Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadałoby uspokoić wątek, kto nie jest zainteresowany, niech zrezygnuje i w kulturalny sposób się wypisze. Dyskusja to miedzy innymi słuchanie innych i przedstawianie swoich racji, a nie impertynencje. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było Sanrenmu - byli malkontenci że to podróba Sebenzy, nie będzie Sanrenmu są malkontenci że to źle. Zawsze komuś będzie źle :-)

Było SRM bo taki był wątek, pomysł, plan i na to były listy z zapisami. Kibicuję dalej projektowi jednak rezygnuję ponieważ w obecnym kształcie nie spełnia moich oczekiwań. Dzięki za zabawę!


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

 

Ja się już wypowiedziałem, że Sanrenmu definitywnie jeszcze nie odpadło bo nie raczyli odpowiedzieć na moje konkretne pytania. Może zrobią to na początku tygodnia. Więc trzeba poczekać, ale Ty już nie musisz bo się wypisałeś. Nowy dostawca także dostał zestaw konkretnych pytań na które musi udzielić odpowiedzi, potem oczywiście wysłać mi sampla do zatwierdzenia jakości bazy na nożyk klubowy. Ile razy mam jeszcze to pisać ?

Dotychczasowy kontakt i sample z Sanrenmu nie były satysfakcjonujące więc nie po to rozważamy zmianę dostawcy aby zrobić coś gorszego, to chyba jasne nie ?

Ja muszę czuć i widzieć , że dostawca traktuje zamówienie poważnie, bo jeśli nie traktuje poważnie to zrobi to na odpier..., a tego nie chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zachować spokój? Przecież na razie nie wiadomo co z tego wyjdzie, czy wyjdzie, a mam wrażenie, a dyskusja, jakby już wszystko było pozamiatane..


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już wypowiedziałem, że Sanrenmu definitywnie jeszcze nie odpadło bo nie raczyli odpowiedzieć na moje konkretne pytania. Może zrobią to na początku tygodnia. Więc trzeba poczekać, ale Ty już nie musisz bo się wypisałeś. Nowy dostawca także dostał zestaw konkretnych pytań na które musi udzielić odpowiedzi, potem oczywiście wysłać mi sampla do zatwierdzenia jakości bazy na nożyk klubowy. Ile razy mam jeszcze to pisać ?

I Nie ma sprawy Marcinie - nie mam zalu.

Ps: Pisz tyle razy ile ktos zapyta - nie robisz tego za darmoche!


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie dzieje...i ja coś napisze by bylo ze to cook jest impertynentem i chamem,bo po co inni koledzy maja sie ujawniac?:-) :-) :-)

Marcin biore kazdy byle z logo Visa,noze ,te 'prawdziwe' juz mam...:-)

Piekne uzupelnienie rozbudowanego projektu-zegarek plus nozyk,super!

Biorę i juz:-)

 

3 razy tak-Polaka znak:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Nie ma sprawy Marcinie - nie mam zalu.

Ps: Pisz tyle razy ile ktos zapyta - nie robisz tego za darmoche!

 

No za pisanie mi płacą, masz rację, dostaję pensję od Zarządu :lol: :lol: :lol:  za każdego posta 0,20zł

Za bycie Moderatorem dostaję 8tys pińcet :lol:  plus wyjazdówki na spotkania klubowe. No i bagażnik alkoholu oczywiście zawsze mam zapewniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Marcin, że masz proste podejście, albo ktoś jest z Tobą, albo przeciwko tobie.

Muszę przemyśleć kilka kwestii  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupio odpowiadasz na posty w watku komercyjnym. Nie ciagnij tego watku w tym temacie.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Marcin, że masz proste podejście, albo ktoś jest z Tobą, albo przeciwko tobie.

Muszę przemyśleć kilka kwestii  

 

Chłopie, czego Ty w zasadzie chcesz ? Chcesz aby wszyscy dostosowali się do Ciebie ? przejrzyj posty powyżej i zastanów się nad sobą.

Powinienem te wasze posty od jakiegoś czasu pokasować, ale tego nie robię, niech ludzie widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

proponuję nie karmić trola i... wrócić do tematu, jak ochłoniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję nie karmić trola i... wrócić do tematu, jak ochłoniemy

 

Popieram. Każdy może zrezygnować, ale lobbing przeciwko projektowi to już inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Marcin, że masz proste podejście, albo ktoś jest z Tobą, albo przeciwko tobie.

Muszę przemyśleć kilka kwestii  

I koniecznie się tym z nami podziel... Albo zapisz w pamiętniku... Albo wszystko jedno...

 

Niby chłopy, a jak baby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik panowie bo sie 'skaleczycie".....:-) :-)

 

czym ??? przecież te noże są ponoć tępe :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jakim do cholery wątku komercyjnym? QV nie robi tego dla kasy, ba, póki co to on tę kasę z własnej kieszeni wydaje (o nerwach na mających nas gdzieś chińczyków nie mówiąc). Ktoś próbuje coś załatwić, a tutaj bitwa co najmniej jakbyś wpłacił 50tysięcy i czekał na swój zakup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, czego Ty w zasadzie chcesz ? Chcesz aby wszyscy dostosowali się do Ciebie ? przejrzyj posty powyżej i zastanów się nad sobą.

Powinienem te wasze posty od jakiegoś czasu pokasować, ale tego nie robię, niech ludzie widzą.

Chciałbym ale nie da rady bo wszyscy muszą  dostosować się do Ciebie,

I to Ty zastanów się nad sobą.

Na tym kończe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ale nie da rady bo wszyscy muszą  dostosować się do Ciebie,

I to Ty zastanów się nad sobą.

Na tym kończe

 

I jak zwykle zero konkretów. "Nie kcem ale muszem". Nikt nic nie musi, jest lista, kto chce sam się wpisuje lub wypisuje. Ryzyka wielkiego nie ma, ryzyko biorę na siebie. Ale jak widać to mało... Zapłaciłem za Was za sample noży, upłynniłem 120USD czyli prawie 400zl na sample Sanrenmu aby sprawdzić czy Was zadowolą. Mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym ??? przecież te noże są ponoć tępe :D :D :D

Ze i noże też?:-) :-)

Dajcie spokoj panowie bo się smiech na sali robi....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

najwyraźniej sprawa stanęła na - nomen omen - ostrzu noża :D

 

 

...

Na tym kończe

.. i chwała Tobie za to :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej ciekaw jestem finału - biorę choćby to była nawet halabarda, ale jeśli, to niech będzie składana, bo ciężko będzie do schowka zmieścić :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykasowales moj post?


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

A ty parigot czemu to robisz dla dobra i chwaly :) ?

masakra co tu sie wyprawia...jesli sie niepodoba to nie trzeba kupowac proste...

dopiero trafilem do tego watku i widze fajny nozyk... wiec poprosze jeden klubowy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.