Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie odpowiada byle co, tak wedlug scislosci...


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

QV, swoją drogą chyba nikt nie oczekuje od Ciebie tego, że weźmiesz kilka setek nożyków na klatę, żeby tylko doprowadzić projekt do "szczęśliwego" końca i zadowolić grono marudnych forumowiczów. Osobiście wręcz czułbym się źle, inwetując 50 złotych polskich i wiedząc, że wiązało się to z takimi okolicznościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie odpowiada byle co, tak wedlug scislosci...

 

i tak oto Chiński nożyk Sanrenmu urósł do rangi nie byle czego! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak  zrobię bo z tego co piszesz panowie z  Sanrenmu nie staną na wysokości zadania  . proszę o wykreślenie mnie z listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, swoją drogą chyba nikt nie oczekuje od Ciebie tego, że weźmiesz kilka setek nożyków na klatę, żeby tylko doprowadzić projekt do "szczęśliwego" końca i zadowolić grono marudnych forumowiczów. Osobiście wręcz czułbym się źle, inwetując 50 złotych polskich i wiedząc, że wiązało się to z takimi okolicznościami.

 

wziąłbym na klatę w sensie, dodawałbym do zegarków pewnie, może część Visów wylądowała by na allegro, oczywiście w wyższej cenie. Nie wiem nie mam określonych planów, ale mimo wszystko wierzę, że produkt obronił by się sam, fajnym wybijanym logo. a nie jakimś tanim laserkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak  zrobię bo z tego co piszesz panowie z  Sanrenmu nie staną na wysokości zadania  . proszę o wykreślenie mnie z listy

 

Przecież sam się możesz wykreślić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHINSKI SANRENMU byl przewidziany od poczatku - po to sie zapisalismy na Niego.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórym niepotrzebnie krew się zagotowała. W gadżetach to nie podkład jest ważny a logo. Pojawiło się kilka propozycji i ktoś musi podjąć decyzję o wyborze i prezentacji. Kierownikiem projektu jest QV i może niech tak zostanie, ujawnił się chętny do testowania i jeśli będzie taka możliwość to świetnie a jeśli nie to trudno. Oczywiście każdy ma swoje racje, jednak nie chodziło chyba o zakup narzędzia do ratowania świata a niedrogi przedmiot przyzwoitej jakości z logo KMZIZ i nieszczęściem było chyba umieszczenie konkretnego producenta w tytule tematu. Nie da się mieć wszystkiego i wszystkich zadowolić, ale przecież każdy ma szansę wyrażenia swego zdania poprzez korektę w arkuszu zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

CHINSKI SANRENMU byl przewidziany od poczatku - po to sie zapisalismy na Niego.

 

Ponownie,.. sugeruję wypowiedzi w imieniu własnym, a nie bliżej nieokreślonej grupy osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, widziałem już logo rolexa na różnych podkładach i jakoś mnie nie skusiło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey! W moim wlasnym imieniu sie wypisuje z "Tego Wielkiego Projektu"


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, widziałem już logo rolexa na różnych podkładach i jakoś mnie nie skusiło 

 

Cóż, to była podróbka a nie gadżet

 

Gadżet: Niewielki przedmiot, czasem niepełniący funkcji użytkowej. Gadżetami mogą być reklamówki, figurki, podstawki, przyciski do papieru, długopisy, breloczki, itp. Gadżet oznacza również nowe urządzenie techniczne o kwestionowanej funkcjonalności lub użyteczności

(wyjaśnienie dzięki Wikipedii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnamy malkontentów... chłodno. :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się umęczyłem czytając ostatnie kilka stron. Inwestycja życia, gadżet w cenie kilku piw. Jestem dalej zainteresowany gadżetem - nożykiem z logo Visa i nie ma dla mnie znaczenia kto to wykona. Nożyk, który kupiłem za kilka stów (ponoć super), wożę w schowku samochodu i jak ktoś trafnie zauważył, użyłem go kilkakrotnie do błahych spraw. Ten ma być fajny i z logo Visa i zapewne taki będzie.   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt na prawie 600 osób, 3 osoby nie zadecydują o jego kontynuacji lub nie. Staramy się zrobić maximum za minimum a póki co jeszcze szanse na to są. Było Sanrenmu - byli malkontenci że to podróba Sebenzy, nie będzie Sanrenmu są malkontenci że to źle. Zawsze komuś będzie źle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to była podróbka a nie gadżet

 

Gadżet: Niewielki przedmiot, czasem niepełniący funkcji użytkowej. Gadżetami mogą być reklamówki, figurki, podstawki, przyciski do papieru, długopisy, breloczki, itp. Gadżet oznacza również nowe urządzenie techniczne o kwestionowanej funkcjonalności lub użyteczności

Wiele rzeczy nie potrafię, ale odróżnić gadżet od podróbki zegarka jeszcze potrafię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No *! Bardzo Przepraszam ale od jakiegos  czasu jest tu jakas szopka wielkanocna! Konkrety Panowie!!! Co w zamian Panie Kaznodziejo Wielki Marcinie?!


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy nie potrafię, ale odróżnić gadżet od podróbki zegarka jeszcze potrafię 

 

;) no niezmiernie mnie to cieszy, tak tylko się upewniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kolego parigot, nie kompromituj się i ucieczki osobiste zachowaj na obchody 11 listopada, w kominiarce może? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież się przed chwilą wypisałeś, to co ci teraz do tego?


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xeno... cos tam - zadalem proste pytanie. Nie jestes w stanie na nie odpowiedziec?

Ps: Wiesz co znaczy przedrostek Xeno w grece?


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.