Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

będą wizualizacje któregoś z tych noży zrobione pod Vis-a?... może wtedy będzie łatwiej wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najmniej dziwne gadżety to -  1 albo 2, ewentualnie coś na kształt Szczerbca - no bo militarny bez wątpienia, pas czy szelki nawet przetnie albo zerwie, szkło stłucze  i fajnie w ręku leży, nie wiem tylko jak salceson kraje  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się na dwóch nagich mieczach, jak w XV wieku. Praktyczne, poręczne i z tradycjami, nawet krzyżacy wymiękli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 600sztuk to było minimalne zamówienie w Sanrenmu które się nie popisało modyfikacjami. Ten nowy dostawca wymaga 1200sztuk!! jednego modelu! ale w ramach tych 1200sztuk część może być czarna a druga część anodowana na inny kolor no i oczywiście inne logo ( na płaskiej powierzchni ostrza!, nie na okładzinie! bo okładziny są z aluminium lotniczego i nie można ich sztancować z racji słabej ciągliwości aluminium :-) ). Sprawa rozbija się przypominam o wybijane prasą logo! to jest coś co prezentuje się po stokroć lepiej niż grawer laserowy. Jeśli chcielibyście grawer laserowy to nie było by tych wszystkich dylemantów bo każdy producent to zrobi a niektórzy nawet za free. Każdy z nożyków które zaproponowałem mieści się także w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to niczym nie skrępowana radość, że przy 1200szt, każdy zamówi ile chce bez obawy, że dla kogoś zabraknie ;)

 

A tak serio. Mamy chociaż cień szansy, że uzbieramy 1200 zamówień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to niczym nie skrępowana radość, że przy 1200szt, każdy zamówi ile chce bez obawy, że dla kogoś zabraknie ;)

 

A tak serio. Mamy chociaż cień szansy, że uzbieramy 1200 zamówień?

 

Wątpię, ale przecież pisałem że część mogę wziąć na dodatki do zegarków ;-) . Oczywiście mam nadzieję, że to nie będzie większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D-obrze

W-ezmę

A-melinowy

:)


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie obojęnie, aby był.

Zapytam tylko czy cena jest taka sama?


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Marcin ale w moim przypadku  nie ma szans żeby nadążyć za wszystkimi watkami więc zapytam choć być może już było.

Jest szansa że którys z tych noży będzie zrobiony w wersji z przetartym DLC ala VIS?

Poza tym oprócz 1 (bida :(  i nie ma bnknotów w kieszeni) dostosuję się do większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro ma być jeden z tych czterech w dwóch wersjach, w tym jedna VISowa, to model nr 1 chyba należałoby wstępnie odrzucić, bo to raczej przyrząd  do dłubania w zębach, a do visowej koncepcji jakoś mało pasuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszymy z koksem w styczniu jak ogarniemy chrono. Wybiore 2jke alko 3jke  zaleznosci od mozliwosci personalizacji po uzgodnieniu z fabryką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przygarnę nożyk. Kwestia modelu nie ma dla mnie znaczenia, najważniejsze jest logo klubu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u Marcina i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jeżeli chodzi o wygodę, jakość wykonania itp to najlepszy na gadżet forumowy i nożyk EDC jest nr 2.

Poza tym nóż nr1 na żywo robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż na fotkach, co prawda jest malutki i za wiele nim się nie zdziała, ale nie o to chodzi w idei tego projektu, jest naprawdę ze wszystkich pokazanych nożyków najlepiej wykonany.

Reasumując jako mały gadżet najlepszy jest nr1 jako gadżet i ewentualnie nożyk EDC nr2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem dziś u Marcina i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jeżeli chodzi o wygodę, jakość wykonania itp to najlepszy na gadżet forumowy i nożyk EDC jest nr 2.

Poza tym nóż nr1 na żywo robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż na fotkach, co prawda jest malutki i za wiele nim się nie zdziała, ale nie o to chodzi w idei tego projektu, jest naprawdę ze wszystkich pokazanych nożyków najlepiej wykonany.

Reasumując jako mały gadżet najlepszy jest nr1 jako gadżet i ewentualnie nożyk EDC nr2.

Ok, a jako dodatek do VISa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.