Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Recommended Posts

Dostaniesz, jak projekt zostanie zaniechany...

Jak dojdzie do skutku, to się nie należy.

A gdzie moje % za konsultacje?,ledwo projekt "klepnięty" a już przekręty :lol:  :D  ;)

Przecież kolor zasłonek w S-ce już wybierałeś :-( , zachłanne te ludzie. Wincyj i wincyj...

Przez Ciebie będę musiał połknąć kartę sim.

Edited by QuadrifoglioVerde

Skoro wszystko się wyjaśniło, to mogę doprecyzować moją deklarację. Jestem zapisany na 2 szt. (bez konkretnego przypisania jak mnie pamięć nie myli). Niech zatem jedna z nich będzie Klubowa, a druga VISowa. Deklaruję, że już więcej zmian z mojej strony nie przewiduję. :)

A nie mówiłem ;), żeby założyć inny watek dla "czarnego" teraz to rzeczywiście młyn taki, że trudno się połapać co kto chce. Zaproponuj za tydzień niebieski, to następna część zrezygnuje z czarnego i przepisze sie do niebieskiego. :D

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

:wacko:

albo zrobimy przymus :D , każdy kto chce czarnego musi wziąć minimum jeden szary ! :D

Edited by QuadrifoglioVerde

:wacko:

albo zrobimy przymus :D , każdy kto chce czarnego musi wziąć minimum jeden szary ! :D

Może.

Niepotrzebnie się wypuściłeś z tym czarnym, bo przy nim ten szary wygląda co najmniej smutno, a raczej jak siedem nieszczęść  ;)

Jestem za, zachowujemy się (przynajmniej niektórzy) jak panna na wydaniu " i chciała by i boi się" ( przepraszam panny, za ludowe powiedzenie). Zapisaliśmy się na coś to bądźmy odpowiedzialni i ponośmy konsekwencje swoich wyborów i deklaracji. Zawsze po zakupie możemy wyrzucić :D.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

25. rk7000 x2  - poproszę jeden klubowy i jeden czarny VIS

Pozdrawiam

Roman

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.