Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A my sieroty po "Skyfall" wciąż czekamy..

na następnego Bonda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna reklama. Chętnie bym odbył taką przejażdzkę, do takiego domku, a tam taka laseczka.... samochód obojętny. Zegarek w sumie też.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'James Bond' i KIA...? Pleeez, NO! :( :( :(:D

Dla mnie taka kombinacja to totalne no no nie do zaakceptowania.

Jesli chodzi o JB007 i zegarki, to jestem tu tradycjonalista: tylko Rolex Sub :)

A nawiazujac do tego jaki jeszcze aktor (poza tymi tradycyjnymi ktorzy juz sie w role JB007 wcielili) moglby role James'a Bond'a zagrac, to moim typem bylby tu Chris Vance, mysle ze sprawdzilby sie on w roli tego bohatera calkiem niezle. Co o nim w roli JB007 myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie James Bond już się skończył. 

Oryginalna postać totalnie się rozmyła w product placement, nowoczesnych technologiach i kolejnych pokoleniach, które nie mają pojęcia czym jest/była zimna wojna prócz świadomości istnienia czegoś takiego jak mur berliński czy Związek Radziecki. 

Ostatnio widziałem gdzieś wywiad przeprowadzony na ulicach Warszawy, gdzie co drugi w wieku 16-30, nie wiedział co oznacza skrót PRL, a co dopiero mówić o MI6. 

Nasze służby, teoretycznie specjalne, nie potrafią wykorzystać gotowych rozwiązań jako dowodów. 

 

Z drugiej strony, jak często pisze cook, mamy na ulicach zbyt wielu cipków w rurkach, więc takie filmy "pokazują" jak powinien zachowywać się facet. 

 

W sumie, Brosnan jest Irlandczykiem, więc nie musi kurczowo trzymać się brytyjskich marek ;) Reklama miała zapewne pokazać, że Kia Sorrento jest o wiele praktyczniejszym samochodem w realnym świecie niż Aston Martin w dziecięcej wyobraźni, która często nami kieruje ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, idziemy (podobno) z postepem i product placement to nieodlaczna czesc wspolczesnej kinematografii i telewizji i dla mnie James Bond sie jeszcze z tego powodu nie skonczyl (i uwazam ze Chris Vance moglby sie w roli JB007 calkiem niezle sprawdzic).

Skoncza sie dopiero wtedy, gdy role JB007 przejmie (tak jak jest to podobno planowane na przyszlosc) yo!momma w postaci aktora o nazwisku Idris Elba :D

Wtedy dopiero nastapi dla mnie totalny koniec James'a Bonda'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irdis Elba jest fajnym aktorem, a The Wire to IHMO najlepszy serial w historii tv (wybił się na tym serialu), ale jeśli on zostanie bondem, to ja za "chiny ludowe" tego filmu nie zobaczę.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, choć bardziej strawiłbym poprawność polityczną w postaci czarnoskórego Bond'a. Nie jestem rasistą, ale nie lubię Chińczyków. Za bezmyślne kupowanie wszystkiego co Europejczycy uważają za kultowe, prestiżowe lub wyjątkowe. Ich pieniądze powoli doprowadzą do tego, że to co niegdyś było osiągalne dla klasy średniej, będzie dostępne tylko dla najbogatszych. Zrobili z Rolex'a najczęściej podrabiany zegarek i wykończyli nasz przemysł włókienniczy. Szanuję i cenię precyzję Japończyków, mądrość Hindusów i przywiązanie do tradycji Arabów.

Edytowane przez cook
regulamin

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :D ,to tylko film.....

 

Bond to nie film! To religia.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonda powinien grać Robert Więckiewicz :-)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonda powinien grać Robert Więckiewicz :-)

A dziewczynę poslanka Grodzka... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej Kaja Paschalska.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyków -będzie modnie do kwadratu....i James się ucieszy


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco odkopując wątek,

Również uważam że JB powinien nosić rolka, jednak klasa sama w sobie-IMO. A jeśli o następnego aktora którego z chęcią bym zobaczył w tej roli to Liev Schreiber dobrze by się sprawdził,jego kreacje są wyraźne, humor nonszalancki ale inteligentny, i sylwetka bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liev jest za stary do roli Bonda.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liev jest za stary do roli Bonda.

o,to na Heroda sie nadaje- bo on nigdy nie był młody :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że David Craig to najlepszy odtwórca roli Bonda. Nie przepadałem za wcześniejszymi Bondami w których za dużo było fantastyki. Z obecnym Bondem łatwiej się identyfikować. Pierce to klasa , przystojny facet ale był zbyt wymuskany do roli Bonda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Brosnan trochę się ma ze sobą, z tym, że Craig jest odrobinę gburowaty, brakuje mu inteligentnego poczucia humoru, które miewał Moore, natomiast najlepiej w tym względzie spisywał się Connery i jego przeciwnicy. 

Craig'owi brakuje klasy gentleman'a, którą wykazywał aż naddto Brosnan, przez co był momentami cukierkowaty, jednak potrafił pokazać, że ma jaja. 

W kwestii aktorek też jest gorzej, bo, moim zdaniem, od tych kilku ostatnich, więcej klasy miały - nasza Skorupko, Sophie Marceau i przede wszystkim(tutaj jest mało obiektywnie ;D) mój ideał - Claudine Auger, choć pod względem charakteru brakowało jej trochę pazura, tutaj lepiej sprawdziłaby się Monica Bellucci lub 

Nie zapominajmy też o Cipci Obfitej z Goldfinger'a :D Dla mnie Pussy Galore to najlepszy dowód na to jaki zamysł miał Fleming pisząc tą lekką powieść szpiegowsko-kryminalną. 

 

 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Pussy nosiła Rolexa GMT.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, i to klasyka - Pepsi Dial! :D

 

Ms. Gallore miała charrakter ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram noszenie Omegi na tym pasku nato przez Bonda w nowym filmie jak taki ukłon dla pierwowzoru Connerego tak jak w przypadku Skyfall było z Astonem DB5 

 

00811277129818572849.jpg

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pasek prawie taki sam, tylko sponsor inny :)

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.