Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Recommended Posts

Masz racje jak ktoś sprzedaje zegarek z mechanizmem  2416 jako budzik,to musi być niezłym oszustem.,Nie wiem jak taki zegarek może zadzwonić na pobudkę?? Chyba trzeba dodatkowo ustawić alarm na Iphonie.http://olx.pl/oferta/zegarek-gtpierwszy-sygnal-budzik-signal-18j-gtunikat-CID87-ID8DnIz.html#be53e423b4

Przecież zdjęcie jest ewidentnie od innego zegarka bo i koronka jedna i kolor koperty inny... machnął się przy wklejaniu

nie kupuje zegarków jak większość forumowiczów po 5 złotych.

Dobrze, że ten do którego jutro jadę zrobić zdjęcia lotniczych, tego nie przeczyta. B)

Guest Kwiatek

Nie kupię w takich cenach bo nigdy jeszcze tak super okazji nie widziałem...wszyscy o tym mówią ale mnie niestety się takie zegarki nie trafiają

Nie kupię w takich cenach bo nigdy jeszcze tak super okazji nie widziałem...wszyscy o tym mówią ale mnie niestety się takie zegarki nie trafiają

To przykro mi z tego powodu, mam nadzieję że niedługo coś trafisz za przysłowiową 5.

Żarty żartami ale raz w życiu na A. udało mi się kupić coś za tyle - bardzo fajną Rakietę za 6,5zł!!!

Do dziś jestem z tego dumny!! B)

Tym bardziej, że model rzadki , z ciekawą tarczą i zintegrowaną 'pasko-bransoletą'

post-60300-0-98756600-1422059622_thumb.jpg

Koronka - właściwa.

Żarty żartami ale raz w życiu na A. udało mi się kupić coś za tyle - bardzo fajną Rakietę za 6,5zł!!!

Do dziś jestem z tego dumny!! B)

Rakietka bardzo ładna, a w tej cenie to już w ogóle mega-oakzja :) Ja ostatnio na Allegro dokonałem zakupu za 1 zł (słownie: jeden złoty):

http://allegro.pl/stary-zegarek-zssr-slawa-kwarc-bcm-uszkodzony-i4988941137.html

Z wysyłką wyszło 8 PLN - jeśli szkiełko okaże się całe, to będzie to sukces, bo brakujące części tego zegarka walają się u mnie w wielu pudełkach :D

Rakietka bardzo ładna, a w tej cenie to już w ogóle mega-oakzja :) Ja ostatnio na Allegro dokonałem zakupu za 1 zł (słownie: jeden złoty):

http://allegro.pl/stary-zegarek-zssr-slawa-kwarc-bcm-uszkodzony-i4988941137.html

Z wysyłką wyszło 8 PLN - jeśli szkiełko okaże się całe, to będzie to sukces, bo brakujące części tego zegarka walają się u mnie w wielu pudełkach :D

To fakt ten model ma zawsze poukruszane szkło po rogach.

Jestem autentycznie pod wrażeniem :D Sygnał - bumerang!

Różne rzeczy się dzieją na A. ale ten Sygnał ma niezwykłą odnawialność w coraz to innych okolicznościach!

Za chwilę ten Sygnał (albo jego "latające" zdjęcia) osiągną status kultowych! ;)

Jestem autentycznie pod wrażeniem :D Sygnał - bumerang!

Różne rzeczy się dzieją na A. ale ten Sygnał ma niezwykłą odnawialność w coraz to innych okolicznościach!

Za chwilę ten Sygnał (albo jego "latające" zdjęcia) osiągną status kultowych! ;)

Podobno TVN już się tym sygnałem interesuje - ktoś chyba kupił . przepłacił  teraz próbuje pogonić i błądzi po serwisach 

Piękna perłowa tarcza http://allegro.pl/tarcza-poljot-lub-wostok-perlowa-piekna-i5023552592.html Może jeszcze nie przepłacona, ale jaki custom ;-) 

Wolność stylu i formy nie zna granic!!! Czepiacie się detali bracia! Jakie potężne możliwości twórcze! Za dzień za dwa będziemy mieli w Polsce Guru projektanctwa  światowego!!! :D

Edited by kchrapek

Orzesz...... wszyscy znajomi chyba licytowali ;-) Ale nick sprzedawcy też wyczesany - mam to samo jak mi kot po klawiaturze przejdzie ;-)

cena uffff mam taką samiutką tylko nie chodzi i trzeba by kopertę przemyć. chciałem  się jej pozbyć za 4 dyszki ale nikt niechciał dać :(

Edited by daniels36