Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.12.2021 o 20:34, Lincoln Six Echo napisał(-a):

James Blond. 1996.  ;)

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Mógłby w Nieśmiertelnym z Lambertem zagrać. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, agremi napisał(-a):

Mógłby w Nieśmiertelnym z Lambertem zagrać. 

Albo w „Wywiadzie z wampirem”😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo w „Wywiadzie z wampirem”.
Lub wiedźmina

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Albo w „Wywiadzie z wampirem”.
Lub wiedźmina

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2022 o 13:50, Maciej72 napisał(-a):

kupowałem gotowca 92cmx62cm, świetnie wygląda na ścianie

Czy będzie niegrzecznością jeśli spytam gdzie Kolega nabył?😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropos seana, pomyslałem że Sub z jego filmów pewnie na aukcji przebiłby wszystko (patrząc na kulturę masową wydaje mi się bardziej znany niż Daytona Paula N)

 

popatrzyłem w sieci i jedyne co o nim wiadomo to:

 

On the first day of filming in Jamaica the director Terence Young realized that the prop department had forgotten to give Connery a watch. What happened next is a bit unclear. Either Young gave Connery his own Rolex Submariner with a black leather strap, producer Albert "Cubby" Broccoli gave his, or a Royal Navy diver who was part of the film crew was the source. The most unlikely story is that Connery just happened to have the right watch on him at the time.

 

Whichever account is true, the rest, as they say, is history with Bond wearing the Rolex Submariner, Ref. 6538 in Dr No, From Russia with Love, Goldfinger, and Thunderball. What happened to the original watch remains a mystery to this day.

https://newatlas.com

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jan napisał(-a):

apropos seana, pomyslałem że Sub z jego filmów pewnie na aukcji przebiłby wszystko (patrząc na kulturę masową wydaje mi się bardziej znany niż Daytona Paula N)

 

popatrzyłem w sieci i jedyne co o nim wiadomo to:

 

On the first day of filming in Jamaica the director Terence Young realized that the prop department had forgotten to give Connery a watch. What happened next is a bit unclear. Either Young gave Connery his own Rolex Submariner with a black leather strap, producer Albert "Cubby" Broccoli gave his, or a Royal Navy diver who was part of the film crew was the source. The most unlikely story is that Connery just happened to have the right watch on him at the time.

 

Whichever account is true, the rest, as they say, is history with Bond wearing the Rolex Submariner, Ref. 6538 in Dr No, From Russia with Love, Goldfinger, and Thunderball. What happened to the original watch remains a mystery to this day.

https://newatlas.com

 

 

To już raczej fani wiedzą, że Sub na tym za wąskim nato w Dr No pojawił się przypadkowo. Natomiast nadal mało osób wie, że książkowy Bond tak jak i autor Ian Fleming nosił Explorera 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krathor napisał(-a):

Czy będzie niegrzecznością jeśli spytam gdzie Kolega nabył?😁

Oczywiście że nie będzie😂,  to żadna tajemnica :

 

https://www.galeriaplakatu.com/kultowe/james-bond-aston-martin-sean-connery-plakat?gclid=EAIaIQobChMIqZS6_63c9QIVTUeRBR1jtg-zEAQYAyABEgLdkPD_BwE
brałem w oprawie z białej ramy. 

Edytowane przez Maciej72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, memento mori napisał(-a):

To już raczej fani wiedzą

 

to prawda, chciałem raczej zwrócić uwagę na to że w sumie nie wiadomo co się stało z tym zegarkiem


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś, kiedyś "przypomni", że ten Sub z domu aukcyjnego to właśnie ten pożyczony na planie filmowym 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Może się komuś, kiedyś "przypomni", że ten Sub z domu aukcyjnego to właśnie ten pożyczony na planie filmowym 😉 

Właśnie miałem napisać, że może się "cudownie" odnaleźć, zwłaszcza po długim czasie, gdy wymrze już spora częśc ekipy która kręciła film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest mozliwe ale jednak cena nie bedzie szalec o ile nie uprawdopodobni się że to ten zegarek - czyli historia, zdjecia, analiza wszystkich rysek itp itd


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Właśnie miałem napisać, że może się "cudownie" odnaleźć, zwłaszcza po długim czasie, gdy wymrze już spora częśc ekipy która kręciła film.

Biorąc pod uwagę, że film się ukazał 60 lat temu, przypuszczam że wymarła już bardzoooo spora część ekipy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Maciej72 napisał(-a):

Oczywiście że nie będzie😂,  to żadna tajemnica :

 

https://www.galeriaplakatu.com/kultowe/james-bond-aston-martin-sean-connery-plakat?gclid=EAIaIQobChMIqZS6_63c9QIVTUeRBR1jtg-zEAQYAyABEgLdkPD_BwE
brałem w oprawie z białej ramy. 

Dzięki serdeczne. Szykuję wyposażenie nowego pomieszczenia i może znajdę miejsce na coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.