Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw auto, teraz kobieta - ciekawe co będzie potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały 2szt Formmeisterów Sport, także ten tego ostatnia okazja aby nabyć zegarek z tej serii która definitywnie została zakończona.

 

Zapraszam do udziału w dyskusji na temat nowego projektu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145303-forumowy-zegarek-kostka-a-la-jlc-reverso/page-23

Ciekawy projekt.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz jeszcze fotkę "z góry" dla porównania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One się opierają na deklach czy na uszach?

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest ta nowa koperta. Liczę tylko, że szkło będzie miało dobry AR! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest ta nowa koperta. Liczę tylko, że szkło będzie miało dobry AR! :)

 

Aby AR było naprawdę efektywne musi być naniesione z obu stron a tutaj już wiemy jakie byłoby rozdzieranie szat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie takie jak w chrono (np. kosmonauta) to już będzie jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję ukończenie wreszcie projektowania koperty pod nowe chronografy. Wizualizacje na dniach.

 

A tymczasem 50szt VIS-ów Uprising będzie miało wymienione tarcze na granatowe ze szlifem słonecznym i BEZ DATY. Zegarki powinny się urzeczywistnić za ok 1,5 miesiąca.

 

Freedom_Blue2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest fajny :-)

 

post-63011-0-66915300-1520456457_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż czarnego perlona od VC, szer 20mm. Poszedł :)

a625d1b78a23fb50274c5862ceb70db4.jpg

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FORMMEISTER SPORT się wyprzedał widzę.

 

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że załapałem sie na jedną z ostatnich sztuk. 

Na dodatek w chyba najładniejszej wersji. Bez datownika.

Napiszę szczerze. Gdyby pojawiła się reedycja w innym kolorze - brałbym.

Czekam niecierpliwie na PAN-AFRICA. Zegarek ustrzelony w moje gusta idealnie. 

Czekam też na kostkę, koniecznie bez kalendarza. 

 

Aha, moim przedostatnim samochodem była Giulietta QV  :D  Zasadzam się na STELVIO VELOCE. 

Może zegarek w stylu Alfisti ? 

 

FORMMEISTER

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

FORMMEISTER SPORT się wyprzedał widzę.

 

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że załapałem sie na jedną z ostatnich sztuk. 

Na dodatek w chyba najładniejszej wersji. Bez datownika.

Napiszę szczerze. Gdyby pojawiła się reedycja w innym kolorze - brałbym.

Czekam niecierpliwie na PAN-AFRICA. Zegarek ustrzelony w moje gusta idealnie. 

Czekam też na kostkę, koniecznie bez kalendarza. 

 

Aha, moim przedostatnim samochodem była Giulietta QV  :D  Zasadzam się na STELVIO VELOCE. 

Może zegarek w stylu Alfisti ? 

 

FORMMEISTER

 

 

Kiedyś taki pomysł rzuciłem na forum Alfy, poziom buractwa i mądrowania się na tematy o których nie ma się pojęcia mnie poraził do tego stopnia, że z pomysłu się wyleczyłem. Alfisti śmieją się z miłośników VW ale mentalnie się od nich niczym nie różnią. Ja w ogóle postrzegam Alfę Romeo przede wszystkim jako dzieło sztuki designu, kawał historii w budowaniu dynamicznych karoserii, prawdziwa ambasada włoskiego stylu a większość forumowiczów z tego co zdążyłem wyczytać na forach nie potrafi umotywować swojej pasji do Alfy. Mam wrażenie że prawdziwi pasjonaci tej marki nie muszą klepać na forach. Ja do Alfy jeszcze wrócę, na Stelvio mnie nie stać, ale czekam na następcę Giulietty - z resztą na obecną można niezłe rabaty wyrwać. A tymczasem na razie jeżdżę .......Golfem VII :D . Nie jest to wielka miłość, ale auto poprawne do bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfę Romeo przede wszystkim jako dzieło sztuki designu, kawał historii w budowaniu dynamicznych karoserii, prawdziwa ambasada włoskiego stylu a większość forumowiczów z tego co zdążyłem wyczytać na forach nie potrafi umotywować swojej pasji do Alfy. 

 

 

Moim pierwszym samochodem było seicento Abarth. Auto niezniszczalne. Do dziś mój egzemplarz widzę jak gna po okolicach w super stanie. Później było po hiszpańsku. Następna była Giulietta QV. Samochód także nie do zajechania. Przez pięć lat zepsuła się tylko najdroższa w galaktyce wewnętrzna klamka od strony kierowcy (1750pln). Ostatnio przesiadłem się na Mondeo w mocnej/dobrej wersji. Jest wygodnie, ładnie ale nudno. Już jeździłem STELVIO. Rabaty są GIGANTYCZNE, da się wytargować 60k. Konczy się leasing na FORDA. Przyszłość raczej znana.

Może zamiast stylistyki AR jakieś chrono w duchu nowoczesnej, włoskiej motoryzacji. Byle nie w stylu limitek CERTINY czy ORISA. Słabo im wychodzi. 

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie w piątek dotarł właśnie ten ostatni Formmeister Sport i od piątku się z nim nie rozstaję! :)

 

254eb7424e41d9bda83036515046e4c0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym samochodem było seicento Abarth. Auto niezniszczalne. Do dziś mój egzemplarz widzę jak gna po okolicach w super stanie. Później było po hiszpańsku. Następna była Giulietta QV. Samochód także nie do zajechania. Przez pięć lat zepsuła się tylko najdroższa w galaktyce wewnętrzna klamka od strony kierowcy (1750pln). Ostatnio przesiadłem się na Mondeo w mocnej/dobrej wersji. Jest wygodnie, ładnie ale nudno. Już jeździłem STELVIO. Rabaty są GIGANTYCZNE, da się wytargować 60k. Konczy się leasing na FORDA. Przyszłość raczej znana.

Może zamiast stylistyki AR jakieś chrono w duchu nowoczesnej, włoskiej motoryzacji. Byle nie w stylu limitek CERTINY czy ORISA. Słabo im wychodzi.

 

Stelvio , wygląda świetnie. Tylko się cieszyć że takie rabaty .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stelvio to najładniejszy SUV chociaż Jaguar najnowszymi modelami im drepcze po piętach. Tyle, że w Jaguarze wnętrza są smutne. Zarówno polityka cenowa taka jak w Subaru ( brak rabatów ) jak i przegięta w drugą stronę jak gigantyczne rabaty nie jest fajna. Wracając do tematu mam nadzieję dzisiaj pokazać render en-face nowej serii chrono.

Jeśli chodzi o zegarek z włoskim posmakiem....to zauważcie, że sami włosi projektując akurat zegarki mają nieco inne podejście niż do projektów karoserii czy mebli. Raczej lubią surową stylistykę. Panerai, Anonimo( to stare, bo to co z tej marki teraz zrobiono to komedia ), Giuliano Mazzuoli . A najpopularniejszym modelem jest w tym kraju niestety Rolex Submariner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.