Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz, ja też się zastanawiam czy się drugi raz nie wybrać. Inaczej się wówczas ogląda i na inne rzeczy zwraca uwagę. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wy tak myślicie :)  Ja oczywiście też idę drugi raz w najbliższych dniach. Dam mu drugą szansę. QoS też na początku powodował u mnie rzyg i choć to najsłabszy 007 z DG, to tez na swój sposób go lubię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pechagto napisał(-a):

(...)

Po prostu sądzę, że jak w przypadku Indiana Jones można było wyjść z postacią Lary Croft, tak i tutaj alternatywą może być inna seria filmów z Theron, Bullock czy Thurman albo Nyong’o.

Nic nie trzeba zastępować, to wszystko może współistnieć, tak jak Mission Impossible będąca oddzielną serią szpiegowską od 007, a nie forsowanie amerykańskiego aktora na obcasach do roli brytyjskiego szpiega.

Theron też nie jest Amerykanką ;)

Jeśli już idziemy w te lokalizacje, to największe jaja do tej roli może mieć jej rodaczka Caster Semenya 🤭 (sorry...po prostu wszelkim zakusom na majstrowanie przy tej postaci mówię stanowcze NIE 😡)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Valygaar napisał(-a):

Theron też nie jest Amerykanką ;)

Jeśli już idziemy w te lokalizacje, to największe jaja do tej roli może mieć jej rodaczka Caster Semenya 🤭 (sorry...po prostu wszelkim zakusom na majstrowanie przy tej postaci mówię stanowcze NIE 😡)

No ale ja pisałem żeby zrobili inną serię filmów, a nie tykali tej, a przytoczone przeze mnie aktorki to te, które jakoś się otarły o podobne tematy - niezależnie od ich narodowości.

Leave Bond alone. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pechagto napisał(-a):

No ale ja pisałem żeby zrobili inną serię filmów, a nie tykali tej, a przytoczone przeze mnie aktorki to te, które jakoś się otarły o podobne tematy - niezależnie od ich narodowości.

Leave Bond alone. :)

Amen, howgh, enter... etc. ☮️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem 007 będzie kobietą? Ale nie Bondem? To ok. Czyli koniec serii i idziemy w innego bohatera. Ok. Szkoda że już nie będzie Bonda. Ale jeśli 007 ma być Jamesem Bondem kobietą albo Murzynem to tu nie ma co oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mandaryn44 napisał(-a):

Czyli jak rozumiem 007 będzie kobietą? Ale nie Bondem? To ok. Czyli koniec serii i idziemy w innego bohatera. Ok. Szkoda że już nie będzie Bonda. Ale jeśli 007 ma być Jamesem Bondem kobietą albo Murzynem to tu nie ma co oglądać.

Nie wiemy jaki/jaka będzie nowy Bond. Natomiast może należy przyjąć do wiadomości, że być może ludzie 40+ nie są już, jak to się ładnie po polsku nazywa w korpo, „docelowym targetem🤣„ dla producentów serii? Może producenci chcą dotrzeć do innej widowni, dla której płynność płciowa jest wyrazem ich osobowości? Bądź co bądź seria filmów o agencie O07 to tylko biznes i ma na siebie zarabiać. 
 

Może tak być że nowym Bondem będzie jakiś twardziel, a może jakiś chłopiec - tego nie wiemy i nie ma co dywagować tylko trzeba poczekać i się przekonać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli twórcy będą chcieli dopasować się do preferencji potencjalnych odbiorców Bond pozostanie białym (raczej) heteroseksualnym mężczyzną (niekoniecznie szowinistycznym macho, ale nim już Craig za bardzo nie był). Natomiast jak twórcy zechcą - wzorem Netflixa czy Amerykańskiej Akademii - owe preferencje kształtować, to spodziewajmy się poliseksualnej/-go hermafrodyty - weganki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze ten gniot ( wybaczcie subiektywna opinie) 007 i sredni film generalnie byl tylko klamra serii z Danielem C a nowy film (za rok mamy 60lat Bonda) będzie czymś godnym serii.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam godnego następcę na 60-lecie: Sacha Baron Cohen byłby genialnym, nowoczesnym agentem 🤩

 

 

43AF4B70-4090-4055-8996-108794F059CC.jpeg

543539A1-C9F3-4382-A398-3454BAA30B26.jpeg

AF136F0B-7AAB-4A69-9286-D69BCD10B518.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Twój post ma charakter satyryczny ale i tak się odniosę: SB Cohen pomimo występów w wielu komediach pokazał klasę w The Spy i pewnie udałoby się go ukształtować jako Bonda gdyby nie jego wiek - już w tym momencie jest o 11 lat starszy niż Craig gdy zagrał Bonda po raz pierwszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dziękuję wszystkim za niepochlebne opinie o nowym Bondzie. Dzięki nim obniżyłem trochę oczekiwania, a wręcz spodziewałem się dłużyzny w stylu Skyfall. Tym milsze było moje zaskoczenie gdy w filmie nic takiego nie znalazłem, a całość bardzo mi się spodobała i chętnie niedługo zobaczę go ponownie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po premierze, a na nadgarstku chyba dalej PO (poprawcie jeśli się mylę) zamiast 300m NTTD :) I to do koszuli na spinki!

 

2112912222_Screenshot2021-10-13at15_18_22.thumb.png.065f990061ee76efcd3a3b5a8a8630e9.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze jeszcze jesteśmy na etapie dyskusji bez spoilerowania bo chętnie bym porozmawiał o detalach i różnicach w ocenie filmu (dlaczego na + dlaczego na -). Pewnie za jakiś czas bedzie mozna :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g  mnie Craig to najgorszy Bond w historii, a "Nie czas umierać" to najlepsze co zrobił dla tej serii ;)

IMG_20211013_233905_393.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem drugi raz - no dobrze, jest ciut lepiej, wybaczam Kubę ;) (tylko dzięki Palomie😎)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.