Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Patek z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Cena raczej normalna , "chodzą" po ok 130-200 tysi dolców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Przecież on był wrzucony z dwa dni temu również u nas na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  allegro nie przekroczyłby 25-30 tyś zł - to że gdzieś stoją po 200 000 dolców nie oznacza że po tyle sie sprzedają - cena 375000 jest z kosmosu i to bardzo odległego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to patek kolekcjoneska sztuka

Tak ale bez przesady z ceną - ktoś ma sentyment albo na szybko chce przytulić ze 2 setki polskich złotych

Tutaj jest sporo zegarków Patek Phillipe http://www.chrono24.pl/patekphilippe/  ceny niektórych też nie wiadomo skąd - są tez tańsze pomimo to nikt nie rzuca się na nie

Na te zegarki potrzeba specyficznego klijenta i daje głowe że za tą cene nikt nie kupi nawet za jej połowę ponieważ w tej cenie możesz stać się posiadaczem dwóch nowych egzemplarzy tej firmy

Oferowany zegarek nie posiada jakiejś specjalnej histori oprócz firmy - nie należał do nikogo znanego więc cena za nim nie idzie niestety

Nowe zegarki np Omega kosztują 12-15-20 tyś zł a stare pięknie zachowane nie przekraczają 2-5tyś zalezy od modelu oczywiscie - to samo tutaj - wbrew pozorom zegarków Patka jest mnóstwo na rynku i nie jest to jakiś unikat (no może na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....i daje głowe że za tą cene nikt nie kupi nawet za jej połowę.....

a jak kupię, to mam nadzieję, że nie pozbawisz mnie tej przyjemności i pozwolisz własnoręcznie odrąbać


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wh mnie wrzucanie takich ofert na allegro to marnowanie czasu i prowizji , są branżowe odpowiedniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również tak uważam. Myślę, że osoby chcące kupić taki czasomierz szukają zdecydowanie gdzie indziej niż na Allegro. Są sklepy wyspecjalizowane w sprzedaży dóbr luksusowych z najwyższej półki, jest np. chrono24, są domy aukcyjne, gdzie można zdobyć naprawdę wyjątkowe czasomierze.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Przypuszczam, że to właśnie polowanie na biznesmena spoza branży, który nie znając się na zegarkach kliknie na allegro odpowiednią kategorię, posortuje od najdroższych i zacznie szukać znanej złotej marki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak kupię, to mam nadzieję, że nie pozbawisz mnie tej przyjemności i pozwolisz własnoręcznie odrąbać

Nie ma problemu zrób wszystkim na złość i kup potem wklej w nowych nabytkach - wszyscy pogratulujemy

 

 

Przypuszczam, że to właśnie polowanie na biznesmena spoza branży, który nie znając się na zegarkach kliknie na allegro odpowiednią kategorię, posortuje od najdroższych i zacznie szukać znanej złotej marki

Jeśli ktoś już jest tym biznesmenem i ma na koncie odpowiednią kwote aby zakupić zegarek za 300-400 tyś to raczej ma głowe na karku i nieznając tematu nie kliknie tego zegarka tylko najpierw zasięgnie opini kogoś obeznanego - znam kilka osób z zasobnym portfelem i nie są one zbyt rozrzutne zanim cos kupią 3 razy się zastanowią - po prostu działają z przemyśleniem a nie pochopnie sporo wydają ale z głową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jesli zegarek ten jest wart tej kwoty, to jest to raczej aukcja informacyjna, transakcji na takie duze kwoty raczej nie przeprowadza sie na portalu aukcyjnym bo ten zarobi spora prowizje (i po co?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW sprzedawcą jest o ile dobrze kojarzę Forumowicz :)

 

Wymęczone z koparki :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że to sprawa sprzedającego gdzie chce sprzedawać swój towar, może nawet na łóżku polowym pod marketem, skoro ma taki pomysł nic innym do tego .  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW sprzedawcą jest o ile dobrze kojarzę Forumowicz :)

 

Wymęczone z koparki :)

A zegarek jest też już na bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem wpadłem na ten wątek - dziękuje za różne teorie. Wystarczyło napisać PM :-) Pozdrawiam

ps - oferta nieaktualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.