Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W dniu 9.12.2021 o 20:34, Lincoln Six Echo napisał(-a):

James Blond. 1996.  ;)

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Mógłby w Nieśmiertelnym z Lambertem zagrać. 

Albo w „Wywiadzie z wampirem”.
Lub wiedźmina

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Albo w „Wywiadzie z wampirem”.
Lub wiedźmina

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

W dniu 28.01.2022 o 13:50, Maciej72 napisał(-a):

kupowałem gotowca 92cmx62cm, świetnie wygląda na ścianie

Czy będzie niegrzecznością jeśli spytam gdzie Kolega nabył?😁

apropos seana, pomyslałem że Sub z jego filmów pewnie na aukcji przebiłby wszystko (patrząc na kulturę masową wydaje mi się bardziej znany niż Daytona Paula N)

popatrzyłem w sieci i jedyne co o nim wiadomo to:

On the first day of filming in Jamaica the director Terence Young realized that the prop department had forgotten to give Connery a watch. What happened next is a bit unclear. Either Young gave Connery his own Rolex Submariner with a black leather strap, producer Albert "Cubby" Broccoli gave his, or a Royal Navy diver who was part of the film crew was the source. The most unlikely story is that Connery just happened to have the right watch on him at the time.

Whichever account is true, the rest, as they say, is history with Bond wearing the Rolex Submariner, Ref. 6538 in Dr No, From Russia with Love, Goldfinger, and Thunderball. What happened to the original watch remains a mystery to this day.

https://newatlas.com

31 minut temu, Jan napisał(-a):

apropos seana, pomyslałem że Sub z jego filmów pewnie na aukcji przebiłby wszystko (patrząc na kulturę masową wydaje mi się bardziej znany niż Daytona Paula N)

popatrzyłem w sieci i jedyne co o nim wiadomo to:

On the first day of filming in Jamaica the director Terence Young realized that the prop department had forgotten to give Connery a watch. What happened next is a bit unclear. Either Young gave Connery his own Rolex Submariner with a black leather strap, producer Albert "Cubby" Broccoli gave his, or a Royal Navy diver who was part of the film crew was the source. The most unlikely story is that Connery just happened to have the right watch on him at the time.

Whichever account is true, the rest, as they say, is history with Bond wearing the Rolex Submariner, Ref. 6538 in Dr No, From Russia with Love, Goldfinger, and Thunderball. What happened to the original watch remains a mystery to this day.

https://newatlas.com

To już raczej fani wiedzą, że Sub na tym za wąskim nato w Dr No pojawił się przypadkowo. Natomiast nadal mało osób wie, że książkowy Bond tak jak i autor Ian Fleming nosił Explorera 🙂 

3 godziny temu, Krathor napisał(-a):

Czy będzie niegrzecznością jeśli spytam gdzie Kolega nabył?😁

Oczywiście że nie będzie😂,  to żadna tajemnica :

https://www.galeriaplakatu.com/kultowe/james-bond-aston-martin-sean-connery-plakat?gclid=EAIaIQobChMIqZS6_63c9QIVTUeRBR1jtg-zEAQYAyABEgLdkPD_BwE
brałem w oprawie z białej ramy. 

Edited by Maciej72

7 minut temu, memento mori napisał(-a):

To już raczej fani wiedzą

to prawda, chciałem raczej zwrócić uwagę na to że w sumie nie wiadomo co się stało z tym zegarkiem

Może się komuś, kiedyś "przypomni", że ten Sub z domu aukcyjnego to właśnie ten pożyczony na planie filmowym 😉 

1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Może się komuś, kiedyś "przypomni", że ten Sub z domu aukcyjnego to właśnie ten pożyczony na planie filmowym 😉 

Właśnie miałem napisać, że może się "cudownie" odnaleźć, zwłaszcza po długim czasie, gdy wymrze już spora częśc ekipy która kręciła film.

wszystko jest mozliwe ale jednak cena nie bedzie szalec o ile nie uprawdopodobni się że to ten zegarek - czyli historia, zdjecia, analiza wszystkich rysek itp itd

4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Właśnie miałem napisać, że może się "cudownie" odnaleźć, zwłaszcza po długim czasie, gdy wymrze już spora częśc ekipy która kręciła film.

Biorąc pod uwagę, że film się ukazał 60 lat temu, przypuszczam że wymarła już bardzoooo spora część ekipy. 

18 godzin temu, Maciej72 napisał(-a):

Oczywiście że nie będzie😂,  to żadna tajemnica :

https://www.galeriaplakatu.com/kultowe/james-bond-aston-martin-sean-connery-plakat?gclid=EAIaIQobChMIqZS6_63c9QIVTUeRBR1jtg-zEAQYAyABEgLdkPD_BwE
brałem w oprawie z białej ramy. 

Dzięki serdeczne. Szykuję wyposażenie nowego pomieszczenia i może znajdę miejsce na coś takiego...