Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Teraz każdy będzie sobie edytował zamówienie sam!

Otwieramy dokument, odszukujemy swojego nicka i zmieniamy zapotrzebowanie na wersje nożyków.

Edytujemy tylko swój wiersz !! Edycja wiersza innej osoby jak zostanie wykryta to nagrodą będzie ban dla złoczyńcy. Na bieżąco archiwizujemy listę.

Nie trzeba nic klikać, ani wybierać żadnych opcji, lista po wprowadzeniu/wykasowaniu nowych wartości zapisuje się sama! Wystarczy zamknąć okno w którym otwarł się dokument.

 

https://docs.google.com/a/michalkrupczynski.pl/spreadsheets/d/1DO1VBrmIrQUREK7nURY6IZmDshiEq-Cf-eHsK7xa6GA/edit

 

PS. Podziękowania dla kolegi : Kropek, za świetną robotę z przygotowaniem tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które chcą kupić nóż, a wcześniej nie figurowały w zamówieniu też mają się w tym dokumencie dopisywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które chcą kupić nóż, a wcześniej nie figurowały w zamówieniu też mają się w tym dokumencie dopisywać?

 

JASNE!, dopisać swojego nicka i zapotrzebowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Teraz każdy będzie sobie edytował zamówienie sam!

Otwieramy dokument, odszukujemy swojego nicka i zmieniamy zapotrzebowanie na wersje nożyków.

Edytujemy tylko swój wiersz !! Edycja wiersza innej osoby jak zostanie wykryta to nagrodą będzie ban dla złoczyńcy. Na bieżąco archiwizujemy listę.

Nie trzeba nic klikać, ani wybierać żadnych opcji, lista po wprowadzeniu/wykasowaniu nowych wartości zapisuje się sama! Wystarczy zamknąć okno w którym otwarł się dokument.

 

https://docs.google.com/a/michalkrupczynski.pl/spreadsheets/d/1DO1VBrmIrQUREK7nURY6IZmDshiEq-Cf-eHsK7xa6GA/edit

 

PS. Podziękowania dla kolegi : Kropek, za świetną robotę z przygotowaniem tej listy.

BRAWO TEN PAN! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że CZARNY znaczy Vis?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pod nr 147 to ja? Bo ani nick ani zamówienie się nie zgadza. Chciałem jeden i drugi. Niechce zarobić bana także wolę zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heńki się coś odzywają z tymi samplami? 

 

W zasadzie to Henryka, bo z babą koresponduję, mało wylewna jest. Jak przycisnę to coś tam odburczy. Ostatnio odburknęła, że robią ale terminu kiedy będą gotowe podać nie jest w stanie. Jesteśmy dla nich utrapieniem, bo wymagania duże, sample poprzednie się nie spodobały...więc będą się dąsać zanim przygotują sample.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to Henryka, bo z babą koresponduję, mało wylewna jest. Jak przycisnę to coś tam odburczy. Ostatnio odburknęła, że robią ale terminu kiedy będą gotowe podać nie jest w stanie. Jesteśmy dla nich utrapieniem, bo wymagania duże, sample poprzednie się nie spodobały...więc będą się dąsać zanim przygotują sample.

To mogli się nie godzić na takie zamówienie i już!!! Duże wymagania! Najwidoczniej nie znają tam powiedzonka " Nasz klient nasz Pan ". Niech nie marudzą tylko robią!!! Bo nas zastanie grudzień.............. 2016 r.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastąpiła zmiana z wersji klubowej na VIS'a (oczywiście naniosłem zmiany)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi się rozmawia z Sanrenmu :wacko: , ale wydusiłem od nich, że niby jutro mają być zdjęcia nowych sampli.

Pożyjemy, zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedobre "majfrendy" niedobre... :)  "3mam" kciuki za zrealizowanie tego projektu  :)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którego roku? :)

I tak będzie to szybciej, niż klubowe koszulki...


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musimy zmienić dostawcę z Sanrenmu na inną firmę. Okazali się mało poważni delikatnie mówiąc. Nawiązuje już kontakt z 5cioma innymi dostawcami, zobaczymy co zaproponują. Nożyk będzie składany i podobnych wymiarów ale jego kształt się zmieni. Być może na korzyść. Nie będzie już wywoływał kontrowersji co do podobieństwa z Sebenzą. Co do ceny to postaram się tak zrobić aby się nie zmieniła ale za wcześnie na szczegóły. Więcej info wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może udałby się nawiązać kontakt z Opinel'em? Ciekawe i niezawodne scyzoryki. Wiem, że grawerują ostrza itp. Może wygląd trochę mniej militarny, ale za to klimatyczny. Z ceną powinniśmy się zmieścić przy tak dużym zamówieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.