Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurde nie rozumiem tego... na zdjęciach niebieska wersja wychodzi przepięknie... Na żywo jakoś tego nie widzę i mam ochotę ją sprzedać.

Czy tylko ja mam takie wrażenie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie rozumiem tego... na zdjęciach niebieska wersja wychodzi przepięknie... Na żywo jakoś tego nie widzę i mam ochotę ją sprzedać.

Czy tylko ja mam takie wrażenie ? :)

 

Załóż mesh to Ci ochota przejdzie - na sprzedaż... ;)

Moim skromnym zdaniem na pasku ten zegarek wygląda nie proporcjonalnie - ma za wąskie uszy, efektu dodaje zwężany pasek... ale mesh ten mankament maskuje i nie jest to tylko moje zdanie... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie rozumiem tego... na zdjęciach niebieska wersja wychodzi przepięknie... Na żywo jakoś tego nie widzę i mam ochotę ją sprzedać.

Czy tylko ja mam takie wrażenie ? :)

Ja mam odwrotne wrażenie z zieloną wersją, na żywo jest karnawał kolorów, a na moich fotkach jakoś blado :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Załóż mesh to Ci ochota przejdzie - na sprzedaż... ;)

Moim skromnym zdaniem na pasku ten zegarek wygląda nie proporcjonalnie - ma za wąskie uszy, efektu dodaje zwężany pasek... ale mesh ten mankament maskuje i nie jest to tylko moje zdanie... ;)

+1  :)

 

vc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie rozumiem tego... na zdjęciach niebieska wersja wychodzi przepięknie... Na żywo jakoś tego nie widzę i mam ochotę ją sprzedać.

Czy tylko ja mam takie wrażenie ? :)

 

Mi tam się podoba i na żywo :) Natomiast żałuje, że miałem okazje trzymać niebieski i szary na raz w ręku bo chyba ostatecznie wolałbym tego drugiego... :( Nie podobają mi się dwie rzeczy: szczotkowany bezel i pasek bo mam wrażenie, że w porównaniu z tym od zielonego wypada gorzej. Ogólnie jest bardzo słaby- szlufka nie trzyma się na miejscu itd.

 

Załóż mesh to Ci ochota przejdzie - na sprzedaż... ;)

Moim skromnym zdaniem na pasku ten zegarek wygląda nie proporcjonalnie - ma za wąskie uszy, efektu dodaje zwężany pasek... ale mesh ten mankament maskuje i nie jest to tylko moje zdanie... ;)

 

A ja wszędzie bym zakładał zwężane paski i bransolety :P Tutaj zwężany pasek pasuje bo daje takiego oldschool'owego sznytu :P Mesh squale też wygląda z nim super, ale niektórzy zakładają jakieś grube pasiory i to wygląda fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotne wrażenie z zieloną wersją, na żywo jest karnawał kolorów, a na moich fotkach jakoś blado :)

Do zielonki ostatecznie nie przekonałem się i poszła do ludzi. Niebieski jest bardziej uniwersalny i faktycznie trzeba będzie w końcu kupić mesh dla testu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje trzymać niebieski i szary na raz w ręku bo chyba ostatecznie wolałbym tego drugiego.

Mam okazję robić to codziennie i naprawdę to są dwa różne zegarki ;)

szkoda, że ten mysi nie jest ciemniejszy bardziej jak na renderach,rządziłby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż mesh to Ci ochota przejdzie - na sprzedaż... ;)

 

A to ciekawe dlaczego Twój wylądował na bazarku?  :D:P

 

 

 

Koszula do zegarka czy zegarek do koszuli? ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszula do zegarka czy zegarek do koszuli? ;)

Koszula była pierwsza. Zegarek potem ;) 

W zasadzie nie mam już problemu z dopasowaniem zegarka do koloru ubrania ;)

 

P.S.

Szkoda, że nie można wkleić zdjęć ze strony http://forums.watchuseek.com/ , można tam poszukać "inspiracji paskowej"  patrząc na temat:

http://forums.watchuseek.com/f71/vratislavia-conceptum-heritage-chrono-1556858.html

 

przykładowo: 

http://forums.watchuseek.com/attachment.php?attachmentid=6737858&d=1453285193

http://forums.watchuseek.com/attachment.php?attachmentid=6726354&d=1453217357

http://forums.watchuseek.com/attachment.php?attachmentid=6588354&d=1452256871

3f848d36ebab29748d79f91ab92b2467.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie rozumiem tego... na zdjęciach niebieska wersja wychodzi przepięknie... Na żywo jakoś tego nie widzę i mam ochotę ją sprzedać.

Czy tylko ja mam takie wrażenie ? :)

 

Kolego, jesteś wielki! Mam dokładnie takie samo odczucie. Zegarek zdecydowanie lepiej wychodzi na zdjęciach niż w rzeczywistości wygląda. Moim zdaniem 'na żywo" kolorystyka jest trochę zbyt nachalna, podczas gdy zdjęcia doskonale tę przypadłość tonują. Nie wiem, czy zmiana paska na mesh jest w stanie ogólne wrażenie poprawić, ale być może warto spróbować, No i kolejna sprawa - dekiel ... hmmm .... jak dla mnie, powiedzmy, dość specyficznej urody - nie broni się ani na zdjęciach, ani w tzw. realu. Fakt, grawer nawiązuje do motoryzacji, ale do sportów motorowych to już chyba nie ... tak czy inaczej, na deklu zamiast tego co jest widziałbym duże logo VC, albo po prostu ... nic - tak jak w poprzedniej wersji. I jeszcze jedno, zegarek u mnie zostaje, choć z początku tez miałem mieszane uczucia. Ale to moja jedyna kwarcówka, w dodatku wg polskiego pomysłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hezio piękne kolory w Twoim VC!

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe dlaczego Twój wylądował na bazarku?  :D:P

 

 

Bo mesh ściągnąłem na chwilę :P:D a poważnie to ADHD dało znać a bateryjek i tak nie noszę poza g-shokiem od czasu do czasu, niemniej nadal uważam że to bardzo udany zegarek, jakby był mechanik to miałby dożywocie obligatoryjnie... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8a68fc67a161d738335c5253fe78f431.jpg

 

Ja dalej ujezdzam niebieska wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Ja dalej ujezdzam niebieska wersje

Ale świetnie skomponowane zdjęcie! Jak nic na okładkę pierwszego katalogu Vratislavia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taka ciekawostka: nieco przypadkiem trafiłem na stronę sklepu oferującego parciaki. I proszę, zrzut z ekranu:

 

Selection_020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Vratka też dostała nowy pasek z czerwonymi przeszyciami :) 

IMG_3675_zpsnwfjrnqr.jpg

IMG_3681_zpsriwcoido.jpg

IMG_3687_zps5guv9axa.jpg

IMG_20160413_145104_zps6tuq36i4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ,ale dla mnie Vratislawia była jedna ,pierwsza niebieska limitka.

Ale to tylko moje zdanie,jestem za rozwojem firmy i sam czekam na Visa i Buhausa :) .

Edytowane przez pirx65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Kocham i nienawidzę :P

 

post-69664-0-32865800-1460917835_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś komentarze na temat najnowszej edycji Vratislavii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.