegarmistrzem od 50 lat!!! Posiadam 5 takich samych. Każdy jest nowy nieużywany sprawdzony i wyregulowany z dokładnością 5 sekund na tydzień. Na każdy zegarek jest gwarancja. To, że było ich mało to nie znaczy, że są jakimiś składakami!!!

Pozdrawiam

F.H.U. KWARC

Piotr Sołtysiak"

 

Chyba najbardziej nie chce mi się wierzyć w te 5s/tydzień. Może tak,,, przez pierwszy tydzień po regulacji, jak sie wie jak go przekładać żeby kompensować odchyłki (ale i w to wątpię).

 

Zastanawiam sie czy mu wysłać z których modeli był składany

 

 

A tutaj moje spekulacje co do sposobu odczytu daty:

Na razie poprosiłem żeby mnie oświecił jak się korzysta z kalendarza w tym oryginalnym, niepowtarzalnym modelu. Jestem ciekawy co mi odpisze

 

Pewnie staje się plecami na zachód, spiewa "wlazł kotek na płotek" po starocerkiewnoslowiańsku jednocześnie obracajac się wokól własnej osi i machając rękoma. Albo coś w tym stylu. To jedyny sposób odczytania daty jaki przychodzi mi do głowy.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznei... ale ze mnie jelen.. nie zauwazylem ze tam jest wieczny kalendarz. a nie nazwy miaast ... :/ kurde rzucilem kątem oka na zegarek patrze wskazowki ok i lece inne zdjecia a nie zauwazylem cyferblatu z wiecznego kalendarza..... w morde jeza.. zrobilbym wtope jakby mi przyszedl bo wedy dopiero bym to pewnie zauwazyl.. heheh

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak Rakieta już osiągnęła kosmiczną cenę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak Rakieta już osiągnęła kosmiczną cenę ...

 

Niewiedza tak jak i wiedza są bezcenne, jednak bywa bolesna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Orzeszku.... co tu się działo z tą Mołnią ;-)

Ta koronka....ten szyk wskazówek z lumą naniesioną szpachlą ;-) i 7 walczących o ten rarytas...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzeszku.... co tu się działo z tą Mołnią ;-)

Ta koronka....ten szyk wskazówek z lumą naniesioną szpachlą ;-) i 7 walczących o ten rarytas...

Koronka niszczy system :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj był Łucz kwarc, (zresztą z ciekawą tarczą ;)

http://allegro.pl/lucz-z-dodatkowa-funkcja-stan-sklepowy-lata-80te-i2351782612.html

na zadane pytanie o dodatkową funkcję zegarka,tj. "co to za funkcja?" otrzymałem taką odpowiedź:

"nie wiem,zegarek ma dodatkową opcję ale jak się ją uruchamia to nie wiem... pozdrawiam "

:unsure:

Na ponowione pytanie, ze zmieniona formą, tj. "jaką ma funkcję?" Znowu wyczerpująca odpowiedź: "nie wiem... pozdrawiam"

:blink:

Może jestem uparty, ale jak ktoś kupił, to niech się wypowie nt. tej dodatkowej funkcji, jeśli takowa jest ;)

Co to za funkcja :lol: ?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Koronka niszczy system :D

Pierwsze podejście do sprzedaży się nie powiodło - he he teraz z innego konta Mołnia Floty Czarnomorskiej ;-)

 

Ale to musi ważyć? ;-P Wysyłka paczką za 20 pln!

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.