Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Capri

No właśnie, chyba zrobię re luminację we własnym zakresie, powinno być proste z powodu kanapki. Mam nadzieję, że nie będzie to aż taka zbrodnia  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chyba zrobię re luminację we własnym zakresie, powinno być proste z powodu kanapki. Mam nadzieję, że nie będzie to aż taka zbrodnia  :P

 

Pod trybunał forumowy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Wysmarujesz sfatygowanego, poprzecieranego Visa zieloną żabkową lumą? Taka już dola tego typu "old radium", także w przypadku oryginalnej superluminovy. Jest słabiutka. Ale wygląda jak położona w 1935 roku :)


post-6402-0-61715100-1514500953_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Do rozbierania zegarka to daleka droga  :)  Mam duży wybór, a tego mam opory ruszać, bo w sumie to rodzynek. Z drugiej strony to właśnie mnie w nim rozczarowało, poza tym projekt świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Koledzy, mam prośbę o info, jaki jest rozmiar L2L w zegarku VIS1935 Uprising? Udanej soboty  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy, mam prośbę o info, jaki jest rozmiar L2L w zegarku VIS1935 Uprising? Udanej soboty  :)

 

 

 

Poniżej 50mm jeśli dobrze pamiętam.

Nadgarstek 17,5cm lezy jeszcze z zapasem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie ma to jak wiedza z samego źródła  :) Dzięki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Już dawno myślałem nad jakimś chrono. Nawet zapisałem się na niebieskie Chrono Royale, ale....wycofałem się, bo faktycznie było "royale". Chciałem coś w stylistyce "Kosmonauty", bardziej sterylny zegarek. Na choryzoncie pojawił się Rapide S.12 i fajny jest, podoba się. Chciałbym uniknąć sytuacji, kiedy rozczarowuję się projektem i rezygnuję.

Rozumiem, że "wysokiej jakości rendery", to jednak TYLKO rendery i tak średnio, na ich podstawie, można podjąć decyzję o zakupie. 

Może projektant podpowie, jak przekonać się do tego zegarka, mając do dyspozycji jedynie wygenerowane obrazki ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś kto ma i mieszka w Twojej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie ma, w marcu mają być - Rapide S.12 oczywiście. Ale bardzo chętnie skontaktowałbym się z kimś, kto posiada "zbliżoną" Vratislavię a niezwykłym zbiegiem okoliczności mieszka w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważania jak przed zakupem zegarka za 30tys na całe życie ;-) a może nawet dłużej. Ryzyko niewielkie, ale jak ktoś nie jest przekonany to zdecydowanie odradzam. Lepiej oszczędzić mi pracy z rezygnacjami. Kupić jak będą wyprodukowane - o ile jeszcze będą, albo z rynku wtórnego.

Tak jak pisałem S.12 to ostatni model w starej kopercie. Obecnie jestem na finiszu projektowania zupełnie innej nowej koperty, będzie obrotowy bezel itd.

Ale nowa koperta nie każdemu przypadnie do gustu ponieważ wsłuchałem się w oczekiwania rynku i będzie zaprojektowana pod nieco większe niż dotychczas nadgarstki.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą sample Rocznicowego i Pro-Militari? Wszedłem przed chwilą na FB i zobaczyłem, że kombinujesz z tematem koperty do Arctowskiego, a naprawdę chciałem mieć  ten zegarek w takiej wersji w jakiej był na forum omawiany. Jak to w końcu będzie? I po co kombinacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Arctowskiego to decyzje nie zapadną wcześniej niż w Czerwcu. Mamy napięty line-up i nie mogę rozpocząć kilku projektów na raz bo finansowo nie podołam. Chcę uniknąć także efektu kanibalizmu jednego modelu przez drugi.

 

Na sample wciąż czekam.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważania jak przed zakupem zegarka za 30tys na całe życie ;-) a może nawet dłużej. Ryzyko niewielkie, ale jak ktoś nie jest przekonany to zdecydowanie odradzam. Lepiej oszczędzić mi pracy z rezygnacjami. Kupić jak będą wyprodukowane - o ile jeszcze będą, albo z rynku wtórnego.

Tak jak pisałem S.12 to ostatni model w starej kopercie. Obecnie jestem na finiszu projektowania zupełnie innej nowej koperty, będzie obrotowy bezel itd.

Ale nowa koperta nie każdemu przypadnie do gustu ponieważ wsłuchałem się w oczekiwania rynku i będzie zaprojektowana pod nieco większe niż dotychczas nadgarstki.

 

Zapisałem się i raczej nie zrezygnuję.... To nie "Astronauta" , ale w stylistyce, która zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż Royale. Przekonały mnie też uwagi o nowej kopercie, która zdecydowanie nie będzie dla mnie - 42 mm to górna granica. I nie chodzi o wielkość nadgarstka, tylko właśnie gust  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o gustach się nie dyskutuje, ja natomiast wole większe dlatego będę zainteresowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zupełnie nowa w tym temacie. Bardzo mi się podoba ten zegarek.

Czy można znać jego cenę ?

I czy można zobaczyć co jest w środku?

Uwielbiam Wrocław.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zupełnie nowa w tym temacie. Bardzo mi się podoba ten zegarek.

Czy można znać jego cenę ?

I czy można zobaczyć co jest w środku?

Uwielbiam Wrocław.

Proszę przejrzeć posty poprzednie i stronę oficjalna.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na oficjalnej stronie są wszystkie informacje, łącznie z ...cenami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo dziękuje za pomoc. Reklama rozwalająca.

Nie chciało mi się czytać 54 strony. Domyślam się ze nie jesteś właścicielem firmy.

 

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie jestem, choć przyznam, że nie bardzo rozumiem powód takiego spostrzeżenia... Była z Twojej strony prośba m.in. o cenę zegarka, więc odesłałem do strony, na której podane są ceny wszystkich modeli, łącznie z zakończonymi projektami i nie potrzeba specjalnie zachodu, by do tych informacji dotrzeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo dziękuje za pomoc. Reklama rozwalająca.

Nie chciało mi się czytać 54 strony. Domyślam się ze nie jesteś właścicielem firmy.

 

 

 

Markiza używa Tapatalk

Sorry, że nie odpowiedziałem na Twój cytat mojego posta wcześniej, tutaj masz link z ceną:

http://vratislavia-watches.com/language/pl/chronograf-astronauta/

Projekt aktualnie wyprzedany ale kolejną jego odsłona się kroi:

http://vratislavia-watches.com/language/pl/chrono-rapide-s-12/

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię konkretne odpowiedzi. I bardzo dziękuje.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.