Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Recommended Posts

Więcej "cukierków" na jego aukcjach :)

nawet "na wzór omegi" szkieletowa kieszonka

:)

Pozdrawiam Mirek

Godzinę temu, mkl1 napisał(-a):

Więcej "cukierków" na jego aukcjach :)

nawet "na wzór omegi" szkieletowa kieszonka

:)

Omega widział Kolega jak ładnie siekierą mostek wyrezano 😂

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Widział :)

Ale "natchnął" mnie do zrobienai z jakiejś "ruchli", lub  czegoś innego, podobnego "szkieleciaka" tylko może nie siekierą... :)

Pozdrawiam Mirek

Zbyt mała ta wycinarka..

Musze mieć tak ze stołem 1,5x2 minimum, bo jak się rozpędzę to zrobie  szkieleciaki, ze wszystkich zegarków, jakie mi wpadną w ręce... :) no i muszą się zmieścić..

Pozdrawiam Mirek

W dniu 26.06.2021 o 18:40, Goral35 napisał(-a):

Prawdziwa "perlka" 

Dawno takiego frankena nie widziałem 

https://allegro.pl/oferta/piekny-fso-polonez-borewicz-1500-nakrecany-chodzi-10835506489

"Koperta okrągła, chromowana jak zderzak Forda Mustanga Steve McQueen'a, praktycznie jak nowa."

No miszcz markietingu :)

To był Prim, ciekawe, czy tarcza umyta celowo dla wykonania nadruku, czy jak już się przypadkiem zmyła, to wolne miejsce zapełniono według uznania. Ale jak dla mnie, to wygląda całkiem nieźle.

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

9 godzin temu, Po Bieda napisał(-a):

"Koperta okrągła, chromowana jak zderzak Forda Mustanga Steve McQueen'a, praktycznie jak nowa."

No miszcz markietingu :)

To był Prim, ciekawe, czy tarcza umyta celowo dla wykonania nadruku, czy jak już się przypadkiem zmyła, to wolne miejsce zapełniono według uznania. Ale jak dla mnie, to wygląda całkiem nieźle.

Widziałem FSO 1500(fiat), widziałem również coś z maluchem - już nie pamiętam..

Nawet zastanawiałem się nad zakupem, ale jakoś tak wyszło.. (jak zwykle..)

Chyba któryś miał serce kwarcowe i dlatego zrezygnowałem..

Fajnie by wyglądał kpl takich zegarków - duży fiat, maluch i polonez; może nawet syrenka by siętrafiła i tarpan + warszawa i malutka zbieranina byłaby gotowa..

Nawet jeśli frankeny i nawet jeśli ktoś to kiedyś namalował, to kolekcja polskich aut byłaby miłym dla wzroku widokiem 😀

Na Aukro jeszcze Skoda się trafia. Z tego co pamiętam, lokalizacja przedmiotu, Gdańsk z dalszych okolic Pragi, czy jakoś tak :D 

https://allegro.pl/oferta/dwa-radzieckie-zegarki-10930297879

Tu nie wiem, jak podejść: dla @Enkil może to być coś ciekawego ze względu na tarczę z Gorbaczowem. W środku ZIM, koperta nie wiem, od czego. 

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

A co tu się wydarzyło? Holowanko było, czy dwóch mocno chętnych się wzięło za łby? Pytam się, bo chcę licytować u tego użytkownika kilka zegarków i jak jest holowano to podziękuję po prostu? Ma ktoś doświadczenia?

https://allegro.pl/oferta/zegarek-kirowski-11136414194?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_endsoon_announcement&utm_campaign=5022c3f7-62cd-4c8d-85c6-040af89ca3ca

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Bo ja wiem, ja coś za grosze kupiłem od tego sprzedawcy jakoś parę dni temu, ponoć na chodzie. Hurtem teraz wystawia. Tylko ja jakiegoś nołnejma. Jak było coś lepszego, co mi się podobało, to dość drogo poszło, jak na moje standardy, ale może było warte, sądząc po innych cenach tej marki.