Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej że nie wymaga to w zasadzie żadnego wysiłku.

Kilka kliknięć myszką w niech zgadnę...

Solid Works, CATIA, 3DS, Inventor?

Któryś z nich?


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, ale fajnie by mogło wyglądać gdyby zegarek z "Europe" w nazwie miał żółte gwiazdki z lumy na początkach indeksów od strony środka tarczy. Gwiazdki szerokości indeksu, żeby z daleka wyglądały jak jego przedłużenie. Oczywiście indeksy musiałyby być krótsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na deklu jednorożec. Też świecący oczywiście.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany sprzedażą modelu PAN-AFRICA Automatic proszę o kontakt, świetne zegarki tak btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie go nie noszę, bo nie ma daty i jakoś wolę zegarki na bransoletach, ale generalnie bardzo mi się podoba - tarcza, szkiełko, koperta - wyśmienicie to wszytko wygląda plus smaczek - żółty sekundnik No i jak już raz kupię, to mam problem, żeby odsprzedać - poza tym uzupełnia kolekcję o zegarek z zieloną tarczą, polski i bez datownika

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, faktycznie kolorystyka robi w tym wypadku całą robotę, zbyt późno trafiłem na niego w sieci. Może kiedyś się uda.

Edytowane przez Pelart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakiś się w końcu znajdzie, a ja też może zmięknę, bo te nowe projekty w tej kopercie, ale z datą to całkiem do mnie gadają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zmienił zdanie, proszę o kontakt, w innym wypadku może faktycznie trzwba będzie poczekać na kolejne projekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś, w którejś wypowiedzi Marcina (QuadrifoglioVerde) czytałem, że Pan-Africa był projektowany bardziej z myślą o zagranicznych klientach, którym podobały się Rocznicowy i Pro-Military ale nie chcieli bądź nie rozumieli zawartych w tych zegarkach wątkach patriotycznych. Ciekawe ile zegarków Pan-Africa rzeczywiście udało się na obczyznę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze czerwone gwiazdki. Taki wschodni styl :D

 

Ale to już jak kolega będzie projektował October Revolution Jubillee, nie wcześniej. Na pewno świetnie się sprzeda w Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.