Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
daprawda

http://www.czaszegarkow.pl/

Rekomendowane odpowiedzi

To sklep ze Szwecji, polska wersja ich serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy więc ktoś kupował zegarek z serwisu czaszegarkow.pl? Czy jest to bezpieczne? Płatność z góry, czy nie było jakichś przekrętów?

Z góry dziękuję za pomoc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc na razie nie mogę o nich nic dobrego powiedzieć kupiłem za pośrednictwem przelew24 zegarek 26.07.2014,do dziś nie dostałem żadnego powiadomienia o terminie dostawy,na pytania które do nich pisałem dostawałem odpowiedzi a to ; mówią tylko po angielsku,podaj numer zamówienia defakto którego oni mi nie przysłali,a teraz od dwóch dni cisza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam zegarek 29 lipca i kontaktowalam się i ze sklepem (twierdzą że nie mają takiego zamowienia i z serwiem przelewy24,a oni twierdzą że wpłatę przekazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oglądzie ich strony dochodzę do wniosku, że to dziadostwo jest. Tłumaczenia rodem z wujka googla. Te czasze itp. Masakra. A jak fajnie werk nazwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie odświeżyć -poszukiwany zegarek DW dostępny za 380, gdzie wszędzie cena oscyluje wokół 500;

http://www.czaszegarkow.pl/daniel-wellington-classy-york-rose-o26-mm-kremowy-skora-o26-mm-p-23299.html

faktycznie podróbki? zakładka kontakt to śmiech na sali, powyższe dwa zamówienia doszły do skutku? z drugiej strony jedna opinia na opineo pozytywna, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Nixona za 380 zamiast 700 bo w takiej cenie dostępny był w PL. Ogólnie wszystko okay, oryginał z pudełkiem, przyszedł prosto ze Szwecji. Jedynie nie było paragonu. Teoretycznie istnieje możliwość zwrotu, ale warto kupować gdy jest się już pewnym zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym podnieść temat. jak z oryginalnościa zegarów czy ktoś jeszcze coś kupował może od nich?

a mnie interesuje TH Carrera, a maja dobre ceny i rabaty około 20%

Edytowane przez minc_mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym podnieść temat. jak z oryginalnościa zegarów czy ktoś jeszcze coś kupował może od nich?

a mnie interesuje TH Carrera, a maja dobre ceny i rabaty około 20%

Dołączam się do pytania odnośnie TH,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy nastąpi za rok ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat, ktoś zamawiał zegarki z tej strony z pozytywnym zakończeniem transakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Az zalozylam konto na tej str... w piatek 9.03 zamowilam zegarek. Bulova. 16.03 wyslano ze szwecji... dzis czyli 22.03 dotarl. Wysylka fedex. Troche dlugo czekalam.. w paczce brak paragonu. Moze dosla na maila? Nie wiem...

 

Pudelko ma zdrapany kawalek jakiegos numeru... w srodku kurz.. zegarek.. hmmm.. nie jestem znawca maz wybral model na prezent.. wyglada jak na zdjeciu..brak jakiejs foli zabezpieczajacej... nie wiem w sumie czy powinna byc.. przyczepiona karteczka z modelem i tez zdrapany kawalek naklejki z jakims numerem.. takze to celowe, nie przypadkowe.. jest naklejka "japan movement hongkong band".. w kartoniku zalaczona ksiazeczka z instrukcja obslugi i karta gwarancyjna.. nie podbita.. mi osobiscie cos "smierdzi".. bulova za tysiaka gdzie normalnie chofzi za ponad dwa.. wcale sie nie zdziwie ze to podroba.. zobacze co maz powie jak dostanie ten prezent.. obawiam sie ze ten darmowy zwrot - bedzie walka.. dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia tego zegarka jak możesz 


Witam! Az zalozylam konto na tej str... w piatek 9.03 zamowilam zegarek. Bulova. 16.03 wyslano ze szwecji... dzis czyli 22.03 dotarl. Wysylka fedex. Troche dlugo czekalam.. w paczce brak paragonu. Moze dosla na maila? Nie wiem...

Pudelko ma zdrapany kawalek jakiegos numeru... w srodku kurz.. zegarek.. hmmm.. nie jestem znawca maz wybral model na prezent.. wyglada jak na zdjeciu..brak jakiejs foli zabezpieczajacej... nie wiem w sumie czy powinna byc.. przyczepiona karteczka z modelem i tez zdrapany kawalek naklejki z jakims numerem.. takze to celowe, nie przypadkowe.. jest naklejka "japan movement hongkong band".. w kartoniku zalaczona ksiazeczka z instrukcja obslugi i karta gwarancyjna.. nie podbita.. mi osobiscie cos "smierdzi".. bulova za tysiaka gdzie normalnie chofzi za ponad dwa.. wcale sie nie zdziwie ze to podroba.. zobacze co maz powie jak dostanie ten prezent.. obawiam sie ze ten darmowy zwrot - bedzie walka.. dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wetransfer.com/downloads/d2a17e7d3d15fdf5a69b8ca54e821a6220180322123439/4efdca28311c8ea7f13072686c61698520180322123439/149b76

 

Na pytanie odnosnie rozdrapanych metek i paragonu dostalam odp.:" Dzień dobry Pani Katarzyno,

bardzo nam przykro, że zamówiony towar posiada powyższe wady i naprawdę ciężko powiedzieć dlaczego nasz dział wysyłkowy tego nie zauważył podczas pakowania towaru. Mamy nadzieję, że otrzymany zegarek jest w doskonałym stanie i nie posiada żadnych uszkodzeń. Oczywiście ma Pani możliwość zwrotu i wymiany towaru. Co do paragonu powinien on zostać wysłany w formie elektronicznej na podany w zamówieniu adres mailowy. Poniżej przesyłamy ten dokument jeszcze raz."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. Odsylamy zegarek. Mam nadzieje ze nie bedziemy mieli problemow ze zwrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował na http://www.czaszegarkow.pl/ ?

Mają dość ciekawą cenę na Seiko SNDA57 ale nie mogę w sieci znaleźć żadnych opinii na temat tego sklepu...

Zegarki ze sklepu "Czas Zegarków" (czaszegarkow.pl) to chińszczyzna!

Straszne problemy ze zwrotem!

 

UWAŻAJCIE NA TEN SKLEP!

Uważajcie na ten sklep!

 

Zegrek, który dostałam od "Czas Zegarków" / czaszegarkow.pl spóźniał się średnio 10 minut co 2 tygodnie.

Poszłam do jednego zegarmistrza wymienić baterię - dalej się spóźniał.

Poszłam znów do zegarmistrza naprawić mechanizm, zegarmistrz otworzył i było napisane "made in China", nie podjął się naprawy, powiedział, że zegarek jest do oddania lub całkowitej wymiany. I uwaga, serwis 'czaszegarkow.pl' po zbadaniu zegarka powiedział, że zegarek jest super sprawny i że mam go sobie nosić!!!

 

 

Jeśli stać Was, żeby dawać ogromne pieniądze za chińszczyznę, to kupujcie. Ja już nigdy w życiu! Cały czas PAŁUJĘ się z nimi (a właściwie z jedyną osobą, która zdaje się być w Polsce - panem Mariuszem) - aby oddali pieniądze. Zgadnijcie jak mi idzie? Szczegółowy opis z mojej tragicznej przygody z 'czaszegarkow.pl' umieszczę gdzie się da, jak już będzie po wszystkim.

 

Nie spocznę, choćbym miała ze skarga iść do szefa Tissota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś opinie na temat tego sklepu ?

 

Oryginalne produkty ? obsługa pisze po polsku - odpisali do mnie email, że wszystko dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2017 o 16:16, tarant napisał(-a):

Ciąg dalszy nastąpi za rok ;)

 

Nie przewidziałem Mistrza Archeologii. :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z nudów wykopują i szukają, bo podobno szukajcie a znajdziecie, ................. jakiegoś Rolka :0 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

ps. w życiu bym nie kupił rolka :) 

Niebezpieczny kłamca to ten, co wierzy we własne kłamstwa. ;)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.