Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Jestem naiwny, ale nie aż tak :-) W to akurat nie wierzę, choć sam Kot przyznał, że został poproszony o jakieś "próbki" swoich możliwości :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu tych "próbek" zrezygnował reżyser i pierwszoplanowy aktor...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ważne, że starannie i konsekwentnie buduje swoją karierę. ;)

 

PR ma dobry, puścić fake njusa, że to przez niego i już ściągnął na siebie flesze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście temat Omegi ;)?

 

Teraz, po Twoim pytaniu zerknąłem. Chodzi Ci o te teksty o 15-latkach, gaciach CK, etc.? Jeśli tak, to - cóż - przyznaję, nie jestem fanem azerskiego kina moralnego niepokoju, a pisać każdy może, co chce. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, po Twoim pytaniu zerknąłem. Chodzi Ci o te teksty o 15-latkach, gaciach CK, etc.? Jeśli tak, to - cóż - przyznaję, nie jestem fanem azerskiego kina moralnego niepokoju, a pisać każdy może, co chce. ;)

Oberwalo się Bondowi, że nosi Omege. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej odwrotnie - ktoś tam się oburzał, że tak poważna firma, jak Omega, reklamuje się w takich filmach, jak te o Bondzie. Cóż, ja już jestem w takim wieku, że jedyne kryterium, które tak naprawdę się dla mnie liczy, to to, czy np. film, piosenka, płyta, obraz, książka, itd. z JAKIEGOŚ powodu MI się podoba, czy nie. W moim, akurat, "życiu filmowym" ;), jest miejsce i dla Paolo Sorrentino, i dla Romana Polańskiego, i dla, na przykład, filmów o Bondzie. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jeździ nadal? teraz wszystkie mondeo, focus czy nawet fiesta z pyska wyglądają jak aston

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie gdy pod maską dumnie i groźnie rży rumak 1.0 :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mondeo w wersji 1.0 występuje również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

180 przy tej masie i budzie to tak se. 240 to już co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jakie kto ma oczekiwania. Nie wiem, jak Ty, ale ja mam "pewne doświadczenia" ;), jeżeli chodzi o Mondeo i nie narzekam. :) Ale zostawię to, z mojej strony, w tym miejscu - bo za chwilę zrobi się wątek motoryzacyjny o uszczelkach, podobnie, jak wcześniej był krawiecki o typach dziurek w guziczkach. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zasada że mocy nigdy za wiele obowiązuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no - wiadomo, że więcej mocy, to więcej bezpieczeństwa. Ale czasami BARDZO duża moc pod nieumiejętnie sobie z nią radzącą stopą to także zagrożenie. Ja - kiedy chcę poszaleć - to się nie biorę za Mondziaka. Ten jest samochodem dla rodziny. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kot to bardzo poważna sprawa, ale Ty najwyraźniej jesteś uprzedzony, bo w końvu masz przecież ...psa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.