Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Lincoln Six Echo

Nr1. Latino w stylu szkoły tańca, łamacz niewieścich serc jako JB ?! Maks co by mógł zrobić przed czarnymi charakterami to zatańczyć makarenę.

Nr2. Takich koszul się już nie nosi od 1945r. Przypomnę, że III Rzesza przegrała.

Nr3. Ten brunet przyszedł rwać laski na studniówce. Wskazuje na to okazała muszka ;) .

 

 

Zbyt okazała muszka, według jakich kryteriów? Nr. 2 ma super dobrane stroje do swojej roli. Od razu widać, że jest złym charakterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Zbyt okazała muszka, według jakich kryteriów? Nr. 2 ma super dobrane stroje do swojej roli. Od razu widać, że jest złym charakterem.

Za duża i już, według mojego kryterium ;) . Zwykle dodatki w ubraniach bohaterów flmów o JB są dosyć sprężyste. A te muszki wyglądają tak jakby zdechły tydzień wcześniej przed założeniem. W sam raz do koszuli z falbankami i marynarki w kolorze wściekłego seledynu albo kanarkowego :) . Tutaj nie koniecznie ale na studniówce może przejść.

 

Ten AM (chyba) to by była niezła wpadka gdyby nakręcili wymianę koła :D . JB z gumowym młotkiem do luzowania "motylków", skojarzenia wprost z sekxshopa ;) . Oczami wyobraźni już widzę te tłumy wzdychających widzek.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zwolennicy wielotygodniowych dywagacji o kącie skrawania lewej dolnej kieszeni marynarki z prawego wieszaka obok tamtej, ale nie tej tamtej górnej półki wezmą mnie na ząb ;), przypominam, że wątek, który JA SAM założyłem, nosi tytuł: "James Bond & lifestyle". I to jest właśnie lifestyle. Dziewczyna, basen, torebka Dolce & Gabbana. Pasuje do Bonda? TAK! :D;)

 

DievPnzXkAEUOR5.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

To nie JB & LS ale czary :) . Jak to jest, że dziewczyna jest sucha choć wychodzi z basenu, ma nieskazitelnie mokre włosy? Torebka wieje grozą najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie JB & LS ale czary :) . Jak to jest, że dziewczyna jest sucha choć wychodzi z basenu, ma nieskazitelnie mokre włosy? Torebka wieje grozą najbardziej.

Bo ona dopiero wchodzi do basenu, tyłem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JB wymagał inteligecji, zawsze. To nie jest dziewczyna dla niego.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie żyją.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bondowo/zegarkowo, więc mam nadzieję, że się nadaje  :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie w ramach wspominek dziś był Moonraker ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, ach, inteligencja. A dla przeciwników mokrych włosów, jest pkczer alternatywny. I torebka inna. I nawet zegarek. :D;)

 

W fotce z basenem też był zegarek tylko ta brzydka torebka go przesłania.

 

Swoją drogą ciekawe jaki miał WR? :)

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elba żartem  skomentował, że jest za stary na Bonda. Kto by w tym wieku( 46 lat) chciał biegać za kobietami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Elba żartem  skomentował, że jest za stary na Bonda. Kto by w tym wieku( 46 lat) chciał biegać za kobietami.

W wieku 46 lat swoją przygodę z Bondem zaczął mój ulubieniec, czyli Sir Roger Moore  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieku 46 lat swoją przygodę z Bondem zaczął mój ulubieniec, czyli Sir Roger Moore :)

I jak się ogląda późniejsze Bondy z nim, jak np. biegnie po schodach, to człowiek się zastanawia/martwi, czy aby na pewno nie padnie na zawał

Edit:

Hiddleston albo Turner IMO

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

JB w nieskazitelnie wyglądającej Omedze i ściuchanym akcją ubraniu, brudnymi rękami?! A ja głupi zawsze myślałem, na podstawie rozlicznych własnych doświadczeń, że zegarek w takim przypadku dostaje jako pierwszy :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.