Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

To sobie poczytałem :)! Jednak echa święta narodowego trafiły na forum. Szczerze mówiąc marka Sanremu czy inna Sabenza jest dla mnie pewną egzotyką. Najchętniej chciałbym miecz samurajski do zegarka VIS koniecznie ze spadochronem , rękawicami ze skóry tygrysa bengalskiego i wiadro sadła z niedźwiedzia polarnego!

A wracając do meritum :)

"Nożyk" - nie nóż , szabla, floret etc. - ma być dodatkiem, dżagetem :), dodatkiem do projektu wyjściowego, tematycznego tego forum czyli zegarka! Fajnie gdyby był przydatny czyli był w stanie przeciąć sznurek czy inną linkę . Namawiam kilku myśliwych na ten projekt więc może ktoś kiedyś będzie patroszył nim jakieś zwierzę . Ale ja nie! Potwierdzam chęć zakupu kilku sztuk ( myślę, że 5 na pewno) "nożyka" tej czy innej firmy . Chyba nawet wolałbym już na tym etapie właśnie "nie Sanremu "


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo o co się kłócić ? Kto chce bierze inni rezygnują. Ja jednak dołączę do tych rezygnujących z paru powodów. Tym którzy wytrwali życzę szybkiego i pomyślnego zakończenia projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho !!! bo znów się zacznie wielkie "wyrzynanie" i krew popłynie strumieniem  :ph34r:  :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem i takie zmiany.

Ale niech będzie, poproszę te 3 noże do tapet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem i takie zmiany.

Ale niech będzie, poproszę te 3 noże do tapet :)

 

Przypominam że dopisujemy się samodzielnie na liście z pierwszej strony tematu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem i takie zmiany.

 

Ale niech będzie, poproszę te 3 noże do tapet :)

Mądry wybór,moga sie przydac do kartonów gdybyś planował zamieszkanie w takowym..:-) :-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, bądź grzeczny dobra ? Nie wysyłaj ludzi do kartonów, wystarczy ze paru posłałeś do czarnego worka, do dzisiaj nie mogą wyjść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet pożartować nie można,od razu Zomowiec:-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapisalem sie m. in. na klubowy egzemplarz i zastanawiam się czy opcja barwionych śrubek (niebieski lub inny werkowy kolor) jest jeszcze w opcji, wg mnie poza logo, fajnie to nawiązuje do klimatów zegarkowy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki - może warto zmienić tytuł tego tematu, skoro Sanrenmu i tak nie będzie producentem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zdaje, większość (znaczna) Klubowiczów, to faceci, nie wyobrażam sobie procesu realizacji takiego projektu w przypadku, gdybyśmy byli kobietami. Wiadomo byłoby tylko jedno na pewno - nożyk nigdy by nie powstał, a tak jest jakaś szansa. QV, już to kiedyś pisałem, podziwiam Twoją cierpliwość. Pozdrawiam bardzo, zresztą w interesie wszystkich.

Gdyby nożyk jednak nie powstał, mimo wszystko, pozostalibyśmy mężczyznami, jak mi się wydaje, bo próbowałyśmy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka samplów muszą dla mnie poskładać bo okazuje się, że mają wszystko ale w częściach. Dopiero jak ktoś składa zamówienie to montują.

W przyszłym tygodniu mają wysłać na testy. Wziąłem zarówno ten wybrany model jak i kilka innych, oraz jeden z latarką i jeden multitool :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka samplów muszą dla mnie poskładać bo okazuje się, że mają wszystko ale w częściach. Dopiero jak ktoś składa zamówienie to montują.

W przyszłym tygodniu mają wysłać na testy. Wziąłem zarówno ten wybrany model jak i kilka innych, oraz jeden z latarką i jeden multitool :-)

 

To będziesz miał sporo zabawy jako tester :)  Zwłaszcza multitoole są zazwyczaj ciekawe. Dopiero po dłuższej zabawie z nimi człowiek docenia niektóre "patenty" i przemyślność twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zaczynają nabierać tempa Twoje ( nasze) projekty, uznanie dla wytrwałości i operatywności. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co dojedzie. Zapodaj zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,tez umieram z ciekawości po tak długim czasie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłem sobie dwa takie nożyki, służące mi jako spinka do banknotów - no tak mam, że noszę w kieszeni, a nie w portfelu.

Sanremu - pięknie wyglądające wykonanie. Po tygodniu w kieszeni w kontakcie z monetami itd. - wyglądał zupełnie nieciekawie.

Ale jednocześnie kupiłem Mcusta seki - to jest dopiero zakapior. Nie wiem, co to za stal, ale im dłużej go noszę, tym lepiej wygląda...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłem sobie dwa takie nożyki, służące mi jako spinka do banknotów - no tak mam, że noszę w kieszeni, a nie w portfelu.

Sanremu - pięknie wyglądające wykonanie. Po tygodniu w kieszeni w kontakcie z monetami itd. - wyglądał zupełnie nieciekawie.

Ale jednocześnie kupiłem Mcusta seki - to jest dopiero zakapior. Nie wiem, co to za stal, ale im dłużej go noszę, tym lepiej wygląda...

Niezłe porównanie, idealnie pasujące nisze cenowe... Sanrenmu 39 PLN a Mcusta 265 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Kolego Dominik, prowadzisz jakis monodram w tym poscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.