Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość breslauer

ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....

hmm,dlaczego?skoro mają pieniądze...

czy biednemu tylko wiatr w oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....

hmm,dlaczego?skoro mają pieniądze...

czy biednemu tylko wiatr w oczy?

 

A Ty byś był zadowolony gdyby Amerykanin arabowi sprzedawał coś za powiedzmy 100USD a dla Polaków cena 200USD ?

Nie można segregować ludzi według nacji. Albo przynajmniej nie można robić tego tak permanentnie. Jak nie będą wiedzieć ile kosztuje nas to zaakceptują inną wyższą cenę, ale jeśli wiedzą ile tutaj kosztuje to dużo wyższa cena dla nich będzie budziła niesmak. My Polacy długo walczyliśmy i walczymy nadal z dyskryminacją przez inne nacje..więc nie powinniśmy dawać złych przykładów.

 

No dobra...może to tylko ja mam skrupuły...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Greed is good" mawiał Gordon Gekko, ale nie tak się buduje markę i prestiż jeśli o tym się myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

z rusami byś musiał pogadać, o cenach ropy np.

wiele jest do zrobienia

Edytowane przez breslauer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom taka cena obowiązywała na dosłownie parę sztuk w pre-order. Ze 4 osoby z watchuseek się zapisały i opłaciły zaliczki. Kilka innych niestety musiałem odprawić z kwitkiem bo jak wiadomo zegarków już nie ma. Acha. Były to tylko nielimitki. Ktoś z WUS wyszperał cenę w PLN z naszego forum i przeliczył na USD więc ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....poczuliby się nieciekawie. Sojusznik w końcu :lol:

Obecnie staram się aby dział inicjatyw naszych nie był widoczny dla niezalogowanych użytkowników i nie było podglądania z zewnątrz.

 

Edit: Właśnie sprawdziłem. Dział inicjatyw i projektów forumowych nie jest już widoczny dla niezalogowanych. Sami też na watchuseek nie piszcie cen jakie obowiązują u nas.

Ja bym ich kroil x10, kupuja te royal oaki itd za dziesiatki tysiecy $ wiec taka vratislavia bylaby zalozona raz czy dwa i do szuflady. Natomiast tutaj sa osoby ktore bardziej na taki zegreczek zasluguja  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich kroil x10, kupuja te royal oaki itd za dziesiatki tysiecy $ wiec taka vratislavia bylaby zalozona raz czy dwa i do szuflady. Natomiast tutaj sa osoby ktore bardziej na taki zegreczek zasluguja  :rolleyes:

No i proszę... się nam ideologia powoli klarować zaczyna... zegar za zasługi się robi :D Tak że żarty się skończył :mellow:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce VC chrono będzie u klientów :D niektórzy już mają, może jakieś pierwsze recenzje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka razy w ręce i na. I widziałem wszystkie chyba wersje kolorystyczne. W tej cenie nie może być lepiej. Gdyby był droższy też by się bronił :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Funkcja chrono bardzo użyteczna przy parzeniu kawy. Dużo wygodniejsza niż zwykły sekundnik.  Za ciemno teraz, żeby zdjęcie poglądowe zrobić :-/

Większe testy zrobię podczas Świąt, póki co jeszcze automaty "na chodzie" utrzymuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się, chociaz nie posiadam :D

Jaka cena tu dla forumowiczow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Funkcja chrono bardzo użyteczna przy parzeniu kawy. 

To sobie czy żonie kupiłeś? :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie czy żonie kupiłeś? :P

Wolałbym nie pić kawy parzonej przez moją małżonkę. Ona parzy tylko w ekspresie (co najwyżej średniej klasy) i używając zdecydowanie za grubo i bardzo nierówno zmielonych ziaren. Nie, nie.. parzenie kawy to zdecydowanie męska rzecz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie pić kawy parzonej przez moją małżonkę. Ona parzy tylko w ekspresie (co najwyżej średniej klasy) i używając zdecydowanie za grubo i bardzo nierówno zmielonych ziaren. Nie, nie.. parzenie kawy to zdecydowanie męska rzecz :P

 

To jej lepszy ekspres kup i ewentualnie młynek do kawy - oczywiście ręczny, bo taki najlepszy... tylko po co Ci wtedy zegarek z chrono??? :huh::lol:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młynek ręczny oczywiście mam. Znakomicie sprawdza się przy nakręcaniu zegarków automatycznych. Lepszy ekspres mi niepotrzebny. Ciekawsze kawy otrzymuje się parząc tak zwanymi "metodami alternatywnymi". I przyjemności z parzenia kawy na koleżankę małżonkę nie sceduję :-P Swoich zegarków też jej nie będę dawał do ponoszenia B)

Dobra, tu o VC miało być a nie o kawie ;-) Jest w ogóle na forum temat o parzeniu kawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę dwa zdjęcia "Limitki" - już na mesh'u...

 

da933e94c203f97amed.jpg

 

91916b13c6e53b98med.jpg

 

Zegarek naprawdę przyzwoicie wykonany, w zasadzie nie bardzo jest się do czego przyczepić, moim zdaniem.

Trochę nie wyszedł pomysł z tym parcianym paskiem do tego zegarka, ale jest to jedyny element do którego można się przyczepić i na dodatek najłatwiejszy do zmiany. Nawet wskazówka od chrono trafia w indeksy dużo dokładniej niż sekundnik w testowanym przeze mnie, jakiś czas temu Victorinoxie...

 

Ogólnie moim zdaniem, zegarek robi bardzo dobre wrażenie, i biorąc pod uwagę koszt jego zakupu uważam że to bardzo dobry nabytek i to 20mm w uszach też nie przeszkadza - pod warunkiem że jest na mesh'u :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy od południa. 

post-57210-0-61255500-1419373913_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

designed in Poland, Japan movement, sapphire crystal, wr 100m... nie ma światła dziennego więc szkoda robić zdjęcie ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial wskazac jakies ewentualne kwestie do poprawy na przyszlosc to:

 

1) napisy na deklu moglyby byc troche bardziej widoczne - moze wieksze albo glebszy grawer bo teraz to chyba jest jakis rodzaj nadruku,

2) moglby byc napis na tarczy - designed in Poland albo cos podobnego,

3) wspomniany parciak - fajnie byloby zorgaizowac pasujacy pasek tak jak w nielimitce,

4) koronka moglaby byc znakowana,

5) luma na wskazowkach moglaby byc mocniejsza,

6) szczotkowanie koperty na krawedziach

 

Generalnie jednak swietny projekt i w tym budzecie trudno go pobic. Zegrek na zywo wyglada swietnie i robi fajne wrazenie. 

Kibicuje nastepnym projektom i z checia widzialbym teraz jakiegos pilota. Tylko prosze nie przesadzajmy z wielkoscia koperty. Moim zdaniem wlasnie pilotom najbardziej szkodza patelniowate koperty - najlepszy rozmiar to 40 - 41 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym wątku, ale mój wpis przepadł chyba w gąszczu innych bo QV się nie ustosunkował.

Mam nadzieję, ze powstaną inne projekty. Marzy mi się aby przynajmniej raz w roku móc zakupić kolejny zegarek z logiem Vratislavia w przystępnej cenie ;p

Tak jak maze123 wspomniał następny może być pilot, potem widziałbym jeszcze divera. Ciekaw jestem czy udałoby się w rozsądnej cenie (do 1000zł) zrobić jakiś kwarcyk z radioconrol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w przyszlym roku oprocz Foremki i VISa QV zrobi jeszcze jakis zegar to bedzie niezly wyczyn... Pilota tez bym nabyl. Duzego, klasycznego, manuala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym wątku, ale mój wpis przepadł chyba w gąszczu innych bo QV się nie ustosunkował.

Mam nadzieję, ze powstaną inne projekty. Marzy mi się aby przynajmniej raz w roku móc zakupić kolejny zegarek z logiem Vratislavia w przystępnej cenie ;p

Tak jak maze123 wspomniał następny może być pilot, potem widziałbym jeszcze divera. Ciekaw jestem czy udałoby się w rozsądnej cenie (do 1000zł) zrobić jakiś kwarcyk z radioconrol.

 

 

Popieram pomysł pilota


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda na czarnym rally. Docelowo chyba tylko i wyłącznie brąz.

 

DSCF2309_zps8c46ba3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.