Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

uratować ?? raczej poszukałbym nówki sztuki tarczy i podmienił :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej pewnie wyjdzie upolowanie sławy z dobra tarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczesny rusek, raczej orginalny. Musisz poprosić o foto mechanizmu - bo trafiały sie chińskie zuany w środku.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ra...3086368021.html

A tu kolejny "składak" sprzedawany jako NOS

Edit

I jeszcze jeden

http://allegro.pl/raketa-rakieta-paketa-zegarek-i3080983222.html

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz raz leczyłeś mnie na oczy rk7000 brachu! :) napisz co w tej niebieskiej (mam podobną) i w czarnej jest nie-halo???


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz raz leczyłeś mnie na oczy rk7000 brachu! :) napisz co w tej niebieskiej (mam podobną) i w czarnej jest nie-halo???

Teraz już nauczony przykładem muszę ostrożniej wyrażać opinię :)

Wg mnie niebieska jako "eksportowa" powinna mieć chromowane wskazówki, białe był robione na rynek wewnętrzny.

W czarnej widać na górnym kalendarzu tym obracanym dni tygodnia w języku rosyjski.

Ale to moje zdanie i być może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! najwyraźniej symptopy mojej ślepoty, to już raczej sprawa beznadziejna... przynajmniej w przypadku nowszego modelu (z czarną tarczą)

Musiałem przekopiować fotkę z aukcji i ją powiększyć, aby dostrzec że u góry są miniaturowe bukwy

 

Co do niebieskiej, to widzę że moja raketa(błękitna tarcza i alfabet łaciński) ma identyczne białe wskazówki... też przeszczep? raczej mało prawdopodobne

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że eksportowe miały chromowane wskazówki ale jeśli chodzi o zegarki radzieckie to już mnie nic nie zdziwi.

Może popatrz w katalogach dla pewności.

Edit

Moja niebieska anglojęzyczna ma wskazówki chromowane.

Edit2

Zobacz tez zdjęcie naszego Moderatora

http://www.moje-zegarki.blogspot.com/search/label/Raketa

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie skoro już podjęliście się słusznej misji demaskowania różnych podszywających się pod oryginały czasomierzy to już podawajcie źródła takich informacji. Bo to "czytałem że wskazówki takie czy takie" po przeczytaniu z kolei przez świeżych kolekcjonerów tworzy pewien rozrastający się mit. A jak wszyscy wiemy łącznie z piszącym ten post, radzieckie i atlantiki potrafią niejednego pewniaka zaskoczyć ;) czyli może konkretnie ze źródłem albo imo? Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie podam Ci moje źródło: półeczki w moim mózgu :) a serio to już niejednokrotnie o tym pisaliśmy - albo katalogi w sieci które są podlinkowane w tym dziale, albo strony kolekcjonerów i ich porównywanie. Nie ma innych źródeł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno zapamiętać wszystkie źródła dlatego od kilku dni moje wypowiedzi są IMO (wg mnie) o czym piszę.

To takie zabezpieczanie tyłów w obawie przed radzieckim atakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie podam Ci moje źródło: półeczki w moim mózgu :) a serio to już niejednokrotnie o tym pisaliśmy - albo katalogi w sieci które są podlinkowane w tym dziale, albo strony kolekcjonerów i ich porównywanie. Nie ma innych źródeł

A to co innego. Autorytety jak najbardziej są wiarygodnym źródłem. ;) To oczywiste i wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu ten sam sprzedawca sprzedaje niebieską z jeszcze innymi wskazówkami ;)

http://allegro.pl/rakieta-kalendar-2628-h-cccp-nieuzywana-i3086393045.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było ich conajmniej 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nikt z "naszych" nie licytuje tej Rakiety. http://allegro.pl/ra...3144165943.html Mimo że ma rzadko spotykana tarcze to koperta jest obca. Pewnie sprzedawca zaciera rączki że banda głupków opanowanych przez gorączkę złota licytuje tego składaka . stawiam że cena spokojnie przebije 300 zl

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składak rakiety jako werku i starta jako dawcy koperty.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nikt z "naszych" nie licytuje tej Rakiety. http://allegro.pl/ra...3144165943.html Mimo że ma rzadko spotykana tarcze to koperta jest obca. Pewnie sprzedawca zaciera rączki że banda głupków opanowanych przez gorączkę złota licytuje tego składaka . stawiam że cena spokojnie przebije 300 zl

Stan "menniczy" :D

Jak spotykam się ze stanem "szufladowym" to mam wrażenie że wszelkie uszczerbki pochodzą od obicia o szufladę a ten o mennicę się obił? :)

Edit

Goralu35 werk 2809a - jestes pewny że od Rakiety?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę że tam w środku jest 2809 raczej dekiel jest adoptowany z ałmaza :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz aukcja ze składana rakieta http://allegro.pl/ra...3144165943.html .

Gorączka złota zbyt bardzo uderzyła jednemu do głowy (patrz opis wycofania oferty przez sprawce jednemu z kupujących) :lol:

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.