Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czekolada i granat są piękne :wub:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze czerwony i niebieski ale pod warunkiem ze beda chromowane indexy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bordowy wygląda super, szkoda, że nie dołożyłeś jeszcze sygnowanych koronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorki fajne, a najbardziej chyba brązowy przypadł mi do gustu, ale jednak psuje mi trochę cały efekt polerowana koperta :( IMO powinno być tak jak w Astronaucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie zdecydowanie cała polerowana koperta jakoś nie do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nie zmienisz, źle bo nic nie zmieniasz. Coś zmienisz źle bo zmieniłeś :-) . Chrono Royale ma być z założenia bardziej elegancką serią, dlatego bardziej monochromatyczne spokojne tarcze, polerowane koperty i paski kroko - ale wentylowane. Po prostu sportowa elegancja. Spokojnie można je ubrać nawet do marynarki co odradzałem przy poprzednich seriach które były bardziej sportowe. Albo się podoba albo nie i pozostaje czekać kiedyś na inną serię :-) Jak rendery są gotowe to znaczy że design jest już zamknięty. Dlatego wrzucam je tutaj a nie w dziale inicjatyw gdzie możemy dyskutować i zmieniać. Tutaj już nie ma miejsca na koncert życzeń bo stworzenei renderów to ciężka praca i została ona już wykonana. Przemyślę jedynie lakierowaną ramkę wokół daty, ale najpierw sobie jakąś grafikę 2 d zrobię aby zobaczyć jak to wyjdzie.

Tak jak pisałem, Niebieski jest uzgodniony na 100%, Brązowy także prócz paska - będzie ciemniejszy. Natomiast nad czerwonym muszę się zastanowić, na razie dałem pasek od starszej serii chrono, bo czerwony kroko który mi wyprodukowano był tragicznego odcienia czerwieni - babskiego, więc poszedł do śmieci i pracuję nad zdecydowanie ciemniejszym.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie miałem na mysli krytyki tylko subiektywna opinie i rzeczywiście wolałbym niepolerowana kopertę co nie zmienia faktu, ze to bardzo fajne pomysły :) koledzy z forum pewnie juz bardziej zorientowani ode mnie ale ja chciałem zapytać i sie upewnić, to beda kwarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się podoba albo nie i pozostaje czekać kiedyś na inną serię :-) Jak rendery są gotowe to znaczy że design jest już zamknięty. Dlatego wrzucam je tutaj a nie w dziale inicjatyw gdzie możemy dyskutować i zmieniać. Tutaj już nie ma miejsca na koncert życzeń bo stworzenei renderów to ciężka praca i została ona już wykonana. 

 

Ale ja nawet nie liczyłem, że Ty się dasz namówić na jakieś zmiany. Zaprezentowałeś zdjęcia to komentuję, normalna sprawa. I nie zgadzam się, że się podoba, albo nie bo brązowy jest fajniutki, ale full bling bling może mnie powstrzymać przed zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj rameczkę, dodaj, bo na pewno warto sprawdzić jak to będzie wyglądać.

Proponuję by była kilka stopni ciemniejsza niż tarcza, to nie będzie zbyt rzucająca się w oczy.

Czyli w brązie - ciemniejszy brąz, w granacie - ciemny granat itd.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cała seria Chrono Royale to będzie tylko 300szt. Przewiduję 150-200 niebieskich i po 50szt czerwonego i brąza.

Mam tez pomysł na S.12, w głowie gotowiec ale to już za pare miesiecy


Dodaj rameczkę, dodaj, bo na pewno warto sprawdzić jak to będzie wyglądać.

Proponuję by była kilka stopni ciemniejsza niż tarcza, to nie będzie zbyt rzucająca się w oczy.

Czyli w brązie - ciemniejszy brąz, w granacie - ciemny granat itd.

 

Rameczka jesli będzie to tylko biała jak w Silverstone. Nie chcę wprowadzać na tarczy dodatkowych odcieni czy kolorów co już umotywowałem dlaczego.

Z doświadczenia wiem, że im prostszy zegarek bez fajerwerków tym dłużej cieszy właściciela.

Ta seria to takie Golfy, a nie Meganki z kopniętym zadem które były szokujące i pociągające a teraz są karykaturami aut na ulicach.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... cena jaka będzie napisz... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... cena jaka będzie napisz... ;)

 

Jeśli dolar utrzyma obecny kurs to pozostanie niezmieniona czyli 790PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!

Kiedy zapisy na czerwonego? Ja chcę już dzisiaj! ;)

 

Będzie jeszcze jeden sampel z ciemniejszą tarczą i obrysowanym oknem daty. Ale to za ok 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie biała ramka :)

Jakie terminy przewidujesz?

Załóż zapas ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze jeden sampel z ciemniejszą tarczą i obrysowanym oknem daty. Ale to za ok 2-3 tygodnie.

Szkoda :( mnie się właśnie podoba dlatego że ma taki agresywny jasny czerwony kolor. No ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno bordo jak i niebieski wyszły super  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zdecydowanie bym się skłaniał ku czerwonemu/bordowemu/wiśniowemu... :)

Niebieski wiadomo, zawsze znajdzie zwolenników bo to kolor bardzo uniwersalny, ale też dzięki temu popularny jak jeszcze byłby niebieski AR to kolejny zegarek "za milion dolarów" może wyjść z tym że widziałbym go na mesh'u - niemniej obstawiam że Ray'a i Big Mako nie przebije, ale pewnie i tak się świetnie sprzeda, brązowa tarcza też fajna i ciężko znaleźć zegarek z taka tarczą, ale w deseniu czerwonym to jest jeszcze trudniejsze - wiem bo bardzo lubię tą kolorystykę  :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co?

czkawka, czy wspomnienie? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.