Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mnie 2 dni na forum i jak poczytałem to zdębiałem - ile emocji było :).

Być może dla niektórych 50 zł to dużo, więc nie trzeba na nich za to krzyczeć. Co innego osobiste wyjazdy :angry: .

Ja już dawno zrezygnowałem z klubowego jak zobaczyłem VISa. Dlatego spokojnie czekam na zdjęcia sampla, który pójdzie do produkcji. Nie będę z niego strzelał (nomen omen :) ), ale do likwidacji zacięć się przyda. Ważne żeby był w komplecie z zegarkiem (a może kiedyś Visem :)  :wub:  :ph34r: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu nie zajrzałem ze dwa dni ale przebrnąłem dziś przez wszystko. 

Emocji to było niewiele,  pwtarzanie że jak nie 710 to nic i to w dodatku przez raptem chyba  trzy osoby.

Dziwię się  bo przecież "wolnoć Tomku" i komu się nie podoba jak przebiega  projekt  to może zrezygnować w każdej chwili a żale sobie oszczędzić. 

 

Taranta chyba poprosze na pw żeby i mi udzielił ze dwa tygodnie urlopu ale w pracy, zrobił to z takim wdziękiem że jakby powiedział  spier.....j  to można się cieszyć na nadchodzącą  podróż :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taranta chyba poprosze na pw żeby i mi udzielił ze dwa tygodnie urlopu ale w pracy, zrobił to z takim wdziękiem że jakby powiedział  spier.....j  to można się cieszyć na nadchodzącą  podróż :)  

To się nazywa dyplomacja -powiedzieć komuś "*" w taki sposób by się cieszył na myśl o zbliżającej się podróży..... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to na żywo wygląda ( wersja szara ) czyli klubowa. Vis byłby czarny. Tak jak już pisałem , największą zaletą jest bardzo duża płaska powierzchnia na ostrzu, dzięki czemu stamplowany grawer będzie tam ładnie widoczny i słusznych rozmiarów.

 

3380_1.jpg

3380_2.jpg


img host

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, całkiem fajnie to wygąda. Trzeba tyko ładnie zagospodarować powierzchnię.

On ma jakąś blokadę?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super, dla mnie naprawdę dobrze to wygląda. Sądzę, że idźmy tym tropem i zacznijmy realizować projekt, wszystkim i tak się nigdy nie dogodzi. QV dzięki za załatwianie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

bardzo fajny kiedy realizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

super! również pod projekt VISowy - przerobiłem sobie grafikę na B&W, żeby mieć bliżej do czarnego (moja wyobraźnia jest czasami niewystarczająca) i wygląda równie dobrze, jeśli nie lepiej. ^_^

 

EDIT:

 

daję grafikę

3380_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny gadżet, właśnie o taki chodziło. I po co tyle emocji?  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super! również pod projekt VISowy - przerobiłem sobie grafikę na B&W, żeby mieć bliżej do czarnego (moja wyobraźnia jest czasami niewystarczająca) i wygląda równie dobrze, jeśli nie lepiej. ^_^

 

EDIT:

 

daję grafikę

3380_1.jpg

 

zdecydowanie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być...  :ph34r:


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIT!!! Zajefajny!!! To kiedy rusza taśma?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, całkiem fajnie to wygąda. Trzeba tyko ładnie zagospodarować powierzchnię.

On ma jakąś blokadę?

 

sam jestem ciekaw czy on ma jakas blokade przez obcieciem sobie paluchow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma liner-lock, według specyfikacji producenta. Oczywiście wyślą sampla i dam go do testów jednemu z bardziej obytych z nożami kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie - oczywiście najważniejsze to przeprowadzić test cięcia sznurka :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV podziwiam Twoją cierpliwość do wielkich znawców i koneserów noży, którzy za 5 dych są w stanie wdawać się w pyskówki, gnoić człowieka, który robi coś pro bono i jeszcze wysuwać do niego daleko idące *żądania*, traktując przy tym jak swojego służącego. Napinka o noże za 50 złotych... Szanujmy się ludzie.

 

Nowe nożyki jeszcze ładniejsze niż Sanremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV podziwiam Twoją cierpliwość do wielkich znawców i koneserów noży, którzy za 5 dych są w stanie wdawać się w pyskówki, gnoić człowieka, który robi coś pro bono i jeszcze wysuwać do niego daleko idące *żądania*, traktując przy tym jak swojego służącego. Napinka o noże za 50 złotych... Szanujmy się ludzie.

 

Nowe nożyki jeszcze ładniejsze niż Sanremu.

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie - oczywiście najważniejsze to przeprowadzić test cięcia sznurka :D .

No i otwieranie kopert - podstawa :D

BTW nożyk fajnie się prezentuje i ciekawie wyglada, nawet lepiej niż Sanremu, który był właściwie nudny. 


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie - oczywiście najważniejsze to przeprowadzić test cięcia sznurka :D .

 

A nie spadającego liścia?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak jak w filmie Bodyguard ;) ?

 

A na poważnie,nożyk wygląda fajnie i rasowo.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie - oczywiście najważniejsze to przeprowadzić test cięcia sznurka :D .

 

Nóż ma też ochoczo pomagać przy obieraniu ziemniaków, wesoło otwierać koperty i żwawo przecinać metry kartonów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie spadającego liścia?  :D

to test mieczy samurajskich ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, miecz wbijało się w dno potoku a z prądem wody puszczało jedwabny szal, który musiał się przepołowić 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.