Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,
Teraz każdy będzie sobie edytował zamówienie sam!
Otwieramy dokument, odszukujemy swojego nicka i zmieniamy zapotrzebowanie na wersje nożyków.
Edytujemy tylko swój wiersz !! Edycja wiersza innej osoby jak zostanie wykryta to nagrodą będzie ban dla złoczyńcy. Na bieżąco archiwizujemy listę.
Nie trzeba nic klikać, ani wybierać żadnych opcji, lista po wprowadzeniu/wykasowaniu nowych wartości zapisuje się sama! Wystarczy zamknąć okno w którym otwarł się dokument. Nowe osoby dopisują się na końcu listy jako kolejny numer i dodają także swoje zapotrzebowanie.
 
LINK DO STAREJ LISTY:

https://docs.google.com/a/michalkrupczynski.pl/spreadsheets/d/1DO1VBrmIrQUREK7nURY6IZmDshiEq-Cf-eHsK7xa6GA/edit

Można zapisywać się na więcej niż 1 sztukę, aktualna lista jest na ostatniej stronie tematu.

Specyfikacja techniczna bazowego noża:
 
Typ noża Sanrenmu 7089LUY-SDW2

 

Solidny i poręczny nóż składany wykonany ze stali nierdzewnej. Na ostrzu producent umieścił obu ustronny kołek oraz flipper, które umożliwiają szybkie rozłożenie noża.

Rękojeść wykonana z dwóch stalowych okładzin jest ergonomicznie wyprofilowana, co zapewnia bezpieczny chwyt. Jedna z okładzin stanowi blokadę ostrza. Ten rodzaj blokady to sprawdzony system o nazwie frame-lock, który w sposób pewny blokuje ostrze w pozycji otwartej.  Do rękojeści przytwierdzono klips, oraz przekładkę która stabilizuje konstrukcję.

 

Dane techniczne:

  • długość całkowita: 163 mm
  • długość ostrza: 66 mm
  • waga: 87 gram
  • ostrze: stal nierdzewna 8Cr13MoV
  • okładzina: stal nierdzewna

CZAS REALIZACJI, POCZĄTEK LIPCA 2016 / OSTATNIA PARTIA 48SZT LUTY 2017

 
WERSJA VIS1935.N bazująca na Sanrenmu 7089LUY-SDW2

, nóż wykonany w technice BLACK STONEWASH czyli czarny pościerany fabrycznie ( ok 250 sztuk ) Cena 82zł + 8zł wysyłka ( poleconym ):
 
Próba graweru:

 

n112.jpg

n11.jpg

 
 
Bazowy nożyk:

Grawer będzie wykonany w tylnej części okładziny nożyka, obok klipsa.


201508211122254735.JPG

1440098571097-P-2931282.jpg

1440727148987-P-2935276.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, i w tej cenie forumowy nóż to fajna okazja, dlatego jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny nożyk ,jestem na tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę. Byle nie z nowym logo.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Wstępnie za, "ale":
1. Kolor rękojeści bardziej taki jak na grafice pokazującej niebieskie śrubki, czy jak na tej ostatniej z przykładem grawerku? W ostatnim przypadku wydaje mi się że lepszy kontrast zarówno z grawerem jak i z niebieskim może być.
2. Kolor śrubek bardziej błękitny, czy granat w stylu starych wskazówek?

3. Z jakim logo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do logo...jeśli w klubie się nie ogarną z nim w ciągu miesiąca to zrobimy stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chcę. Byle nie z nowym logo.

me too

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Popieram kkwpk i Jasha. Pomysł super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

A może - wiem że to szalony i potencjalnie drogi pomysł - skoro robimy niebieskie śruby, to zamiast piaskowania pójdziemy jeszcze bardziej w zegarkową stronę:
A35-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może - wiem że to szalony i potencjalnie drogi pomysł - skoro robimy niebieskie śruby, to zamiast piaskowania pójdziemy jeszcze bardziej w zegarkową stronę:

sinn04hbx.jpg

 

Nie jest to głupi pomysł :-) ale nie wiem czy firma robiąca nożyki ma w zasięgu ręki metodę takich szlifów. Wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Chcialem sobie podobny nozyk sprawic wiec sie chwile wstrzymam do realuzacji tego projektu;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak . :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie jest to głupi pomysł :-) ale nie wiem czy firma robiąca nożyki ma w zasięgu ręki metodę takich szlifów. Wątpię.

Dlatego zmieniłem fotkę na taką gdzie jest też perełkowanie - chyba łatwiejsze do zrobienia, a też się fajnie kojarzy z mechanizmami. A wydaje mi się że będzie ciekawiej wyglądać na zegarkowcu z termicznymi detalami, a i może lepiej znosić bycie EDC (ryski na piaskowaniu szybko wychodzą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zmieniłem fotkę na taką gdzie jest też perełkowanie - chyba łatwiejsze do zrobienia, a też się fajnie kojarzy z mechanizmami. A wydaje mi się że będzie ciekawiej wyglądać na zegarkowcu z termicznymi detalami, a i może lepiej znosić bycie EDC (ryski na piaskowaniu szybko wychodzą).

 

Ale wtedy logo musiałoby być w jakimś kolorze, bo inaczej było by mało czytelne. Zaczynają się komplikacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV zapytaj czy nie zrobią nam z czrnym G10 i do tego ostrze oksydowane? Można dać laserowe logo na ostrzu.

Byłby EDC do VISa

 

Podobne wersje mają w standardzie, więc nic niezwykłego. Uważam że szary z niebieskim się świetnie komponuje, taki trochę frost look.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu by nie, ale z nowy logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł.....................stare logo  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne wersje mają w standardzie, więc nic niezwykłego. Uważam że szary z niebieskim się świetnie komponuje, taki trochę frost look.

Proponuję G10 na okładziny ponieważ jest o obojętne na temperaturę, czy polezy na mrozie, czy na słońcu można spokojnie wziąć do ręki. W wypadku metalu jest pewien dyskomfort.

Może szare G10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.