Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości, jakie są plany na resztę roku? Wiem że diver od kwietnia, a co potem? Brakuje mi czegoś polskiego w kolekcji, szukam inspiracji. Inaczej przehulam oszczędności na jakiegoś Hamiltona i znowu nie będzie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diver jest już zaprojektowany, niedługo rozpoczniemy produkcje prototypu. W tym roku pojawi się jeszcze nowy chronograf na tym samym werku kwarcowym co Satelita ale w kopercie bardzo klasycznej, eleganckiej. Nazwa kodowa to "Formmeister Chrono" , chociaż koperta będzie zupełnie inna i nowa. Nowych wizualizacji od VC nie zobaczycie prędko, ponieważ powoli będę zmieniał strategię i wycofywał się z pre-orderów . Męczy to zarówno mnie jak i klientów. Sporo ryzykuję ale moje zdrowie ważniejsze. Ostatnio jakiś gagatek mnie " krokami prawnymi " straszył mailowo jak mu nie dostarczę zegarka. Oczywiście zapomniał o tym, że projekt jest dobrowolny i w każdej chwili może poprosić o zwrot zaliczki. Ale w sumie to osobnikowi dziękuję, ponieważ miarka się przelała i VC będzie pokazywała wizualizacje dopiero pod koniec procesu produkcyjnego nowych modeli.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem możemy rozpocząć projektowanie w Grudniu.

 

Jestem po testowym składaniu WZ.1 i wypadło dobrze. Jutro i pojutrze będę wysyłał dane do wpłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diver jest już zaprojektowany, niedługo rozpoczniemy produkcje prototypu. W tym roku pojawi się jeszcze nowy chronograf na tym samym werku kwarcowym co Satelita ale w kopercie bardzo klasycznej, eleganckiej. Nazwa kodowa to "Formmeister Chrono" , chociaż koperta będzie zupełnie inna i nowa. Nowych wizualizacji od VC nie zobaczycie prędko, ponieważ powoli będę zmieniał strategię i wycofywał się z pre-orderów . Męczy to zarówno mnie jak i klientów. Sporo ryzykuję ale moje zdrowie ważniejsze. Ostatnio jakiś gagatek mnie " krokami prawnymi " straszył mailowo jak mu nie dostarczę zegarka. Oczywiście zapomniał o tym, że projekt jest dobrowolny i w każdej chwili może poprosić o zwrot zaliczki. Ale w sumie to osobnikowi dziękuję, ponieważ miarka się przelała i VC będzie pokazywała wizualizacje dopiero pod koniec procesu produkcyjnego nowych modeli.

Rezygnacja z pre-orderów ryzykowne dla microbrandów ale dobre posunięcie.

Wg. mnie to krok naprzód i stopień wyżej dla firmy .

Świadczy to o rozwoju firmy i mimo wszystko większej stabilizacji.

Trzymam kciuki.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A planujesz kontynuować WZ w innych wersjach kolorystycznych? Czy nieszczególnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satelita zamówiony i opłacony  :) 

Mam jednak pytanie: Jak wygląda dekiel w Satelicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A planujesz kontynuować WZ w innych wersjach kolorystycznych? Czy nieszczególnie?

 

Tak, mam w głowie już przynajmniej dwa pomysły :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania o dekielek :) Mnie też ten projekt bardzo się podoba, a info o Formmeisterze Chrono pobudza moją bauhausową wyobraźnię. Super pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info o Formmeisterze Chrono pobudza moją bauhausową wyobraźnię. Super pomysł.

 

To tak jak i u mnie:-) Ja zakochany w formmeisterach także już sobie ostrzę zęby na chrono

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam w głowie już przynajmniej dwa pomysły :-)

 

Jakie? Bo zawahałem przez chwilę czy robić przelew... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać jakiegoś sampelka Royal Europe? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo oczywistych braków w sakiewce nie mogę przegapić tak ciekawego projektu (nawet z czystym dekielkiem ;) - rezerwacja poszła i ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jakie cudo. Myślę, że zafunduję sobie nowy zegarek od was, pomimo, że miałem się wstrzymać z kolejnym zakupem do września. ;) Szacuneczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo nie potraktował go dość poważnie ;) ... lub zbyt inwestycyjnie... w każdym przypadku z korzyścią dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest czarny i z datą :P

 

Ale zasadniczo rozumiem zachwyt :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie dziwię : po roku każdy mi się opatrzy i sprzedaję :P Nawet Alpinista Seiko ;)

Ale tego VIS-a też bym przygarnął :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja żałuje, że jak był czas to nie wpisałem się na tego VISa. Piękny jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czarnego Visa i jak kolega wyżej pisał opatrzył mi się też.Ale jak się pojawi na bazarku to jak zdążę to zaraz go łyknę ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.