Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartosz 86

Nowe muzeum AP

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co oprócz zegarków lubią współczesną architekturę na wysokim poziomie ciekawa informacja: 

 

http://www.dezeen.com/2014/06/13/big-bjarke-ingels-museum-swiss-watchmaker-audemars-piguet/

 

AP zamierza zbudować sobie muzeum (2.400m2)Vallée de Joux a zwycięzcą konkursu architektonicznego okazała się duńska pracownia BIG (Bjarke Ingles Group) która zasłynęła nietuzinkowymi pomysłami architektonicznymi.

Bardzo mnie cieszy połączenie sił jednej z ciekawszych młodych pracowni architektonicznych z jedną najbardziej szanowanych przeze mnie manufaktur zegarkowych. 

Zanosi się na kolejną architektoniczną ikonę związaną z zegarkami po Rolex learning center duetu SANAA  - tylko tym razem konotacje zegarkowe sięgają dalej niż tylko do nazwy obiektu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczny budynek! Dzięki stronie prowadzonej przez Magika sporo ostatnio się o AP dowiedziałem. I o ile poza kilkoma modelami (RO bez komplikacji) ich stylistyka do mnie nie przemawia, to jednak nie sposób nie docenić tego wielkiego zegarmistrzostwa. A Magik powinien później pojechać do tego muzeum i opisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Magik powinien później pojechać do tego muzeum i opisać :)

 

Koniecznie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji lokalizacji "rzut beretem",nie omieszkam odwiedzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt . Zapowiada się wyjątkowe miejce , również ze względu na eksponaty oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.