Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając politykę Craig porzucił służbę dla kobiety i w moich oczach już nie jest prawdziwym Bondem a wiec teraz kolej na kogoś w stylu Moora i pewnie wywołam kontrowersje ale ja bym widział jako 007 Hugh Granta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego zestawu ćwiczeń który zrobiłby Bonda z Hju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Craig znów się pojawi ale będzie to jego ostatni występ. Przypuszczam, że może zagrać postać która wprowadzi do służby jego następcę i namaści nowego agenta w służbie jej królewskiej mości. Mogą tak poprowadzić historię że wplączą emeryta jeszcze na ostatnią misję. Wracając do polemiki o nowym aktorze to mogą też szukać aktora brytyjskiego w młodych narybku. Kilku już robi kariery a taka rola na pewno w CV dawała by dużo więcej rozpoznawalności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namaści coś jak Arni the Rocka na samiutkim początku w Witajcie w Dżungli? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak w ostatnim filmie Rocky swego filmowego syna. Generalnie dobrze przyjęty film i wg mnie nie ustępujący pierwszym 3 częściom jak na kino rozrywkowe żeby nie użyć zwrotu kino klasy b. Koniec głównego bohatera ale narodziny może nowej legendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna  plotek głosi, że kandydatami na nowego Bonda są m.in.  Tom Hiddleston i Michael Fassbender.

 

 

 

oba wybory do d*py  :ph34r:  :unsure:  :angry:  

obaj mają torsy gotowe  do przyjęcia orderów przyznanych przez odpowiednio Londyn i Berlin :lol:  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś namaszczenie byłoby bez sensu, nie ma być film o innym agencie tylko kolejny film o tym samym tylko granym przez innego aktora. To nie tak jak z Q czy M

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tak ale jaka jest różnica czy w nowej części pojawi się zupełnie nowy aktor a czy stary wyciągnie z rękawa nowego. Ten manewr z Q M Moneypenny uważam za świetny. Nie zapominajcie że cała seria z Craigiem była połączona ze sobą a nie tak jak wcześniej zupełnie oddzielne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Hiddleston jak dla mnie odpada choć mógłby zagrać jakąś szuję i bo mu trochę źle z oczu patrzy, a Michael Fassbender - może może. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność pani dobierającej obsadę nie skreślałbym tak jak napisałem młodych aktorów. Max Irons czy Pattison. Pierwszy przystojny, elegancki a drugi nieokrzesany i gburowaty.

Edytowane przez wolfheart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie byłby to zły wybór. Raczej jednak będzie to ktoś o mniej znanym nazwisku i z mniejszym dorobkiem filmowym. Czy ktoś znał Craiga przed Bondem ? Ja kojarzyłem go tylko z Monachium i to tylko tak słabo.

Edytowane przez wolfheart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiddlestona oglądałem niedawno w ,,Nocnym recepcjoniście'', grał z angielską flegmą, nie pasowałby na dynamicznego Bonda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie byłby to zły wybór. Raczej jednak będzie to ktoś o mniej znanym nazwisku i z mniejszym dorobkiem filmowym. Czy ktoś znał Craiga przed Bondem ? Ja kojarzyłem go tylko z Monachium i to tylko tak słabo.

http://www.filmweb.pl/Przetrzymac.Te.Milosc/awards

 

http://www.filmweb.pl/film/Przekładaniec-2004-115058/awards

 

http://www.filmweb.pl/film/Matka-2003-111712/awards

 

http://www.filmweb.pl/film/Droga+do+zatracenia-2002-30650


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo chcielibyście widzieć  w roli  lafirynd   Bonda? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę szacunku dla kobiet proszę.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na filmy Bonda to delikatne określenie tego rodzaju kobiet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Kogo chcielibyście widzieć w roli lafirynd Bonda? :D

Grodzka. Cały film uciakałby przed morderczym uściskiem jegojej ud. Powinno trzymac w napieciu.

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grodzka. Cały film uciakałby przed morderczym uściskiem jegojej ud. Powinno trzymac w napieciu.

 

Filmy o Bondzie to nie seria horrorów :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No to Magda Ogórek. Bond mógły ratować ją z obięć radzieckiego szpiega o mylącym nazwisku Miller. Wszystkiemu miałby przyglądać się czarny książe z kotem na kolanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E..., kobiety są przereklamowane, jakiś fajny zegarek nowy to bym zrozumiał...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.