Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne są a jak wypadają cenowo? Bo jeżeli trzeba by brać 1200 szt. to mógłby być problem z uzbieraniem tylu chętnych jeżeli by cena wzrosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena byłaby taka jak obecnych Sanrenmu już z wybijanym głębokim grawerem na ostrzu.

 

Tylko co ja bym zrobił z nadwyżką nożyków ? Najlepiej jakby ktoś z forumowiczów kto ma firmę też dołączył się do zamówienia i wziął powiedzmy 100sztuk z grawerem własnej firmy jakby takich się uzbierało kilku to odciążyło by mnie to.

 

 

Tak wygląda wybijane logo:

 

Stamp.jpg
screen capture

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O te nożyki są niezłe. Wersja 3 z otwieraczem do szyb, jaka cena Panie Kolego za to.

A tak wogóle to:

nie będzie chińczyk pluł nam w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych nożyków nie można kupić jako detal, fabryka robi tylko duże ilości jako podwykonawca dla innych.

Mają w ofercie tego dużo dużo więcej, nawet modele z wbudowanymi latarkami, mają też miltitoole, scyzoryki itd

Ale składany nóż to nóż i trzymajmy się tej koncepcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć jakby miał jeszcze pare opcji to bym żem się nie pogniewał. ;)

jaks otwieraczyk, czy śrubowkręcik  :D 

45077fc607d97c58med.jpg


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie podoba sie ten z otwieraczem (3cie zdjecie).

 

QV, czy mozemy wziac 1200szt. roznych nozykow z ich oferty czy 1200 identycznych z jednego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak dla mnie najciekawsze są dwa poniższe.

Pierwszy jest najbardziej toolwatchowy (choć nie przeładowany) i fajnie wpisuje się w koncept VISowy.
Drugi zaś ma najciekawszą moim zdaniem formę - prostą ale z charakterem.

Obydwa natomiast mają najmniej podziurawioną rękojeść, dzięki czemu jest gdzie trzaskać VISy i Kluby.

 


Bez_tytu_u2.jpg


Bez_tytu_u6.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby sferyczna okładzina wykonana z aluminium lotniczego przetrwała sztancowanie z kilkutonowym naciskiem ;-), niektóre te nożyki mają okładziny z aluminium lotniczego anodowanego , niektóre ze stali, nie wszystkie są płaskie, trzeba by zobaczyć nożyk na wprost ostrza aby to ocenić.

Sztancowanie wchodzi w grę wyłącznie na płaskich powierzchniach i wykonanych ze stali. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Więc szukałbym noża który ma na ostrzu największą powierzchnię płaską w tym najgrubszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nożyki nr 1 i 2 mają trochę ciekawszy design a powierzchnia do sztancowania na ostrzu jest porównywalna ;) ale upierać się nie będę - pokazane wizualizacje z naniesionym logo wyglądają zacnie  :) tylko uzbierać tych chętnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakaś sprawdzona firma, znane są gdzieś te noże? Bo sanrenmu to jednak sanrenmu. I kosztem potencjalnie lepszej modyfikacji oraz wielkości nakładu poświęcimy walory użytkowe, jakość samego produktu i jednak jakąś już wyrobioną markę.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podwykonawca, noże nie sa sygnowane. Byc moze sa sygnowane przez inne marki. Przed decyzja oczywiscie poprosimy o sample.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakaś sprawdzona firma, znane są gdzieś te noże? Bo sanrenmu to jednak sanrenmu. I kosztem potencjalnie lepszej modyfikacji oraz wielkości nakładu poświęcimy walory użytkowe, jakość samego produktu i jednak jakąś już wyrobioną markę.

 

+100

 

Ja (i myślę że nie tylko ja) zapisywałem się na Sanremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja (i myślę że nie tylko ja) zapisywałem się na gadżet klubowy w postaci noża a to czy sanremu czy inna marka nie ma dla mnie znaczenia bo wiem że Marcin nam bubla nie wciśnie  ;)​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolegę wyżej - a nożyki jak dla mnie ładniejsze i grawer na ostrzu zarówno VIS jak i logo Klubu - wyglądają bajecznie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje gadżet. Jak rozumiem VIS i gadżet muszą mieć jednakowe okładziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiał bym na ten zaproponowany przez QV lub na nr 3 (multitool).

Jakością bym się raczej nie przejmował, bo nie będzie to mój "nóż przetrwania" martwi mnie natomiast to, że cały projekt oddala się od nas wielkimi krokami.

Nie twierdzę, że postępowanie sanrenmu jest wobec nas fair, ale może wrócić do nich i zamówić tylko Visa (najmniej zmian w stosunku do oryginału ?

 

Z drugiej strony... "nie będzie chińczyk pluł nam w twarz i dzieci nam germanił" :)

 

Sam już nie wiem co lepiej wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie zdecydowanie interesuje modyfikowane sanrenmu, ewentualnie coś innego, sprawdzonego w nożowym światku ;) Tyle, że chyba wyłącznie SR ma tak dobrą relację cena/jakość.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale z SR prawdopodobnie nie wyjdzie, a wielu chce mieć po prostu klubowy/VISowy nożyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach często tworzą się mity i utrwalają bzdury, tak jak ta która z siłą młota pneumatycznego zrobiła z Sanrenmu 710 kopię Sebenzy, gdzie żaden element tych nożyków nie jest taki sam a jedynie ogólny zarys jest podobny , chodź także nie identyczny. Różnic jest tak dużo, że należy moim zdaniem zbadać wzrok tych którzy w tym nożyku widzą sebenzę bo to tak jakby powiedzieć, że Skoda Fabia jest podróbą VW Polo.

Owszem opini na forach warto szukać ale nalezy też założyć sobie pewien filtr na wypowiedzi fanatyków. Zdrowy rozsądek zawsze w cenie.

Panowie do 50zł każdy nożyk składany wyprodukowany przez firmę która w tym się specjalizuje będzie bardzo zbliżonej jakości, są jakieś minimalne różnice w stali, ale materiały i spasowanie będzie podobne. Lepsze modele zaczynają się dopiero od 150zł w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj chodzi o jakosc przerobek a nie samego nozyka ;)

No masz napisane prosto i wyraźnie, jaka jest jakość przeróbek Panie.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.