Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Sampel jest wlasnie robiony po to by moc podjac decyzje o to co dalej. Wyszedl tak jak chcielismy/spodziewalismy sie? Czy cos zmieniamy? Czy nie wyszedl wcale i idziemy w innym kierunku. I wlasnie w tym punkcie stanelismy - przed podjeciem kolejnej decyzji.

Jesli komus sie bardzo spieszy to niestey raczej nic nie poradzimy.

 

To może wersja czarna z samą kieszonką zamiast napisu VIS i zachowanym //// na reszcie powierzchni?

Jesli wyjdzie tak jak na renderze ;)  tez by mi najbardziej taka wersja na dzien dzisiejszy odpowiadala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale musze przylaczyc sie do narzekaczy. Przedstawiony sampel wyglada co najwyżej srednio. Mam ten nozyk w wersji z masowej produkcji (szczotkowana stal) i wyglada o niebo lepiej niz sampel od Henka.

Niech pracuja dalej albo faktycznie zmienimy koncepcje na czarnego wycierucha :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Tak samo jak jw., najwyżej nożyk będzie na gwiazdkę;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przygarnę klubową (ze zmodyfikowanym logo - napis w całości jest do bani) + niebieskie nity, cywilną + zielone nity i czarnego wycierucha + jakie tam nity od kompletu ;)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż sobie na pierwsza stronę wątku skoczyłem bo wątku nie śledzę i myślałem że coś się zmieniło i robimy nożyk za co najmniej  kilka stówek... :blink: 

Panowie i Panie przecież ten nożyk ma kosztować 50-60zł... nikt go chyba w gablocie trzymał nie będzie, pewnie większość z nas pizdnie go gdzieś w kąt albo do schowka samochodu czy do jakiejś szuflady i zapomni... a tu deliberacja co najmniej jakby to dzieło sztuki maiło być... :huh:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się zaczęło....

jak dzieci, kurka jak dzieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że nie będę się wypowiadał w temacie do momentu ostudzenia emocji, ale nie wytrzymałem. Nie chcę bronić QV, bo akurat tutaj jestem pewien, że bardzo dobrze sam się obroni, ale:

- chcemy zegarek za 50 -60 zł (dwie tanie flaszki wódki :)), a wymagania jakościowe mamy jak by ten nożyk miał kosztować tysiąc złotych;

- zachowujemy się jak dzieci, jednego dnia chcemy taki, drugiego już inny, a jak pojawił się pomysł czarnego z napisem Vis, to już są pomysły czarny z logo, bez  itd.;

- jedni nie chcą czekać i rezygnują, bo za wolno, drudzy radzą czekać bo będzie ładniejszy, doskonalszy, wymarzony...

Ludzie co wy chcecie ? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie hejtować :) ,to nożyk na miarę naszych możliwości ,i będziemy go wybierać latami :),pożniej projekt się zniszczy a my weżniemy 20% jako konsultanci.... :D -koniaczku ? 

Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" :ph34r: 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D -koniaczku ? 

 

 

A wiesz że chętnie - na trzeźwo nie razbieriosz sobacza jewo mać :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie hejtować :) ,to nożyk na miarę naszych możliwości ,i będziemy go wybierać latami :),pożniej projekt się zniszczy a my weżniemy 20% jako konsultanci.... :D -koniaczku ? 

Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" :ph34r: 

 

A ty komisyjnie zobowiążesz się zjeść protokół ze zniszczenia :D , co by po latach Bolkami nas nie nazywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook na premiera! 

Masz prawidłowe urzędnicze myślenie. 

Gdzie nabyłeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook na premiera! 

Masz prawidłowe urzędnicze myślenie. 

Gdzie nabyłeś? :)

Eeeetam na premiera - na cook na prezydenta :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook na premiera! 

Masz prawidłowe urzędnicze myślenie. 

Gdzie nabyłeś? :)

W klubie sportowym KS "Tęcza" :lol:

 

Od 1;35 sekund

 

A ty komisyjnie zobowiążesz się zjeść protokół ze zniszczenia :D , co by po latach Bolkami nas nie nazywali.

Niech se nazywają :P ,byle pseudonimów nie przekręcali jak to mówią fachmany od mediów :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechy śmiechami. Ogłaszam decyzję!.

 

  • Powstanie 300-400 nożyków klubowych z moletowaniem na rękojeści piaskowanych z dyskretniejszym logo w wersji bez napisów:

 

post-6402-0-81231200-1410116794.jpg

 

Sampel zostanie poprawiony, elementy anodowane będą takie jak w projekcie czyli kołek i 2 śrubki w okładzinie, reszta będzie polerowana stal. Postaramy się aby moletowanie oraz logo w środku było srebrne.

 

 

  • 200-300 sztuk nożyków czarnych z powłoką stonewash , moletowaniem na rękojeści i grawerem napisu VIS 1935-X wykonanym czcionką zbliżoną do tej która jest na oryginalnym VIS-ie, czcionka zostanie specjalnie odtworzona dla tego graweru w programie graficznym ponieważ na rynku nie ma odpowiedniej.

 

Ostateczne projekty wykona nasz kolega vcore i na ich podstawie powstaną sample. Potem gdy już będą te 2 dopracowane sample umożliwimy wszystkim zmianę swoich deklaracji. Będzie specjalny plik online który każdy będzie mógł edytować.

 

Decyzja nie podlega dyskusjom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo temu Panu za męską decyzję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechy śmiechami. Ogłaszam decyzję!.

 

 

No i git :)

 

Edit: to ja tez wezmę jeden czarny


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To od razu mówię, że jestem zainteresowany 2 czarnymi skoro pierwotny projekt cywilny nie powstanie :)

Podrzedni post usunę żeby nie mieszać :)

Ps. Plik online do modyfikacji przemyślcie bo może jakiś wariat zrobić psikusa i wymazać wszystko pod koniec :D

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba, nadmiar demokracji zawsze szkodzi. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę jeden czarny (dwa klubowe aktualne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV oprócz klubowego dopisz mnie jeszcze na jednego czarnego

 

P.S. Gratuluję - dyktatury w tym temacie oczekiwałem jakieś 47 stron temu - konieczna była decyzja, wówczas kto ma ochotę zadeklaruje poparcie lub zrezygnuje, ale i tak dobrze, że finał wydaje się bliski - nie ma co nadmiernie debatować, to nie pomnik a gadżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moje % za konsultacje?,ledwo projekt "klepnięty" a już przekręty :lol:  :D  ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.