Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz jakie buty musiał biedny Humprey Bogart nosić w Casablance żeby nie być niższym od Ingrid Bergman 😁.

 

 

E4DB511E-D8BD-4CAB-82DC-6AFA9729C335.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Zobacz jakie buty musiał biedny Humprey Bogart nosić w Casablance żeby nie być niższym od Ingrid Bergman 😁.

 

 

E4DB511E-D8BD-4CAB-82DC-6AFA9729C335.jpeg

O koturnach czy też butach na platformie słyszałem.

No cóż wielkie aktorstwo, wymaga dużego poświęcenia.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Autor1984 napisał(-a):

O koturnach czy też butach na platformie słyszałem.

No cóż wielkie aktorstwo, wymaga dużego poświęcenia.

Raczej mankamenty sylwetki. Bo czy aktor wysoki czy niski, liczy się talent. Mógłby spokojnie grać bez tych platform i zagrałby tak samo. Chodziło o to, że w tamtych czasach (i teraz też pewnie) aktor nie powinien być niższy od aktorki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Jamesa Bonda, czytałem kiedyś wywiad George'a Lazenby odnośnie garderoby, którą przyodziewał w filmie. Jak większość zainteresowanych tematem JB; wie, że G. Lazenby był modelem, w tamtych czasach podobno najlepiej zarabiającym. Wypowiadał się od nośnie garniturów, które nosił jako model i te które zakładał w filmie wcielając się w rolę Agenta Jej Królewskiej Mości. No więc te do filmu, były podobno szyte w taki sposób, że nie czuł ich na sobie. Opisał to tak jakby wchodził we własną skórę.

5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Raczej mankamenty sylwetki. Bo czy aktor wysoki czy niski, liczy się talent. Mógłby spokojnie grać bez tych platform i zagrałby tak samo. Chodziło o to, że w tamtych czasach (i teraz też pewnie) aktor nie powinien być niższy od aktorki. 

Czy ja wiem czy można to nazwać mankamentem. Chyba nie, może bardziej przyjętym kanonem, który określiłeś w drugiej części zdania.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem  w sieci komentarz pod tym zdjęciem: "dobrze że umarł" 🤣


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2023 o 19:34, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Ciekawe w którym butiku udało mu się trafić, chyba że 500 złapał 🤔

W dniu 30.01.2023 o 13:06, logann napisał(-a):

1071325085_Screenshot2023-01-30at13_03_42.thumb.png.9dba293a1f7aba3e5c93752f7125de19.png

 

😳

 

413573064_Screenshot2023-01-30at13_05_41.thumb.png.d632acbd83316683e261e63be4e14595.png

Wait for it... 

8756722-00-A_1_2000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2023 o 09:37, Valygaar napisał(-a):

image.thumb.png.19e3486f6dee96676170e1769854b342.png

Tak jak uwielbiam patrzeć na Monicę Bellucci, to aktorką jest strasznie drewnianą. Ostatnio widziałem ją w filmie „Memory” z Liamem Neesonem i grała tak strasznie, że aż żeby bolały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Tak jak uwielbiam patrzeć na Monicę Bellucci, to aktorką jest strasznie drewnianą. Ostatnio widziałem ją w filmie „Memory” z Liamem Neesonem i grała tak strasznie, że aż żeby bolały.

 

Nie jest tak źle. Naprawdę "strasznie drewnianą aktorką" jest Mieczysława Gotówa.  ;)

 

20230324_sipaUsa_45328197-scaled.thumb.jpg.fc1d32ee884de36e907743a1e6b16781.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem szybko na to pierwsze zdjęcie i pierwsza myśl - filmują zamieszki w Paryżu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2023 o 23:17, Valygaar napisał(-a):

image.thumb.png.a4bf3350ab9f939e5152fd56d4c3062e.png

Nikt mu nie powiedział, ze nie trzyma się palca na spuście 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/22/2023 at 9:54 AM, loco50 said:

Nikt mu nie powiedział, ze nie trzyma się palca na spuście 😁

 

I mucha pewnie też na gumkę, a nie wiązana 😕 same błędy na tym plakacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mucha jak mucha, ale propagowanie złych nawyków... Potem jakiś posterunkowy czy inny strażnik sejmowy postrzeli się w stopę albo zepsuje koleżankę w radiowozie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.