Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ICE

Casio GW-9400-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

To już tyle czasu minęło? :) Romek wciąż ten sam i wciąż na nadgarstku w zasadzie przez cały tem czas, bo jestem raczej jednozegarkowcem, więc ciężko mu z nadgarstka zejść ;) Poza bardziej błyszczącym bezlem i paskiem nic się nie zmieniło. Moim zdaniem Roman ma ponadczasowy wygląd, który zawsze będzie wzbudzał zainteresowanie "przechodniów, a właścicielowi dawał przyjemność patrzenia na niego przy każdym sprawdzaniu czas lub innych parametrów wyświetlanych na jego wyświetlaczu. Po takim czasie codziennego użytkowania Romek nadal wygląda jak nowy, tzn. "obudowa" nosi ślady użytkowania, choć nie rzucające się w oczy i raczej niewielkie, ale pozostałe niewymienne elementy czyli szybka, przyciski wyglądają jak nowe. Dzięki temu wystarczy wymienić bezel i pasek na nowe i przy niewielkich kosztach mamy praktycznie nowy zegarek. Bateria i solar dziąłaja doskonale, bo do tej pory nie widziałem innego wskazania niż H. Pozostałe funkcje również działają jak pierwszego dnia :) Range w mojej ocenie jest nie do zastąpienia przez inne G, bo choć jest wiele ładnych modeli, to jednak on podoba mi się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ten zegarek musi być skierowany tarczą do nadajnika (na zachód Europy) aby złapać

czas.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ten zegarek musi być skierowany tarczą do nadajnika (na zachód Europy) aby złapać

czas.

Pozdr

 

Nie musi - wszystko zależy od siły sygnału jaki masz w miejscu w którym chcesz zsynchronizować zegarek. U mnie w domu synchronizuje w 90% przypadków gdy jest na nadgarstku, z tym że mieszkam na zachodzie Polski i na dość dużej wysokości więc i "łączność" jest O.K.  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Swedro

Dzięki za reckę - bardzo fajnie czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Roman przetrwał ze mną już prawie sześć lat, więc pomyślałem, że może warto uzupełnić recenzję. Przez ten czas nie miał lekko co potwierdza wygląd bezla i paska. Jedyne sytuacje w których był zdejmowany to podczas dłubania przy silniku w samochodzie lub motocyklu, ale nie z obawy o uszkodzenie, lecz z powodu jego gabarytów - nie dało by się wszędzie ręką dotrzeć ;). Przez ten czas nie było z nim żadnych problemów. Nie wystąpił również "efekt pompkomana" który o mały włos nie odwiódł mnie od zakupu tego wspaniałego zegarka. Przez te parę lat kilkukrotnie nachodziły mnie myśli o zamianie Romka na coś nowszego, ale za każdym razem po obejrzeniu w sklepie nowości z serii G, dochodziłem do wniosku, że Roman jest niezastąpiony - tym bardziej, że za którykolwiek model posiadający te same funkcje co Romek, trzeba zapłacić niemal dwa razy więcej. Najgorsze, że patrząc na obecne trendy nakierowane na wszystko "smart" to chyba nie ma się co już spodziewać jakiegoś godnego nastęcy GW-9400. Dlatego muszę kupić świeże ubranko dla swojego Romka i cieszyć się nim jak nowym, co w przypadku tego zegarka nie jest trudne ;)

20210106_210440.jpg

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.