Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patiowsky

Gino Rossi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrz na cenę i sam sobie odpowiedz :) Zwłaszcza "limited edition"... Temat byl kiedys poruszany. Marka raczej nie ma nic wspólnego z producentem butów, zresztą potwierdza to wg mnie osobna, dość kiepsko wykonana strona WWW (http://ginorossi.org/). Poza tym na stronie nie ma info o producencie. Jak dla mnie to zwykły chińczyk.


Maciej (MSc04)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie krzywdź siebie zegarkiem tej "marki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie przedmówców, choć miałem bardzo podobny złoty model Gino Rossi w rękach i jest całkiem solidnie zrobiony jak na te pieniądze. tylko te nieruchome małe tarcze... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Gino Rossi.. tylko jeśli szukasz jakieś naprawdę taniego "woła roboczego", którego nie będzie Ci szkoda gdy niechcący go rozwalisz przy jakiejś pracy fizycznej czy upadku z roweru, zakładając budżet na taki zegarek 60- 70zł max. ! :) Za te 150zł zakup Gino Rossi to bardzo kiepski interes. Miałem Gino Rossi i szczęśliwie sprzedałem za 30zł. Plusem tej marki jest to że zegarki w ogóle działają.. a tak poza tym kiepskie wykonanie, kiczowate designy, no i te atrapy chronografów ( o zmiłuj się Boże )..

Tyle w temacie, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I farba którą jest pomalowana koperta odłazi po kilku dniach nawet.

Byłem raz świadkiem, jak człowiek kłócił się ze Sprzedawcą w jakimś pasażu w supermarkecie, że po 3 tygodniach zaczęła się przecierać złota powłoka na kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - z mojego GR też odłaziła farba. Nie jestem przeciwnikiem zegarków za kilka dyszek, bo takowe też spełniają jakąś rolę - pokazują czas i kosztują grosze. Gorzej gdy marka z tego przedziału cenowego próbuje stwarzać pozory jakości i prestiżu, a przy okazji przewartościowuje swoje produkty. Takie właśnie są zegarki Gino Rossi - udają coś, czym nie są, wychodzi z tego kicz i naciąganie ludzi; którzy łapią się na banalne marketingowe chwyty, typu: "Prestiżowy zegarek renomowanej firmy Gino Rossi, dla mężczyzny z klasą" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy Gino Rossi, ja Pontos - mowia ze jego ladniejszy ;) PO CO PRZEPLACAC xD?


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty nie, diamentowy też nie, ale na szpadel Fiskarska to już Panowie zasłużyli. :)

4a80e37066a35b07330e72df4a01bfab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producentem zegarków Gino Rossi jest polska firma, mieszcząca się na Śląsku. Posiada ona w swojej historii kilka "produktów", np. kiedyś oferowali zegarki firmy Loren, ale teraz koncentrują się już głównie na marce G.R. Proszę nie mylić tej firmy z M.Katowice do której należy marka Bisset, Rubicon itp, bo to jest dwóch różnych pracodawców.

 

Faktem jest również, że większość zegarków modowych ma wspólny podmiot, natomiast tutaj tak nie jest...Nazwa G.R. to tylko zbieżność nazw z koncernem odzieżowym. Tego jednak można się domyślić po cenie produktu  :)

 

Jeśli chodzi o same zegarki, to uważam, że należy oceniać je w kontekście cena-jakość, no a w tym przedziale cenowym (mniej więcej do 70zł) są one bardzo dobrze wykonane i stanowią ciekawą alternatywę do innych produktów niskobudżetowych. Zatem jeśli miałbym kupić dziecku zegarek tymczasowy do wspomnianej kwoty, to wolałbym przekonać je np. do QQ, ale mogę się domyślić, że większość dzieci ze względu na wygląd wybierze G.R. i w sumie się temu nie dziwię, bo patrząc wyłącznie z perspektywy estetyki...są prawie bezkonkurencyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cointreau

 

Masz rację, jeśli to ma być dla osoby bardzo młodej, jako pierwszy zegarek, to ok, GR ma ten plus że raczej nie nawala ;)

Mnie osobiście odstraszają atrapy chrono i stylistyka GR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.