Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę  marudzić ale zapisałem się na visa, bo miał być fajny komplecik z zegarkiem. Tu czarny i tu czarny. Czy dobrze kojarzę, że pierwsze wersje miał ktoś w pl czernić? Nie można tego zlecić u nas i dać swojemu zarobić, nawet jak to podniesie cenę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już grawer kosztuje nas w PL sporo, poczernienie tego typu stali która jest na tych nożach nie jest także łatwe. Kołka z ostrza np. nie da się wybić, a jest w innym kolorze...nie owiniesz go przecież taśmą do czernienia. Coś może się wydawać proste tylko komuś kto się za to poważnie nie zabrał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te nowe wersje na Visa tez się wydaja ok. O ile są ciemno stalowe jak na zdjęciach. Fakturę maja dosyć surowa więc mi się podoba. Jeśli to ma ominąć problem to może go omińmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciemno-stalowe ? To normalna stal, po prostu stonewashed. Wygląda to dość militarnie. Dla mnie nie ma znaczenia czy on będzie czarny czy stalowy, ważne że będzie dobrej jakości i z fajnym grawerem. Ale weź tutaj zapytaj teraz 300 osób które się zapisało na listę? Komuś może nie pasować, wypisze się, a ja zostanę z setkami noży. Nie będę przecież zbierał zaliczek na nożyki za 80zl. Kupię na zasadzie że za Was założę pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

QV, to zbierz od razu całość bez zaliczkowania. Zdecydowani wyłożą te 80 zł, a niezdecydowani i tak zrobiliby krok do tylu przy zaliczkowaniu, którego nie planujesz. Noże, jakie są, każdy widzi - tylko określ ostatecznie, który klubowy i który visowy. Grawer był pokazany.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili płacę w całości za dwa które zamówiłem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - przestań pytać, bo jak pytasz do uzyskujesz odpowiedzi, a jak pytasz 300 ludzi to masz nadmiar informacji. Potwierdź, które wersje ostatecznie do graweru i daj dane do przelewu - wszystko w ten sposób się zweryfikuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, wpłata weryfikuje chętnych.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu będzie wyglądał VISowy nożyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Sanremu 7056 z czarnymi okładzinami to dalej aktualna wersja VISowej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Sanremu 7056 z czarnymi okładzinami to dalej aktualna wersja VISowej wersji?

 

Nie wiem sam , ponieważ Sanrenmu zwodzi i nie potrafi się określić co do wyprodukowania nam takiej wersji. Wygląda to tak:

Może zrobimy ale musimy najpierw sobie zrobic sampla , a kiedy go zrobimy to nie wiemy.

Nie wiem czy wobec takich " konkretów" warto na cokolwiek czekać czy po prostu zamówić którąś z wersji które istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówmy to co istnieje, a nie czekajmy na to czego być może nigdy nie będzie - to moja opinia. Kasę jestem gotów przelać choćby dziś... Pewnie jak i spora część osób śledzących wątek. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też biorę co dają bo i tak sa fajne a dobużywania mam inne. Dawaj nr konta i płacimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem za wplatami. W przyszlym tyg bede w PL wiec mi byloby to na reke. QV?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie ta nowa wersja nie przemawia. Jeśli VIS to tylko oksydowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłata zweryfikuje owszem, ale też nie można mieć za złe,  gdy się ludzie wycofają,  bo zapisywali się na czarny. Dla jednych kolor nie ma znaczenia, inni liczyli na czarny zegarek i czarny nóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłata zweryfikuje owszem, ale też nie można mieć za złe,  gdy się ludzie wycofają,  bo zapisywali się na czarny. Dla jednych kolor nie ma znaczenia, inni liczyli na czarny zegarek i czarny nóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie ta nowa wersja nie przemawia. Jeśli VIS to tylko oksydowany.

 

 

Wpłata zweryfikuje owszem, ale też nie można mieć za złe,  gdy się ludzie wycofają,  bo zapisywali się na czarny. Dla jednych kolor nie ma znaczenia, inni liczyli na czarny zegarek i czarny nóż.

+1

Jednocześnie rozumiem po tym co QV napisał, że w przypadku Sanrenmu ta opcja odpada. Może jest opcja na innego producenta, który zrobi kozik w kolorze koperty visa. Najlepiej jakby Heniu przy okazji naniósł DLC na kozik (marzyciel).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę się każdą wersję oby tylko nie była za dwa lata.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas oczekiwania na zegarek jest dość długi, myślę, że warto jeszcze poczekać i poszukać rozwiązania aby obydwa przedmioty VIS zegarek i nóż stanowiły spójną całość. Wtedy to będzie ciekawa kolekcja. Ja jestem w stanie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy zapisywal sie na Visa (zegarek). mamy czekac bo Visowiczom chce sie kompletu? Niech chociaz QV wypusci forumowe nozyki.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja należy do szefa projektu QV i jak zdecyduje, tak będzie. Przyłączam się jednak do głosu powyżej: ja z chęcią bym wziął to co jest, a na visowego mogę poczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to dobry kierunek

najpierw klubowy

a jak się Heńki określą co moga/co im się chce to się pomyśli o VIS

najważniejsze na co QV ma siłę bo to i tak mnóstwo spraw do ogarnięcia a przy rozdzieleniu produkcji na dwie partie to jeszcze więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.