Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie miałem jeszcze czerwonego zegarka, postanowiłem sprawić sobie taki właśnie. :):D

Tarcza ożywa w sztucznym oświetleniu, zegarek przyszedł wczoraj, nie było jeszcze okazji zobaczyć go w świetle słonecznym.

Muszę dodać że zegarek robi duże wrażenie. Dobrze wykończony, widać dbałość o szczegóły bo właśnie to jest istotne.

Bardzo ergonomiczny, na nadgarstku praktycznie go nie czuć, mimo zwiększonego ciężaru o bransoletę z pełnych ogniw.

Przełożyłem pasek na bransoletę (standardowy pasek dla mnie trochę przykrótki- mam nadgarstek jak mały cygan nogę :))

 

post-29337-0-32456300-1512034094_thumb.jpg

post-29337-0-64382000-1512136261_thumb.jpg

Edytowane przez bogdancz

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

napisałem już tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/155815-polski-automat-gdzie-w-wawie/ ale w sumie w tym wątku odzew ma szansę być większy.

 

Bardzo chciałbym zobaczyć jak ostatni Formmeister na żywo wygląda. Czy ktoś z Wawy kto takowy posiada (Wilanów/Centrum) byłby się ze mną skłonny umówić na 5-10 minut i pokazać? Późnymi wieczorami mogę podjechać praktycznie gdziekolwiek.

Edytowane przez ojciecpolak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

napisałem już tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/155815-polski-automat-gdzie-w-wawie/ ale w sumie w tym wątku odzew ma szansę być większy.

 

Bardzo chciałbym zobaczyć jak ostatni Formmeister na żywo wygląda. Czy ktoś z Wawy kto takowy posiada (Wilanów/Centrum) byłby się ze mną skłonny umówić na 5-10 minut i pokazać? Późnymi wieczorami mogę podjechać praktycznie gdziekolwiek.

 

No ale ta operacja z oglądaniem będzie Cię kosztowała więcej niż 16zł, a tyle kosztuje odsyłka zegarka gdyby się nie spodobał :-) Ryzyka wielkiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj bezpośrednio kolegi olo72 bo niedawno odkupił ode mnie niebieskiego za którym zaczynam tęsknić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanie alfy, wnioskuję że to Ty przyrządzasz te dzieła. Jak skreślę konkurencję i nie uda mi się obejrzeć na żywo, to taka ewentualność pozostanie. Jakoś mam opór przed kupowaniem na próbę i zawracaniem głowy. Przy okazji - czy są do niego jakieś skórzane paski dostępne u Ciebie? I wogóle czapki z głów za trud i wysiłek.

 

mirekne: nie omieszkam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanie alfy, wnioskuję że to Ty przyrządzasz te dzieła. Jak skreślę konkurencję i nie uda mi się obejrzeć na żywo, to taka ewentualność pozostanie. Jakoś mam opór przed kupowaniem na próbę i zawracaniem głowy. Przy okazji - czy są do niego jakieś skórzane paski dostępne u Ciebie? I wogóle czapki z głów za trud i wysiłek.

 

mirekne: nie omieszkam :)

 

Coś tam w garach mieszam ;-) pasek da się załatwić, chodź nie zostało mi tego za wiele. Ale pasek to ogólnie najmniejszy problem, 80% forumowiczów i tak po zakupie zegarka na pasku, wymienia go na jakiś customizowany. Im prostszy zegarek tym bardziej można zmieniać jego oblicze samym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, VIS Uprising na siwym/stalowym NATO moim zdaniem zyskał, jak Panowie uważacie??

post-97291-0-94680500-1512589566_thumb.jpg

Edytowane przez Jardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie nadgarstkowe.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto do realizacji skierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W tym szaleństwie jest metoda, zdecydowanie realizować :-) Fajnie wygląda kolor nici przeszywającej pasek, super komponuje się z kolorem wskazówek i przycisków stopera!

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek ze zdjęcia wejdzie do produkcji, to będzie to mój trzeci zegarek vratislavii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Nie lepsze byłyby nakładane indeksy w kolorze wskazówek i przycisków? Byłoby bardziej czytelnie ;) Chyba że kolejny kolor na tarczy wyjdzie zbyt "cygańsko"

Edytowane przez AnonimowyAlkoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy można prosić jakiegoś przedtawiciela firmy Vratislavia o prywatną wiadomość:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z was orientuje się czy można kupić nowa chrono S10?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na stronie internetowej Vtarislavii jest info, że kilka jeszcze zostało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z was orientuje się czy można kupić nowa chrono S10?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mi ktos pisal ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

WERSJA NIEBIESKA S.10 ( 200SZT ) Aktualizacja 04.12.2017: pozostało 8szt ( tylko szczotkowane koperty! )

WERSJA BRĄZOWA S.9 ( 100SZT ) Aktualizacja 04.12.2017: pozostało 9szt

WERSJA CIEMNO-CZERWONA/KARMINOWA S.11 ( 100SZT ) Aktualizacja 04.12.2017: pozostało 5szt

Aktualnie na stronie Vratislavia Conceptum.


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, kto :-) Można, aktualnie zostały 4szt

moge przeslac namiary jak Cie tak to bardzo interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.