Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

niewiem co sie dzieje mama nadzieje ze nic tam nie pomieszalem mogbys QV zrobic to za mnie bo u mnie calyczas jest napisane te komorki nadal sie laduja  :(  chcialbym jeden klubowy 

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie chciał, ale ja i owszem. Kolega parigot otrzymał urlop na 2 tygodnie.

 

Ładną pogodę dzisiaj mamy.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kolego paryski, wypowiem się osobiście, dla mnie jesteś trolem - marnym, choć nie miernym - dałem się sprowokować i wciągnąć w twoja retorykę i to jest twoja (intencjonalnie przez małe "t") marna satysfakcja, więcej rękawicy nie podejmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

juz dalem rade  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

braaaawo, niech zapanuje ład i porządek


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie chciał, ale ja i owszem.

 

Ładną pogodę dzisiaj mamy.

Na siatce coś drgnęło?

I tak od razu w kokon!

U mnie siąpi i trza by było

koleżkę zrolować. 


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tutaj pracuje na bana :-), ale dam mu jeszcze czas...niech trochę więcej uzbiera.

Hola hola! Nie możesz być sędzią we własnej sprawie. Mogę? Mogę? :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola hola! Nie możesz być sędzią we własnej sprawie. Mogę? Mogę? :)

 

Za późno... :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno... :(

Motyla noga!!!!


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, zwiewamy!

 

Same członki i  w mode ratory,

to i nas zwiną!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, zwiewamy!

 

Same członki i  w mode ratory,

to i nas zwiną!

Jak by co to ja już dawno śpię... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tyle emocji. Na razie skończyło się na luźnych deklaracjach zakupu, nie pojawiły się kwestie finansowe, ale zrobiło się sporo hałasu o nic (chociaż nie zanotowałem jeszcze tradycyjnego "złodzieje, oszuści i hańba"). Jedyną osobą która wdupiła pieniądze jest QV.

 

Ja tam czekam spokojnie aż się pojawi nowa propozycja. Dopiero wtedy podejmę decyzję czy pozostać na liście, czy niekoniecznie. Plan A prawdopodobnie nie wypali, przechodzimy do planu B. 50 zeta nie majątek.

Nie róbmy tutaj polskiego piekiełka, bo to męczące i irytujące, a jesteśmy tu dla rozrywki.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleję Wam odpowiedź na mojego maila ze strony Sanrenmu.

 

Moja wiadomość:

 

I received samples without complications. Thank you

1. I see that knives surface is not sandblasted as we want, it looks like chemical satinizing, very easy to scratch/abrasion. Please confirm, it is chemical method done ?
2. Engraving is still too shallow, looks like 0,1mm , we need

 the minimum depth of 0,4mm. Are you able to make it ? Please check it.

3. If I pay you advance ( 30% ) Sanrenmu will produce a decent sample of both versions ( black and grey), in accordance with our guidelines?
I do not want our situation, that we will pay advance and then it turns out that something can not be done. So please make sure.

Pozdrowienia / Best regards

 

 

Odpowiedź Sanrenmu:

 

Sorry Marcin,

 
I'm afraid the Engraving is difficult, because it was let other factuary make, sanrenmu own factuary cannot make.
 
And I also don't want that situation like before, long and wasting your time. Sorry
 
Best wishes,
Ivy
 
 
Nie ma o czym gadać... według mnie. Natomiast drugi dostawca zgodził się wykonać 400sztuk ze srebrnym ostrzem i szarymi okładzinami ( klubowy ) oraz 800sztuk całych czarnych ( oksyda ) za niewielką dopłatą. Poprosiłem ich o warunki płatności i czy mogą wysłać sampla na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie ma o czym gadać... według mnie. Natomiast drugi dostawca zgodził się wykonać 400sztuk ze srebrnym ostrzem i szarymi okładzinami ( klubowy ) oraz 800sztuk całych czarnych ( oksyda ) za niewielką dopłatą. Poprosiłem ich o warunki płatności i czy mogą wysłać sampla na testy.

 

 

a pokarzesz który model wybrałeś?

nie ukrywam że chyba najbardziej podobał mi się ten wielofunkcyjny ale w sumie to jest mi to obojętne

jeden ma być na prezent drugi do zegarka :)

w kieszeni noszę protecha/benchmade i napewno nie wygryzie ich SR czy inszy Heniek :)

 

edit: i jestem pełen podziwu że  chce Ci się to ogarniać i wysłuchiwać marudzeń jak tych od kolegi na urlopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nie jestem zupełnie ciemny w kwestii nożyków, jestem nawet zarejestrowany od wielu lat na forum knives, tyle, że się tam nie udzielam. Miałem kilka niezłych nożyków, ze 2 modele Benchmade, jednego Spyderco, miałem Rata i oczywiście Sanrenmu. Wiem jak wygląda fajny nożyk i jak jest wykonany. Ale tutaj najwazniejsza jest sama idea, i wygląd nie tyle paramtery stali itd, a o te i tak w tym budżecie ciężko o jakieś wybitne. 95% ludzi którzy się zapisali nie mają żadnego związku z nożami i się na nich nie znają, ma być to dla nich gadżet klubowy którym od czasu do czasu zastrugają kijek na ognisko i otworzą przesyłki.

Tyle... Niektórzy tego nie mogli pojąć i rozrywali szaty jakby o sprawę wagi Państwowej chodziło. Myślę, że jesienne wieczory są przygnębiające a ludzie drażliwi i szukają byle powodu aby się wyżyć, najlepiej na prowadzącym oczywiście ;-)

Zadają pytania na które dostają wielokrotnie odpowiedź, mimo to nadal zadają te same pytania..specjalnie dążąc do eskalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądry wpis Marcinie.

Myślę, że zarówno dla Mnie jak i pewnie większości chętnych to ma być tylko i wyłącznie klubowy gadżet a nie prawdziwy nóż, bo taki mogę kupić sobie  gdzie indziej, jaki chcę i za ile chcę.

Zatem takich typków jak parigot należy od razu banowac aby nie pisali w temacie, którym de facto nie sa zainteresowani ,aby nie psuli innym krwi.  A My dalej do przodu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do jesiennych wieczorów - osobiście urechotałem się wczoraj po pachy, jednak wycieczki osobiste były już lekkim przegięciem i sądzę, że dla zdrowia psychicznego, najlepiej będzie byś wybrał, ustalił i poinformował - wówczas jedni zostaną, inni opuszczą listę a kolejni pewnie na niej zawitają. Sam nie mogę się już doczekać, jednak czekam cierpliwie na sygnał do przelewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę....chętnych myślę nie zabraknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na tym wątku 2 dni - a tu widzę się narobiło... Byłem zapisany na 3 nożyki sanrenmu... ale Uwaga!!!

Niniejszym oświadczam, że jakiejkolwiek firmy nożyk będzie zatwierdzony przez QV - to biorę 5 (PIĘĆ) sztuk!!!

Nikt nam nie zepsuje nożyka VIS i nożyka forumowego.

 

QV - nie przejmuj się. Więcej z nas chce, żeby ten projekt doszedł do skutku.  :)  :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero dzisiaj przeczytałem całą tą pyskówkę i mam wrażenie, że jak w naszym pięknym kraju coś się komuś chce, to zaraz znajdzie się pełno takich co go zjadą i oplują. Taka urawniłowka...

Ja też deklaruję zwiększenie liczby nożyków do czterech.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie trochę spokoju na forum, oczywiście ja również podtrzymuję swoją chęć zakupu, bez względu na producenta itd :)

 

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 13-jimmy6- proszę o wypisanie mnie z listy (1szt. nóż klubowy, 1szt. vis).

...................................dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale hejty poszły - QV który model będziesz samplował? Ten z otwieraczem i nożykiem do pasów wygląda smakowicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale hejty poszły - QV który model będziesz samplował? Ten z otwieraczem i nożykiem do pasów wygląda smakowicie. 

 

Ten do którego loga podoklejałem na ostrzu. Ten z otwieraczem faktycznie jest fajny ale też droższy o 50%. Muszę to przeliczyć jeszcze dokładnie.

Acha i ostrze ma chyba tytanem pokrywane. Najwyżej każę sobie podesłać sample obu. i Zadecydujemy po oględzinach na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.