Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do QuadrifoglioVerde. Kiedy można się spodziewać wysyłki Vis'a uprising ?

(Nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać zdjęć...

Już widać, ale na drugim sekundowej nie widać  ;)

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Remis. Ta ma to, czego brakowało czy nieco szkodziło poprzedniej (mocna luma, brak kontrowersyjnych nieco złotych wykończeń wskazówek, koronki), tamta miała zaś niesamowite, przecierane pvd, "wypaloną" lumę, tarczowy sandwich. Wypada mieć obie wersje ;)


W weekend będą rozsyłał dane do wpłat końcowych. Dostawy przez cały Listopad. Pierwsza partia we Wtorek.

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Świetnie wygląda ten Vis!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia VIS-a. Teraz tylko czekam na wiadomość na skrzynce i później sam zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary model też miał swoje zalety...

post-6402-0-04368900-1509986175_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie człowiek naogląda i tylko ochoty nabierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary model też miał swoje zalety...

attachicon.gifObraz 1.jpg

 

Stary model miał tylko jedną wadę - słaba luma... Można by jeszcze wymienić wadę wspólną - ten zegarek albo powinien mieć większą średnicę albo powinien być niższy...

Nowy model świetnie wygląda, ale jak jest nowy, w trakcie użytkowania będzie łapał rysy jak "tra la la"  właśnie dlatego że jest wysoki, łatwo nim w coś pizdnąć, na starej wersji wszelkie kancery "są maskowane" przez powłokę, która jest jaka jest - nowa wersja... no cóż nic tam nie maskuje, na takim wykończeniu każda rysa będzie widoczna, a usunąć ją będzie można tylko "profesjonalnie" czyli 99,9% użytkowników raczej sobie z tym nie poradzi. Wiec albo zegar do pudełka albo trzeba się liczyć że wcześniej czy później będzie cały polerowany, no chyba że ktoś lubi "sznity" na lunecie...

Reasumując nowa wersja dobrze wygląda i się podoba bo jest nowa - ale jeśli chodzi o użytkowanie to starej wersji nie dorówna - ni ma szans... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy pytałem .Czy te nowe Visy są numerowane?

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wprowadza Was w błąd. Powłoka w VIS1935 Uprising to nie jest zwykłe piaskowanie, ale powłoka DLC o takiej samej twardości jak na poprzednim Vis-ie. Koperty są piaskowane i na to dajemy warstwę utwardzalną. Bardzo ciężko zarysować te koperty. Tym się wyróżnia ten zegarek od innych tylko na pierwszy rzut oka podobnych.

 

VIS-y Uprising nie są numerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie zrobić reedycję Formmeistera Night Blue Ciemno Niebieski? Lub może gdzieś jeden wam zalega na stanie;). Nie ukrywam byłby to mój pierwszy automat. Bez podziałki sekundowej bardziej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie zrobić reedycję Formmeistera Night Blue Ciemno Niebieski? Lub może gdzieś jeden wam zalega na stanie;). Nie ukrywam byłby to mój pierwszy automat. Bez podziałki sekundowej bardziej mi się podoba.

 

Nie planujemy. Nie zalega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie zrobić reedycję Formmeistera Night Blue Ciemno Niebieski? Lub może gdzieś jeden wam zalega na stanie;). Nie ukrywam byłby to mój

pierwszy automat. Bez podziałki sekundowej bardziej mi się podoba.

Jest taki w dziale SPRZEDAM

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154142-formmeister-vostok-trytowy-i-timex/?fromsearch=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.