Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablozpueblo

ATLANTIC WORLDMASTER ORIGINAL

Rekomendowane odpowiedzi

Orginał, ale w słabym stanie.

 

Indeksy już wyblakłe, koperta poprzecierana prawie na każdym rancie, a i sprzedawca to nie lada miglanc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wprawne oko profesjonalisty :P dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar dzisiaj wystawic takiego z data jak dziecko mi pozwoli. Jesli jesteś zainteresowany to pisz pw.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIESLUT, nie chciałbym wyjść na łapiącego kilka srok za ogon. Widziałem, że habakuk wystawił takiego atlantica na forum i do niego napisałem, ale jeszcze nie otrzymałem wiadomości zwrotnej. Stan wydaje się na moje oko ciut lepszy niż tego z aukcji.

http://adamtrzcionka.pl/2015/atlantic.jpg

bardzo mi się spodobał ten model i pomyślałem, że mógłby zastąpić Lorusa do garnituru. Niestety 42mm bez koronki to trochę za dużo jak na mój nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałbym nic od Zbigniewa. A o tym jak same te "czarne" Atlantiki są przepłacane pisałem - zresztą nie tylko ja - już ze 100 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem w innych wątkach co masz na myśli z przepłacaniem. Jednak zastanawiam się do jakiej kwoty to nie jest przepłacanie? 200, 300zł? Na aukcjach faktycznie są ceny dość wysokie. Nie mam spiny, bardziej się nastawiłem na "nurka" a ten tylko wpadł mi w oko przypadkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zegarek jest w świetnym stanie (co jest rzadkością) to schodzi za grube paręset złotych. Zegarki na tym samym werku w stalówkach są sprzedawane dużo taniej. Za fajny stan warto może zapłacić i te 200 czy 300 zeta, ale tyle to trupki, jeśli chodzi o ten model,  kosztują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego skorzystam z pewniejszej wg mnie opcji zakupu, od forumowicza z paroletnim stażem. Na allegro opisy aukcji zazwyczaj kończą się na "stan jak na zdjęciu, nie znam się, nie przyjmuje zwrotów, radź pan sobie sam" ;) To dotyczy nie tylko zegarków, ale ogólnie przedmiotów używanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Na Allegro można trafić na okazję. Ale łatwiej się naciąć. Na bazarku okazje są rzadkością. Ale naciąć się też ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek i sprzedawca (opisywany wielokrotnie na forum) nie warty uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.