Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DMR

W tygodniku Angora czytałem artykuły poświęcone polskim producentom zegarków Xicorr, Gerlach a w ostatnim numerze Balticus. Całostronicowy opis prezentujący firmy i ich produkty jest również reklamą producenta. Myślę, że Vratislavia Conceptum powinna również być zauważona przez tygodnik Angora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratislavia dla wielu mediów nie istnieje bo nie ma jej w punktach stacjonarnych ( powyższe 3 marki są ). Mogłaby istnieć gdybym zaczął za to płacić, ale nie specjalnie chcę a dziennikarze rzadko robią coś niekomercyjnie ( nie płacisz, pomijają Cię, traktują jak powietrze ). Projekt od początku nie był nastawiony na komercję i tak pozostanie. Kto będzie chciał to o jakości sam się przekona. Wielu klientów jest powracających i to jest dla mnie ważne a nie to czy moja marka będzie brylowała w mediach albo ktoś znany będzie je nosił. Szczerze nawet nie lubię w towarzystwie mówić czym się zajmuję, krępuje mnie to. Jedyne miejsce w którym się otwieram to to miejsce ale ostatnio zauważyłem, że to także nie jest najlepsze i kosztuje niepotrzebne nerwy. Nerwy nie służą tworzeniu. Lubię atmosferę pracy, cały czas znajdują się całe szczęście ludzie którzy mi pomagają.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszą artykuł, zrobi się głośno, ludzie się zainteresują i wtedy limitację kolejnych modeli trzeba będzie podnieść do jakiś 500-1000 sztuk  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patrzeć na ilość artykułów w mediach, to prym chyba wiedzie nowe Błonie, ale czy to idzie w parze z postrzeganiem tej marki tu na forum. 

To ja zdecydowanie wolę przyczajoną Vratislavię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszą artykuł, zrobi się głośno, ludzie się zainteresują i wtedy limitację kolejnych modeli trzeba będzie podnieść do jakiś 500-1000 sztuk  :rolleyes:

 

Nie zawsze ma to przełożenie bezpośrednie na sprzedaż. Poza tym ja większość zegarków sprzedaję w systemie pre-order a przypadkowy niecierpliwy czytelnik jakiejś ogólno-tematycznej prasy nie koniecznie będzie chciał czekać na zegarek 6-10 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze ma to przełożenie bezpośrednie na sprzedaż. Poza tym ja większość zegarków sprzedaję w systemie pre-order a przypadkowy niecierpliwy czytelnik jakiejś ogólno-tematycznej prasy nie koniecznie będzie chciał czekać na zegarek 6-10 miesięcy

Słuszna uwaga, nawet ja mam z tym problem, zwłaszcza jak termin realizacji projektu przesuwa się średnio o kilka miesięcy. Trzeba być fanem Twojej pracy aby ze spokojem przyjmować kolejne nowiny związane z realizacją poszczególnych modeli. Dobrze, że efekt końcowy jest na satysfakcjonującym poziomie. Przynajmniej warto czekać  ;)

 

A jak już przy tym jesteśmy, to co słychać w kwestii realizacji chronografu Wz.1 Satelita? Coś ostatnio przycichło. 

post-104806-0-07819900-1545514807_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem w trzech tematach na identyczne pytanie. Robi się, to że jest cicho nie oznacza, że nic się nie dzieje. Dostawcy piszą, że może się uda im wysłać części pod koniec Stycznia. Ale nie gwarantują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas mierzony tylko zegarkami Vratislavia

1.Chronograf S8  ze mną codziennie 

2.Conceptum Formmeister

3.Chrono Royale S10

4.Arctowski  jeszcze w foliach a jak cieszy ...

Pozdrawiam,


i jeszcze brakujące zdjęcie Arctowski

post-89070-0-67852700-1545752009_thumb.jpg

post-89070-0-23710800-1545752023_thumb.jpg

post-89070-0-42667500-1545752162_thumb.jpg

post-89070-0-07706500-1545752324_thumb.jpg

post-89070-0-45185800-1545752607_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratislavia Conceptum jest w trakcie produkcji modelu rocznicowego z okazji 100-lecia Studiów Leśnych w Poznaniu. Limitowana do 100szt edycja trafi do pracowników i partnerów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Być może kilka sztuk będzie dostępnych dla osób niezwiązanych z wydziałem ale o tym zadecydują władze uniwersytetu. Planowana dostawa to koniec Maja 2019r. Poniżej projekt.

 

48996045_2225626197694527_42436706160932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy Panie Afryka/ prawdziwym rocznicowym nie chciałeś dać fajnej wskazówki sekundowej... No i jest data... Niech mają leśnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy Panie Afryka/ prawdziwym rocznicowym nie chciałeś dać fajnej wskazówki sekundowej... No i jest data... Niech mają leśnicy...

Nooo... ja też smuteczek, bo wygląda mega...

 

I dekielek nie jest pusty...

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pokażemy także nową wersję z jasną tarczą dla " rynku cywilnego" ;-) będzie i data i przeszklony dekielek z grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i szczotkowanie niech będzie mocne i wyraźne .

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pokażemy także nową wersję z jasną tarczą dla " rynku cywilnego" ;-) będzie i data i przeszklony dekielek z grafiką.

Mnie bardziej, niż o grafikę, to szło o napisy te takie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i szczotkowanie niech będzie mocne i wyraźne .

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Chińczyk nie rozróżnia tego, kilka lat męczyłem o różne szlify i NIEDASIE. Jedyna opcja to wykańczanie kopert w Szwajcarii, Niemczech lub w Polsce po zakupie odpowiednich maszyn. Ale na końcu i tak klient powie....za drogo...

 

Nowa wersja z jasną tarczą będzie polerowana od góry a szczotkowana po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa dokupienia gdzieś do tej koperty pasującej bransolety? Tylko to mnie w sumie powstrzymuje ...


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na jasną "komercyjną" wersję. Choć nie ukrywam, że czarna bardziej przypadłaby mi do gustu. 

Widzę, że nadchodzący rok będzie ciekawy. Chronografy Wz.1 Satelita, S13/13R, Kostki, Arctowski GMT, teraz automat. 

A mnie się przypomniał jeszcze jeden wątek:

 

przy 40mm zegarka i bezelu, tarcza byłaby maleńka. Robimy 41/42mm. Prace graficzne są już zaawansowane ale nie będziemy ich ujawniać. Może uda się w okolicach Świąt pokazać grafiki. Zdradzić mogę tylko że motywem przewodnim będzie Syrena, pół kobieta pół ryba.

 

A tu już po świętach, waga pęka a wizualizacji ani ni widu, ni słychu... Cichosza jak u Turnaua...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pokażemy także nową wersję z jasną tarczą dla " rynku cywilnego" ;-) będzie i data i przeszklony dekielek z grafiką.

Wersja cywilna będzie dostępna w czerwcu/lipcu?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja cywilna będzie dostępna w czerwcu/lipcu?

 

Pozdrawiam.

 

Możliwe...zobaczymy najpierw czy grafiki zyskają pozytywne opinie. Jeśli tak to wtedy wdrożymy projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.