Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby, która ma V. Arctowski, niebieską. 

Chciałbym porównać zdjęcia tarczy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już otrzymał WZ.1 Satelitę? Chwalcie się zdjęciami!!!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będziemy czekać. Wysyłki miały zacząć się w kwietniu. Prędzej spodziewam się kolejnego opóźnienia niż wyprzedzenia tego terminu. Jak już, to pierwsze zdjęcia pojawią się za kilka dni  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam w głowie już przynajmniej dwa pomysły :-)

 

Jednym z tych pomysłów jest "Biały Satelita" z czarnymi wskazówkami?

post-94220-0-79957000-1554276179_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały fajny Ja bym wskazówki zmienił by godzina była czytelniejsza

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym czekał na wersję z granatową tarczą białymi subtarczami i czerwonym bezelem. Polski skx pepsi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w podobie

Ale brałbym vratke w takim stylu jak te autavie... :o :o :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czeluściach internetu znalazłem jeszcze taki stary projekt...

 

post-94220-0-77805600-1554396434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze taką satelite z czarną tarczą i białymi subtarczami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym czekał na wersję z granatową tarczą białymi subtarczami i czerwonym bezelem. Polski skx pepsi :)

Widziałem sporo zegarków z bezelami "pepsi" - wszystkie świetnie wyglądają jedynie na zdjęciach, na żywo "czar pryska"...wiec nie wiem czy warto iść w tą stronę, poza tym dwukolorowy bezel ma sens jedynie przy funkcji GMT

Edytowane przez Kropla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czeluściach internetu znalazłem jeszcze taki stary projekt...

 

Myślę, że powinno się wrócić do tej wersji i skierować ją do produkcji. Brałbym chyba obie  :D . Wyglądają o klasę lepiej niż S.13 i S.13s, które znajdują się obecnie w realizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinno się wrócić do tej wersji i skierować ją do produkcji. Brałbym chyba obie  :D . Wyglądają o klasę lepiej niż S.13 i S.13s, które znajdują się obecnie w realizacji. 

 

Ja tez! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel kilku Vratek, w tym chrono s.12 napiszę:

 

-Dość niebieskiego, czarno-bialego, bialo czarnego. to juz bylo. 

-Ja osobiscie wiecej nie kupie zadnej z serii s. dopoki nie beda zmienione sztachety. Takie prostokąty nie podobają mi sie. Ale to rzecz gustu. TYLKO MOJEGO. Za to mam to co chcę w WZ1. Wskazówki tam na renderach i zdjęciach wyglądają obłędnie. Zamowiony!

-S13 kolorystycznie jest całkiem ciekawa. Będę jej bronił. Inna niz pierdyliard tanich zegarkow.

-Chciałbym aby serie chrono były produkowane w jak najbardziej nietypowych kolorach. Wczesniejsze serie są świetne. I tym Marcin może się odróżnić od zalewu rynku. Szukałem ostatnio ciekawego zegarka w kolorze czerwieni, burgundu, wiśni. Bardzo malo jest tego na rynku. Jest ryzyko. Ale bez ryzyka nie ma szampana. Marzy mi cos takiego w kopercie  rocznicowego.

- Jak na razie nie zawiodlem sie na projektach VC.W tym roku szykuja sie petardy. Casual Diver, chrono a'la formmeister.... to bedzie dobry i roznorodny rok. Szykujcie portfele.


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@opolczyk, nie tylko Ty jesteś właścicielem kilku zegarków Vratislavii czy też kilku ich chronografów serii "S". 

Szanuję Twój gust. Nie podoba Ci czarno-biało-granatowo jakaś tam kolorystyka - OK. Nie ma problemu. Nikt Cię przecież do niczego nie zmusi. Mnie się akurat taka kolorystyka podoba. Będę wyżej oceniał takie zegarki od tych utrzymanych w (powiedzmy) czerwono-brązowo-szarych czy jakiś tam innych. 

 

- Też czekam na S.13. Jestem bardzo ciekaw jak będzie on wyglądał w rzeczywistości. Zawsze coś nowego. 

- Wz.1 już do mnie idzie. Cieszę się, że coś nowego u Vratislavii w temacie chronografów się pojawiło. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu jak seria "S". Mam też nadzieję, że "Wz." będzie rozwijany w różnych kolorystykach w tym w tej granatowo-czaro-białej. Bo czemu nie. 

 

@QuadrifoglioVerde - niebieskie o do tego podziałka tachymetru, która do mnie przemawia. Swoją drogą na tle Granatowych/Niebieskich S.3 i S.10 ten porzucony projekt wydaje się prezentować na prawdę dobrze. W moim odczuciu nawet lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@opolczyk, nie tylko Ty jesteś właścicielem kilku zegarków Vratislavii czy też kilku ich chronografów serii "S". 

Szanuję Twój gust. Nie podoba Ci czarno-biało-granatowo jakaś tam kolorystyka - OK. Nie ma problemu. Nikt Cię przecież do niczego nie zmusi. Mnie się akurat taka kolorystyka podoba. Będę wyżej oceniał takie zegarki od tych utrzymanych w (powiedzmy) czerwono-brązowo-szarych czy jakiś tam innych. 

 

- Też czekam na S.13. Jestem bardzo ciekaw jak będzie on wyglądał w rzeczywistości. Zawsze coś nowego. 

- Wz.1 już do mnie idzie. Cieszę się, że coś nowego u Vratislavii w temacie chronografów się pojawiło. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu jak seria "S". Mam też nadzieję, że "Wz." będzie rozwijany w różnych kolorystykach w tym w tej granatowo-czaro-białej. Bo czemu nie. 

 

@QuadrifoglioVerde - niebieskie o do tego podziałka tachymetru, która do mnie przemawia. Swoją drogą na tle Granatowych/Niebieskich S.3 i S.10 ten porzucony projekt wydaje się prezentować na prawdę dobrze. W moim odczuciu nawet lepiej. 

 

S.3 jest świetna, S.10 nie mój gust - zgodzę się z @Marcin Pawlak, porzucony projekt jest bardzo ciekawy (dla mnie ciekawszy niż S.13 i S.13s).

Wz.1 - opłacony, ma do mnie dotrzeć po 18 kwietnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czeluściach internetu znalazłem jeszcze taki stary projekt...

Naprawdę fajny projekt. Biorę tego z lewej :)

 

I podłączę się do opinii, że kolejne chrono powinny iść w odważniejszym kolorystycznie kierunku.

Edytowane przez retroboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.