Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto. Może Janusz Waligóra ślusarz z Wrocławia? :D To już tylko Chiny i tylko milionowe zamówienia? Biedne te microbrandy, nie zazdroszczę, zwłaszcza marudnych klientów ;)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kajdan za***isty, tym bardziej szkoda endlinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto. Może Janusz Waligóra ślusarz z Wrocławia? :D To już tylko Chiny i tylko milionowe zamówienia? Biedne te microbrandy, nie zazdroszczę, zwłaszcza marudnych klientów ;)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

Owi marudni klienci robią wszystko żeby tylko wyprowadzić Sprzedawcę z równowagi co im się systematycznie udaje:

 

"Rozważania jak przed zakupem zegarka za 30tys na całe życie ;-) a może nawet dłużej. Ryzyko niewielkie, ale jak ktoś nie jest przekonany to zdecydowanie odradzam. Lepiej oszczędzić mi pracy z rezygnacjami."

"...ktoś chce bransoletę to jest taka albo żadna, jak ktoś nie chce to tym lepiej dla mnie, mniej zachodu, ja wolę paski."

 

Czyli lepiej nie zadawać pytań i brać takie jakie jest bo jeszcze można urazić sprzedawcę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na licznik moich postów. Jak będziesz miał tyle samo, i udzielisz na te same lub podobne pytania po 1000razy odpowiedzi to wtedy pogadamy, jeśli jeszcze nie wylądujesz w Lubiążu :P

Gdybym był tylko SPRZEDAWCĄ jak mnie dosyć pogardliwie nazwałeś to pewnie byłbym bardzo uprzejmy zawsze i wszędzie, ale niestety nie jestem tylko SPRZEDAWCĄ a nawet wyjątkowo nie lubię tej części sprzedażowej, co czasem daje się wyczuć ;-)


 

Nadgarstkowe Pan-Africa, cieniutki zegarek. Schowa się pod każdy mankiet.

 

nadg.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na licznik moich postów. Jak będziesz miał tyle samo, i udzielisz na te same lub podobne pytania po 1000razy odpowiedzi to wtedy pogadamy, jeśli jeszcze nie wylądujesz w Lubiążu :P

Gdybym był tylko SPRZEDAWCĄ jak mnie dosyć pogardliwie nazwałeś to pewnie byłbym bardzo uprzejmy zawsze i wszędzie, ale niestety nie jestem tylko SPRZEDAWCĄ a nawet wyjątkowo nie lubię tej części sprzedażowej, co czasem daje się wyczuć ;-)

 

Nie było w tym żadnej pogardy z mojej strony, uważam tyko że jeśli coś się sprzedaje ( VC nie jest przecież firmą non-profit) to jednak powinna być zachowana pewna doza uprzejmości (cierpliwości) w rozmowie z klientem ;)

Edytowane przez BartasW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedykowana bransoleta nie powinna mieć endlinków dopasowanych do koperty? Tak będzie wyglądać każda bransoleta z uniwersalnym ogniwem końcowym.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Przykład pierwszy z brzegu - Monster z dedykowaną bransoletą

20180217_075443.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie każdy zegarek musi mieć endlink w formie maskownicy, czy też 'klepiącą blaszkę' jak skx007. Bransoleta monstera chowa się pod osłonę bezela, nadaje charakteru, jest genialna i bez niej to już nie monster, tak samo lubię tą od skx007. Obie są świetnie dopasowane do swoich zegarków.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też tak, ale mi akurat to już bardzo przeszkadza. No ale jak duży uznany producent takie coś zaproponuje to zachwytom nie ma końca, ale niech tylko jakiś microbrand spróbuje....to hejtowi nie byłoby końca :D

 

Tudor_Heritage_Ranger_angle_560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by też przeszkadzało. Nie widzę powodów do zachwytu nad tym tudorem.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie każdy zegarek musi mieć endlink w formie maskownicy, czy też 'klepiącą blaszkę' jak skx007. Bransoleta monstera chowa się pod osłonę bezela, nadaje charakteru, jest genialna i bez niej to już nie monster, tak samo lubię tą od skx007. Obie są świetnie dopasowane do swoich zegarków.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

U mnie w 007 pierwszy mod to właśnie kajdan

20171227_084343.jpg

Taplaltakl.

Edytowane przez pechagto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Naprawdę piękny model!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na licznik moich postów. Jak będziesz miał tyle samo, i udzielisz na te same lub podobne pytania po 1000razy odpowiedzi to wtedy pogadamy, jeśli jeszcze nie wylądujesz w Lubiążu :P

Gdybym był tylko SPRZEDAWCĄ jak mnie dosyć pogardliwie nazwałeś to pewnie byłbym bardzo uprzejmy zawsze i wszędzie, ale niestety nie jestem tylko SPRZEDAWCĄ a nawet wyjątkowo nie lubię tej części sprzedażowej, co czasem daje się wyczuć ;-)

 

Nadgarstkowe Pan-Africa, cieniutki zegarek. Schowa się pod każdy mankiet.

 

 

 

Można prosić więcej zdjęć? Może również rocznicowego ;)

 

Dzięki

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pan-Africa prezentuje się bardzo ciekawie. Już gratuluję udanego projektu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W S.12 docelowo wskazówka godzin i minut będzie ciemna? szczerze mówiąc ta wersja wygląda najlepiej.

Edytowane przez user666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W S.12 docelowo wskazówka godzin i minut będzie ciemna? szczerze mówiąc ta wersja wygląda najlepiej.

Są raczej stalowe/srebrne i akurat tak swiatlo padło że wyszły ciemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, na zdjęciach z bransoletą widać że są srebrne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formmeister sport

 

Mam tego samego. I cieszę się, że wpadła wersja bez datownika. Clean design na całego. Piękny zegarek.

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ważne podkreślenia to limitacja ograniczona tylko do 50 sztuk - w realu jest jeszcze ładniejszy. Jeden z ciekawszych zegarów jakie miałem i mam - ale ja tak lekko konserwatywny jestem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały 2szt Formmeisterów Sport, także ten tego ostatnia okazja aby nabyć zegarek z tej serii która definitywnie została zakończona.

 

Zapraszam do udziału w dyskusji na temat nowego projektu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145303-forumowy-zegarek-kostka-a-la-jlc-reverso/page-23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.