Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

Tranasmisja na żywo ze X Spotkania Klubowego na www.zegarkiipasja.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy wszystkim oglądającym :) Film będzie dostępny przez najbliższy rok :) Ja tylko zmontują to go opublikujemy/udostępnimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowy film będzie miłą pamiątką! Dzięki za pomysł i realizację. Będąc na spotkaniu część programu zawsze " ucieka" - a to się człowiek zagada, a to zapatrzyło na zegarki :). A tak na spokojnie wszystkiego posłucha w domowym zaciszu. Jeszcze raz dzięki

 

 

Wysłane z budki telefonicznej


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się zmontowanego filmu, już nie mogę się doczekać! A niestety nie miałem możliwości śledzić na żywo. 

Fajnie jak by link został umieszczony w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się zmontowanego filmu, już nie mogę się doczekać! A niestety nie miałem możliwości śledzić na żywo. 

Fajnie jak by link został umieszczony w tym temacie

 

wkrótce będzie dostępny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wkrótce" już nie minęło przypadkiem? :)

Też czekam niecierpliwie i na pewno nie ja jeden.

Nie chce nikogo poganiac, manifestuje tylko gotowość do jak najszybszego obejrzenia filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale  :)  Od razu mam pytanie  - pierwszy odcinek zaczyna się od prezentacji De Bethune a czy będzie to co działo się wcześniej czyli 15 minut Prezesa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się stało, że spotkanie było transmitowane na żywo dzięki inicjatywie Władka i Bartka. Chwała Im za to !  Teraz mamy możliwość obejrzenia i wysłuchania tego po obróbce czyli tego co było istotne bez przerw kawowych i przełączania komputerów.

 

Wszystko dobrze i nawet organizatorzy zostali pochwaleni na forum za organizację spotkania, ale ta organizacja nie wypadła jednak perfekcyjnie. I tu w tym miejscu muszę się przyznać, że nie wszystko poszło jak trzeba - tłumaczenie czyli w przypadku naszego spotkania, praca tłumaczy symultanicznych będących na sali nie była bezbłędna. Cały czas krzem był tłumaczony jako silikon - to już standard błędu.

Pojawiają się 'wibracje' i 'wiercenie dziur' i trochę innych uchybień, które pewnie wyłapiecie podczas oglądania materiału.  

 

W przyszłości uczulimy tłumaczy na pewne słowa i zwroty, tak aby w tłumaczeniu nie pojawiały się 'silikonowe kółka balansu'

Przepraszamy i życzymy miłego oglądania :)

 

Organizatorzy Spotkania       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ta organizacja nie wypadła jednak perfekcyjnie. I tu w tym miejscu muszę się przyznać, że nie wszystko poszło jak trzeba - tłumaczenie czyli w przypadku naszego spotkania, praca tłumaczy symultanicznych będących na sali nie była bezbłędna. Cały czas krzem był tłumaczony jako silikon - to już standard błędu.

w tym roku nie słuchałem tłumaczeń ale patrząc na błędy, które wymieniłeś to i tak mamy progres bo dwa czy trzy lata temu były na tarczy zegarka "ręce" jeśli dobrze pamiętam B)

 

W tym roku przez chwilę byłem również oburzony postawą Bvlgari ale doszedłem do wniosku, że takie incydenty są potrzebne.

Jest to potem dobry temat do żartów i anegdot :D W tym roku na nieoficjalnym spotkaniu również padały nawiązania do zegarków, których fenomen polega na dwuletniej gwarancji itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawełku tłumaczy  nie trzeba uczulać tylko my daliśmy d...y ;)  bo skąd Oni mogą znać fachowe słownictwo :o  kiedy my czasami nie bardzo wiemy o co chodzi  :(

Pozdrawiam  :)

A tak w ogóle wszystko było BARDZO O.K !!!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez jmisiuda
      Witam,
       
      Pokochałem od pierwszego wejżenia zegarek Hamilton Classic Jazzmaster Day Date 40MM.
      Jako, iż nie za bardzo jest możliwość zakupu tego zegarka w jakimkolwiek polskim punkcie sprzedaży, planuje zakup przez internet i tutaj pojawia się problem.
       
      Różnice w cenach są dość duże:
       
      miejsce III - Polska
      http://zegarki-narec...-day-date-40mm/
      4225 zł
       
      miejsce II - Włochy
      http://www.chrono24....tm&watchTypes=U
      2363 zł
       
      miejsce 1 - USA
      http://www.luxuryofw...mens-h32505131/
      ok 1800 zł
       
      Czy ktoś z Szanownych ma jakieś doświadczenia w zakupach w powyższych sklepach on-line ?
      Czy są to miejsca, którym można zaufać?
      A może istnieje jeszcze jakiś inny sklep on-line w którym bezpiecznie nabędę swojego wybrańca ?
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.