Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również, trójkąt do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już co innego, tak lepiej.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak byłbym za "zwykłym" trójkątem, przy "kopniętym" trójkącie w przypadku VISa był on szczelnie wypełniony przez napis "VIS", tutaj mamy jakieś puste pola na prawo i na dole, trochę dziwnie to wygląda :huh:  ale miejsce i sama myśl jak dla mnie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo chcialem napisać ze orzeł fajnie by w kólku wygladał ale szkoda 30 stron tematu..:-)

 

Jeszcze kilka pomyslow i watek dorowna objętością ewangelii wg św Marka :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo chcialem napisać ze orzeł fajnie by w kólku wygladał ale szkoda 30 stron tematu..:-)

 

Jeszcze kilka pomyslow i watek dorowna objętością ewangelii wg św Marka :-)

A Ty dorównasz ilością postów Mi, wtedy niebo się rozstąpi...i dalej nie muszę już tłumaczyć...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie też to tak wrysowałem, ale nie mogłem się powstrzymać i dokleiłem dla żartu resztę. Ale teraz już poważnie. Kopnięty trójkąt miałby jednoznacznie i wprost nawiązywać do logo VISa, jednak ta wersja godła nijak tam się wpisać nie chce. Podobnie zresztą będzie z trójkątem równoramiennym - również pozostaną "puste pola" a to z prostej przyczyny, że zaaprobowana wersja godła lepiej się wpisuje jednak w kwadrat.

Lepszy dla trójkąta byłby tu orzeł piastowski

 

post-53152-0-94100200-1430845060.jpg

 

lub orzeł przedstawiony przez Długosza w opisie chorągwi królewskiej w bitwie pod Grunwaldem

 

post-53152-0-06551900-1430845141.jpg

 

To co istotne oba z konotacjami militarnymi, ale nijak odnoszącymi się do VISa. I tak jak trójkąt kopnięty na siłę można uznać za nawiązanie do logo VIS, tak w grawerunku orła w trójkącie równoramiennym, mimo iż wyglądał będzie jak odznaka wojskowa, trudno będzie dopatrzeć się bezpośredniego nawiązania. QV, raz jeszcze powtórzę, szanuję to w jaki sposób kreujesz świeży powiew w swoich propozycjach (osobiście jestem zwolennikiem nowej wersji tarczy w zegarku VIS), ale to może być, jak wcześniej powiedział Xenocratex, ekstrawagancja; chyba, że zmierzamy w kierunku gadżetu ogólnie militarnego a nie bezpośrednio związanego z konkretnym przedmiotem i jego historią. Jestem za pierwszą wersją - prosty i jasny przekaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty dorównasz ilością postów Mi, wtedy niebo się rozstąpi...i dalej nie muszę już tłumaczyć...:P

Przepraszam za off.

 

To Ty jesteś 'M" a nie "Q" ?.....to sie James zdziwi :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jestem za pierwszą wersją - prosty i jasny przekaz.

 

Popieram ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A sam napis z wcześniejszej wersji i rezygnacja z orzełka? Krój czcionki był ciekawy i miał klimat wojskowy.

 

Edition: Rzecz w tym, że orzełek, to tzw. "mocny symbol" i wszelkie próby operacji na nim będą trudne.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze salomonowym wyjsciem bedzie po prostu odpuszczenie sobie tych nożyków i zrobienie tylko klubowych :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę szkoda. Koncept VISowych noży był wspaniałym uzupełnieniem projektu zegarka. Jak nic sugerujesz, że zanadto wybrzydzamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ja Biere klubowego...

Ale Jak widze visowy blokuje mojego klubowicza...

Wiec sie wypowiem...

Czy niemozecie dac tylko i wylacznie tego Orla?

Cudujecie z trojkatami...

Sam orzelek bedzie spoko...

Prosto, schludnie i przedewszystkim szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Biere klubowego...

Ale Jak widze visowy blokuje mojego klubowicza...

Wiec sie wypowiem...

Czy niemozecie dac tylko i wylacznie tego Orla?

Cudujecie z trojkatami...

Sam orzelek bedzie spoko...

Prosto, schludnie i przedewszystkim szybko...

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuszczenie VISowego? co to to nie :P

pójdźmy w takim razie za głosem rozsądku i posłuchajmy Angelo, grawer samego orła jak w pierwszej propozycji jest surowy i treściwy, pasuje bez upiększania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też nie dopuszczam rezygnacji z VISowego. ;) Pozostawmy sobie ograniczony "obszar negocjacyjny" pamiętając, że QV zna szczegóły, których my nie mamy na uwadze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zlecić te noże to wykonania i tyle? Jedna osoba (założyciel wątku) niech zdecyduje jak ma być i z bańki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za dalszą dyskusją, 1700 postów to stanowczo mało by nożyk był fajny.

Gdzieś po 5000 tysiącach zacznie się wyłaniać prawdziwy obraz....

 

 

A tak poważnie - niech Marcin zdecyduje i je robi bo dyskusji końca nie będzie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja rozpoczęła się od problemu zmieszczenia orzełka i napisu na ograniczonej powierzchni okładziny. Gdzieś w połowie wątku pojawia się wizualizacja, co prawda na nieco innym modelu, gdzie zmieściło się wszystko

 

post-53152-0-29689100-1430861481_thumb.jpg

 

Oczywiście było to w innej sytuacji i rzeczywiście nieznane są nam współczesne ustalenia i ewentualne ograniczenia technologiczne potencjalnych wykonawców. Moim zamiarem nie jest usilne holowanie pomysłów i propozycji (co prawda nie moich), których może nie da się wykonać. Szkoda również by mi było nie móc skompletować VISowego zegarka z VISowym gadżetem, zatem postuluję, co zresztą robiłem już swego czasu, by pomysłodawca podjął męską decyzję - przedstawił finalny projekt i podał rachunek do wpłat i niech wreszcie pojawi się post z napisem Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu panowie podsunąłem to wpisane w trójkąt. Jak ktoś bystry zauważył, wszystko ma jakieś powody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Marcin podejmij decyzje... Ty tu rzadzisz! ;)

Wszystkim niedogodzisz...

Tak Jak Marek napisal 1700 postow... A zastanawiamy sie czy trojkat (a Moze kopniety, Bo iluminaci, masoni :D )

nawet nie Pytam o powod tego trojkata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co ten orzel? Myslalem ze na odcisku z klamki sie wzorujemy. Juz lepiej jak na rekojesci pistoleu VB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.