Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Jeśli ktoś mieszka w stanach i chciałby zarezerwować Visa,jak wygląda wpłata zaliczki i spłata końcowa skoro cena jest podana w zł. I jak załatwiona by była sama przesyłka?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nie widzę najmniejszych problemów. Najłatwiej paypal. Napisz poprzez stronę w wersji ENG. to wyślę fakturę paypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek świetny tylko rozmiar trochę jak dla mnie za mały trzeba to przemyśleć. Na czym polegają zapisy? Podobne pytanie jak o Vis , na stronie Vratislavia Conceptum nie widzę oferty?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z forum więc wpisz się w temacie na forum. Na razie nie trzeba dokonywać wpłat. Wpłaty uruchomimy dopiero jak minimum 50 osób się zapisze. Inaczej projekt może nie wypalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_8494.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

Zaje... właśnie dlatego go kupiłem :) Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

 

 

 

Oj , żeby Cię     :blink:   ....pięknie...

Będąc ciut "wiencej" niż amatorem zegarkowym stwierdzam , iż ViS z czasem coraz bardziej się podoba i zyskuje.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj , żeby Cię :blink: ....pięknie...

Będąc ciut "wiencej" niż amatorem zegarkowym stwierdzam , iż ViS z czasem coraz bardziej się podoba i zyskuje.

Bo VIS jest wyjątkowy i z@j3b1sty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza brązowy bez daty ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prototypu w realu nie może być wcześniej? Tylko rendery?

 

 

virtuti cebulari?

Poniżej poziomu. Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś jestem posiadaczem formmeistera. Potwierdzam, że zdjęcia lub grafiki nie oddają tego jak zegarek prezentuje się w rzeczywistości.

Przy okazji podziękowania dla producenta za bardzo dobry kontakt i obsługę sprzedaży.

Zegarek musi jakiś czas spędzić w szufladzie w tajemnicy przed księgową c0e62439af3ab1cfd906e222465fbd4d.jpgd5c90fbac31e96fdba2b467d7901b07c.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty! To fany zegarek

Jeśli chodzi o księgową , to moja kompletnie już się pogubiła i straciła rozeznanie w temacie Wczoraj przyszedł kolejny i od razu wskoczył na łapę,znajomy wpadł na piwko i mówi fajny masz zegarek żona się przygląda a ja na to że to stary i jakiś czas go już mam i po temacie. Za dużo już ich jest by je ogarnąć

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty! To fany zegarek

Jeśli chodzi o księgową , to moja kompletnie już się pogubiła i straciła rozeznanie w temacie Wczoraj przyszedł kolejny i od razu wskoczył na łapę,znajomy wpadł na piwko i mówi fajny masz zegarek żona się przygląda a ja na to że to stary i jakiś czas go już mam i po temacie. Za dużo już ich jest by je ogarnąć

 

już wiem, że jak wejdzie na rękę to długo z niej ze zejdzie :rolleyes:

jeden zegarek też przemyciłem w ten sam sposób do strefy oficjalnej :) .

po każdym zakupie mówię sobie, że to ostatni na jakiś czas. potem niespodziewanie pojawiają się okazje, ukryte potrzeby.....


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści w sprawie Chrono 9-11? Będą na czas? Wszystkie modele są wciąż dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści w sprawie Chrono 9-11? Będą na czas? Wszystkie modele są wciąż dostępne?

Dostępne, chodź zostało każdej wersji mniej niż połowa.

Powinny być na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QuadrifoglioVerde Czy jest możliwość zobaczenia obejrzenia Twoich zegarków we Wrocławiu?

Edytowane przez Marcenao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QuadrifoglioVerde Czy jest możliwość zobaczenia obejrzenia Twoich zegarków we Wrocławiu?

 

Teoretycznie tak, ale mając biuro w mieszkaniu nie jest to dla mnie komfortowe. Cały czas biję się z myślami czy warto inwestować w biuro z prawdziwego zdarzenia z pracownikiem który będzie przyjmował oglądaczy, ale to spore dodatkowe koszty które odbiją się na cenach zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale mając biuro w mieszkaniu nie jest to dla mnie komfortowe. Cały czas biję się z myślami czy warto inwestować w biuro z prawdziwego zdarzenia z pracownikiem który będzie przyjmował oglądaczy, ale to spore dodatkowe koszty które odbiją się na cenach zegarków.

 

Miałem nadzieję, że może masz z jakimś sklepem/zegarmistrzem podpisaną umowę i parę sztuk twoich zegarków jest na wystawie, tak żeby ktoś niezdecydowany mógł w wolnej chwili podejść, zobaczyć, przymierzyć i ewentualnie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak też można ale trzeba się podzielić :-) Więc tak czy inaczej ceny w górę. Pomyślę nad czymś w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_8733.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto wakacyjna żółć.87fbd38c3f6fdb9159a165c5f6bfd815.jpgf31dbf61bd42be5bda5884fa789e219a.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.