Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

I Bondowo i zegarkowo :-) Spectre ;-)

Malowane indeksy, hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, ja nie mogę zrozumieć jak po jednej imprezie, czy wręcz w jej trakcie, garniak może stać się na ciebie za ciasny  :blink:  ile ty chłopie wpie.. konsumujesz?? :rolleyes: Normalnie człowiek anakonda :D

 

Z ciekawości - ile masz w pasie? Bo nam mnie VST też w sslim lezy najlepiej góra 112. Niestety wtedy talia jest tak szeroka, że jej dopasowanie za mocno defasonuje całość :/ dlatego jednak wole przyciasne 108 z ryzykiem, że klapy mogą przy zapiętym guziku czy ruchu mocniejszym sie odchylać, albo pod karkiem tworzy się minimalna fałdka. Niestety, z tego co mi kilku już sprawnych krawców mówiło, na to chyba nie ma rady innej niż szycie na miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pasie mam 98 cm i takie spodnie noszę, ale do tego jest trochę brzuszka ;) i dlatego marynarki wybieram 108 lub 112, w zależności od kroju.

BYTOM ma część garniturów w sylwetce dopasowanej i one są tylko szyte do rozmiaru 108... niestety takie garnitury są na mnie za ciasne więc pozostają mi tylko garnitury w sylwetce standardowej i wtedy zazwyczaj rozmiar 108 jest dla mnie OK.

W Vistuli, jeżeli sylwetka standardowa to rozmiar 108, a jeżeli slim/super slim to wtedy 112... większość obecnie dostępnych w Vistuli garniturów jest w sylwetce super slim.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz sprawa jasna - ja mam 86 w pasie.

Naprawde trudno jest tak wyszczuplić dół stockowej marynarki bez jej totalnego przeszycia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Pan po lewej jest najlepiej dopasowany. Mimo wieku i nadwagi nie starając się "wyglądać dobrze" elegancko wyszedł z założenia by nie "wyglądać źle".

Zupełnie nie wiem jak był w stanie powstrzymać się by nie podszczypywać w kuper tej laski obok :) . Widocznie praworęczny biedaczek i w lewej nie ma czucia :D .

 

Pozostali faceci to większa lub mniejsza porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem jak był w stanie powstrzymać się by nie podszczypywać w kuper tej laski obok :) . Widocznie praworęczny biedaczek i w lewej nie ma czucia :D .

 

Pozostali faceci to większa lub mniejsza porażka.

Łysy (drugi z prawej) jednak podszczypuje po schabach laską tę z prawej :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Zaraz podszczypuje ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco nadwagi i brzuch ponadnormatywny. 

I to potęguje moje zdziwienie odnośnie wzorów sylwetki do gotowych garniturów, bo skoro mam oponkę to spodnie z zestawu na "ideał" powinny być na mnie zbyt ciasne. Jest inaczej - kiedy marynarka jest dobra, klapy się nie rozłażą to w spodnie razem ze mną zmieści się szczupła ekspedientka. Nawet nie proponują mi przeróbek, bo się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że cała twoja nadwaga umiejscowiona jest w brzuchu... ;) mój teść też tak ma, w brzuchu ma piłkę lekarską, a biodra i nogi wąskie jak zapałki... :);)

na szczęście w Bytomiu i Vistuli, niektóre zestawy można dobierać osobno marynarkę i spodnie.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własne nie. Nie nosze spodni pod dmuchaną piłką ;) Mam w pasie ok 90 cm, a marynarki kupuje na 112 w klatce. Do nich dodają spodnie na 102, 106 i mam w pasie luz. A pas mam na wysokości pasa standardowego homo sapiens sapiens ;) Pisząc oponka miałem na myśli góra 5 cm za dużo w pasie. 

Kilku moich kolegów skarży się na to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np w Vistuli, kupując marynarkę na 112 otrzymujemy standardowo spodnie na 98...

post-31357-0-19512200-1525693486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i tak 8 cm za wiele. Musiałbym mieć nie lada bęben ;) albo zad jak szafa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z jego "lifestyle" i owszem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to teza mocno dyskusyjna. O ile pamiętam, żaden Bond nie ubierał się w Bytomiu albo Vistuli, nie mówiąc już o: "(...) nieco nadwagi i brzuch ponadnormatywny (...)".

Bez urazy, oczywiście - żartuję tylko. ;)

 

Ale... Bond Bondem - jednak czy ktoś wskaże najlepiej ubranego spośród "Bond villains"..? :)

 

Ten?

Bond1-FashionMR.jpg

 

 

Może ten..?

maxresdefault.jpg

 

 

Albo ten..?

badbondvillains_quantum.jpg?w=640


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
Napisano (edytowane)

@Adi, Twoją największą wadą jest to, że jesteś normalny :) . Tak, wyglądasz zupełnie normalnie i właśnie dlatego nie ma dla ciebie gotowego garnituru. 

Po przejściach jakie miałem z dopasowaniem garnituru postanowiłem, że drugi raz to może być ponad moje siły i najzwyczaniej nie tyję :) . Sporo wyrzeczeń ale warto.

 

@Lincoln Six Echo

Nr1. Latino w stylu szkoły tańca, łamacz niewieścich serc jako JB ?! Maks co by mógł zrobić przed czarnymi charakterami to zatańczyć makarenę.

Nr2. Takich koszul się już nie nosi od 1945r. Przypomnę, że III Rzesza przegrała.

Nr3. Ten brunet przyszedł rwać laski na studniówce. Wskazuje na to okazała muszka ;) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ubrany czarny charakter to Mr Hinx B).

post-95072-0-39063100-1525728774_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
Napisano (edytowane)

Najlepiej ubrany czarny charakter to Mr Hinx B).

"Krępy", "zbity" facet w swojej masie i dwurzędówka robią swoje. Nawet znika brak szyi  :) . Kto by się tym przejmował? Zauważ jak elegancko zrobili wypełnienia "poduszki" nad ramionami. Inaczej kark, kształt barkow "zniszczyłby" elegancję marynarki, całej sylwetki. Szycie na miarę to szycie na miarę i jak zrobią to fachowcy to nie takie mankamenty jak brak szyi czy "przepakowana" sylwetka wyprostują.

Przecież to Javier Bardem w "Skyfall" - więc o co Ci chodzi z tym "jako JB"..?  :blink:

... i był tam nauczycielem w szkole tańca latino :) ? Ogólnie skupiam się na ubiorach.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Krępy", "zbity" facet w swojej masie i dwurzędówka robią swoje. Nawet znika brak szyi  :) . Kto by się tym przejmował? Zauważ jak elegancko zrobili wypełnienia "poduszki" nad ramionami. Inaczej kark, kształt barkow "zniszczyłby" elegancję marynarki, całej sylwetki. Szycie na miarę to szycie na miarę i jak zrobią to fachowcy to nie takie mankamenty jak brak szyi czy "przepakowana" sylwetka wyprostują.

 

Dobra puenta, szyty przez fachowca garnitur na miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.