Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Artowskiego - projektowałem do niego tarczę - więc ja nie jestem obiektywny :) wg mnie jest super. Świetna jest koperta - o co postarał się Marcin.

Mój nadgarstek 19,5 - ale jak widzisz zegarek nie jest za mały - dobrze leży - właściwie to bardzo dobrze. Fajna spora zakręcona korona i szlify koperty też na plus

 

To w takim razie gratulacje, tarcza (zwłaszcza niebieska) - kapitalna. Koperta wygodna, wielkość idealna, ale mam mieszane uczucia co do szczotkowanego tytanu. Oko mam przyzwyczajone raczej do stalowej koperty. Waham się między Arctowskim a Satelitą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zobaczyć więcej zdjęć z tej imprezy? :)

Najwięcej na razie jest na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło było na Aurochronos pooglądać. Poluje na białe bądź granatowe chrono, praktycznie od czasu jak się wyprzedały przez moje gapiostwo i po przymiarce, na pewno nie przestanę! Artowski piękny zegar, przymierzony - czas oczekiwać, jestem ciekaw wersji z inną tarczą. "Kuleczki" wrzucone, bo się należy a nie przez miejsce przy drzwiach ;). Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Za***isty jest. Taki trochę Sinnowaty. Szkoda, że nie jest kapkę mniejszy.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Podpisuję się pod tym co napisał Jacek ręcyma i nogyma ;) za***isty jest!

Mi rozmiar tam pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na cały bezel w DLC/PVD, matowy aby sprawdzić taką kombinację.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź to pytania powyżej: w Satelicie jest duży sekundnik + małe tarcze stopera? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za odpowiedź to pytania powyżej: w Satelicie jest duży sekundnik + małe tarcze stopera?

Nie.

Sekundnik zegarka jest w prawej subtarczy.

Będę wdzięczny za odpowiedź to pytania powyżej: w Satelicie jest duży sekundnik + małe tarcze stopera?

Nie. Sekundnik zegarka jest w prawej subtarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdanien model Pan-Africa / Rocznicowy ujdzie do garnituru? :) czy może jest klasycznym a ja tego nie widzę? Jestem bliski zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ujdzie, pod warunkiem że kolorystycznie się nie pogryzą.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pasuje :) jestem bliski zakupu 100lecia, jak wg Was się plasuje na tle Tissot Le Locle i Certiny Ds Caimano Gent Aut? Za na pewno przemawia limitacja oraz made in PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot będzie miał trochę lepszy mechanizm, ale szkło, dekiel i luminescencja na korzyść mojej produkcji.

Ja nie robię zegarków po to aby się sprzedawały tylko z powodu, że są Designed in Poland czy Made in Poland, one mają się bronić technicznie na tle konkurencji, mieć po prostu lepszy stosunek cena-jakość. To jest bardzo trudne gdy produkujesz małe serie ale myślę, że w wielu modelach mi się udaje. Dać dużo zegarka za przyzwoite pieniądze. Dlatego też Vratislavia jako jedyna z polskich marek nie jest dostępna w sklepach stacjonarnych. To oznaczałoby wzrost ceny o min 35%.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł dzis. Dziekuje za szybka transakcje :-)

post-97003-0-27784800-1539119304_thumb.jpeg

Edytowane przez slawek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję rocznicowego. Na prezent dla ojca, który w granicach możliwości bojkotuje wszystko, co zagraniczne :) jako zegarek dla mnie, mam parę zastrzeżeń, czy mogę trochę konstruktywnie skrytykować?

Co do samego zakupu, po kliknięciu zarezerwuj dostałem gotowego maila (rozumiem), ale nie rozumiem co oznacza ta rezerwacja; że rezerwuję/kupuję jeden z 200 i od razu wysyłacie, czy czekam aż dorobicie nowy poza tymi 200? Liczba pozostałych egz sprzed 3 miesięcy.. Być może pytanie i odpowiedź już były w temacie, ale nie jestem w stanie przewertować 80 stron. Napisałem też, że jestem z Wrocławia - czy jest możliwość obejrzenia i odbioru osobistego? (po co niepotrzebnie ryzykować)

Edytowane przez Jansen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza się, że trzeba poczekać kilka dni na swój egzemplarz, dlatego używamy sformułowania zarezerwować. Nie mam czasu aby codziennie aktualizować stan zegarków na stronie ale jeśli projekt nadal jest w zakładce dostępnych to znaczy, że jest ich bezpieczna ilość.

Ja celowo od 6 lat nie mam klasycznego sklepu działającego na zasadzie click and buy po to aby mieć bezpośredni kontakt z kupującym a kupujący ze mną, a nie aby kupujący był tylko numerkiem zamówienia. Myślę, że to pewna wartość dodana. Inna sprawa, że im bardziej ułatwiasz zakup tym więcej masz zwrotów. Tak to niestety działa.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ładnie... przedprodukcyjniaczek? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.