Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym pomógł ale z Krakowa raczej za daleko...

w każdym razie wyglada to fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę pomóc w rozkręcaniu tylko ja ze Słupska to tylko wysyłką wchodzi w grę - ale jakby co to mogę pomóc :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie pomogę! Tylko również nie mieszkam w Wrocławiu a w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyślij niezmontowany, będę miał frajdę przy skręcaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam drużynę

 

post-53152-0-02014300-1435577544_thumb.jpg

 

A na poważnie - apel chyba tylko do kolegów z pobliża, bo pomoc wysyłkowa raczej mogłaby kiepsko się zakończyć. No chyba, że zwalimy się do QV na nocne czuwanie, ale to również mogłoby nie wypalić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wędrówka zegarka Steinhart, którą przeprowadził Łukasz SirLuke po członkach forum skończyła się dobrze - więc może i tym razem wszystko będzie ok.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyślij niezmontowany, będę miał frajdę przy skręcaniu :)

 

Hehe, w sumie to nie głupi pomysł :-) trochę jak Lego Technics :D , ale obawiam się, że spora część forumowiczów miała by problem z odpowiednimi śrubokręcikami. Trzeba posiadać w domu komplecik Torx'ów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w sumie to nie głupi pomysł :-) trochę jak Lego Technics :D , ale obawiam się, że spora część forumowiczów miała by problem z odpowiednimi śrubokręcikami. Trzeba posiadać w domu komplecik Torx'ów .

Mam wszystkie jakie tylko matka natura stworzyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie też może przyjść w częściach, nie będzie problemu z montażem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to oba mogą być w worku nawet jednym byle tylko części nie brakło i się nie obiły

i tak nowe noże zawsze rozkładam, smaruję i kleję śrubki bo mam wtedy pewność że jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę jeszcze zrezygnować (finanse się nie dopinają a nie jest to niestety artykuł pierwszej potrzeby) czy już jest za późno i powinienem szukać zastępstwa na moje miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie jeszcze dopisac na 2 sztuki wersji VIS? Myslalem, ze temat umarl i przegapilem, ze jednak odzyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zbieram wpłat to oczywiście można dokonywać korekt na liście.

Niecierpię tego Sanrenmu, fatalny kontakt jest z tą firmą, rozmawiasz rozmawiesz niby wszystko uzgodnione i nagle tydzień-dwa ciszy...teraz w ogóle zapadli się pod ziemię.

Włosną stronę internetową także robią już z rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanrenmu wypuściło kilka nowych wersji nożyków i moim zdaniem są interesujące.

 

Mianowicie wersja stalowa stonewash:

 

26763645-origpic-d33884.jpg

 

26763645-origpic-d34ab3.jpg

 

 

Oraz zupełnie nowy model szczotkowany jednokierunkowo i z krawędziami złotymi albo brązowymi, moim zdaniem fajna propozycja na klubowca, bardzo zegarkowo wyglądają te noże:

1852004-1.jpg

 

 

1852004-3.jpg

 

$_57.JPG

 

$_57.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten z barwionymi krawędziami jest niezły, w czerni byłby jeszcze lepszy. Ale najpierw VISowe :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są problemy aby cokolwiek customizowanego zamówić od Sanrenmu. Wymagają min 1000sztuk - jeśli chwielibyśmy czarny kolor.

Więc niestety chyba stanie na zamówieniu seryjnych i pograwerowaniu ich w PL. W ogóle oni co chwila szuflują modelami. Raz model dany jest dostępny za 2 miesiące już go nie ma w ofercie. Nie można dojść do ładu z tą firmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać to ten drugi z brązowymi krawędziami na klubowca bardziej by mi odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W ogóle oni co chwila szuflują modelami. Raz model dany jest dostępny za 2 miesiące już go nie ma w ofercie. Nie można dojść do ładu z tą firmą.

 

Nie wtrącam się, ale jeśli proces ustaleń z grawermistrzami zakończony to może warto przyspieszyć - zebrać mamonę i zamówić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te nowe modele, choć mogliby popracować nad klipsem, praktycznie we wszystkich modelach wygląda dość ordynarnie.

Stone wash nie miało być robione u kogoś innego? Jak to tak, żeby  visowy nie był czarny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po mojemu to te tutaj są wrzucone jako ciekawostka/propozycja na klubowego. Nr 2 z w/w na VISowego by pasowal ale wydaje mi się że na razie zostaje tak jak było 7056?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się VISowy powinien pozostać czarny.

 

Tak tyle że taki istnieje tylko w naszej wyobraźni. Sanrenmu nie ma wersji czarnej akurat tego modelu, pozostałe czarne jakie ma mają zaś okładziny z tworzywa sztucznego które nia nadają się pod grawer. Pole manewru bardzo skromne wbrew pozorom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przerysowałem z kolorem, chodziło mi raczej o pozostawienie modelu 7056LUP-SK jako Vis'owego. Nie widziałem go na żywo, ale czy nie jest "ciemno szaro stalowy" (jeśli taka barwa istnieje :)) ? Moim zdaniem świetnie pasuje. Ale do brzegu - czy powyższe propozycje mają być "zamiast" bo te wcześniej wybrane wycofano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.