Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

Ten model naprawdę daje radę  :)

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takiego i jest moim faworytem,Ale pasek masz zacny, Można wiedzieć kto Ci sprawił??

.

 

 

Pewnie.Wyślę ci na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcie fajnego zegarka. Mam nadzieję, że kiedyś i ja takie machnę ;) .

Na razie mój kalkulator robi tylko coś takiego... 

post-104806-0-88808800-1557079740_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy w dniu wysyłki zarezerwowanego/zamówionego zegarka VC klient zostaje powiadomiony o tym fakcie mailowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałem maila od firmy kurierskiej do śledzenia paczki. Od samej Vratislavii Conceptum nie było informacji o tym, że do mnie wysłali zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak, przychodzi mail z furgonetka.pl o nadanej przesyłce przez DPD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Miałem dokładnie tak samo, mail od firmy kurierskiej. Ale to w jest zupełności wystarczające :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nareszcie. Podejmowalem kilka prób żeby upolować brązowego VIS II. Uważam całą serię za wybitnie niedocenioną. Zamysł jaki mu patronowal został zrealizowany w sposób, który wybiega znacznie ponad przeciętne zegarki tematyczne. Dolne molestowanie, tarcza z charakterystyczna, chropowata strukturą czy koperta i pasek w taktycznym stylu. Dla mnie sztos. Jeżeli będę miał okazję, dokupie niebieskiego.
A teraz mogę się pochwalić jedynym na świecie egzemplarzem w tym kolorze.

7d975b1ec4728a1d16098a83ee55f3e4.jpg

 

 

Na koniec taka anegdota:

 

Kilka miesięcy temu napisałem do Marcina, że widziałem u niego taką tarczę. Czy nie mógłby mi złożyć zegarka z tym prototypem. Był to mail taki ni z gruchy ni z pietruchy. Vrati Boss mi odpisał, że jak chcesz to se ją wylicytuj na Allegro. Wkurzyłem się, pomyślałem, że jak jest klient to dyro wpadł na piekielny pomysł licytacji, zamiast sprzedać mi stałemu klientowi. Coś mu odpisałem, w "rude style". 20 minut później zauważyłem, że VC wystawiło zegarek na aukcji charytatywnej kilka godzin prze moim zapytaniem. Mój pomysł i aukcja  Marcina zgrały się idealnie w czasie żebym wyszedł na IDIOTĘ, CEBULĘ, JANUSZA ZEGARKÓW. Aukcję mocno podbiłem. Niestety, przez zapominalstwo przegrałem. Dobra dusza, która wylicytowała zegarek wystawiła go ponownie. Tym razem na tym forum. Wylicytowałem dużo taniej niż na ALLEDROGO. W zamian jednak w przyszłym tygodniu na aukcji dla Krzysia będzie inna Vratka z mojej kolekcji, którą Wam polecam.

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tam na froncie walki z architektem slychac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz Karla Heinricha Klingerta? To wrocławski wynalazca pierwszego systemu/ skafandra umożliwiającego swobodne poruszanie się pod wodą. W 1797r zorganizował on pokaz podczas którego nurek przeszedł po dnie Odry i ściął wyrastające z niego drzewo. Wrocław ma więc swoje miejsce w historii nurkowania. Pod koniec roku zaprezentujemy Państwu profesjonalny zegarek pozwalający na swobodny kontakt z wodą. Postanowiliśmy grawerem na deklu przypomnieć postać Klingerta. Poniżej prezentujemy projekt. Autorem i pomysłodawcą graweru jest Piotr Trojniel ( nick forumowy subarist ).

 

60285945_2305142923076187_68644518260920

 

60104161_2306244976299315_19030119620280

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Zdecydowana akcja, bez niepotrzebnego roztrząsania wszystkich parametrów.

Myślę, że to kolejny etap w rozwoju VC.

(dalej) Trzymam kciuki.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tego projektu.

To będzie nurek z bezelem, czy iny zegarek o podwyższonym WR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Powoli nadchodzi czas aby zrobić polski odpowiednik JLC Atmos. Tu widzę niszę w którą Vratislavia może się wstrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin już nad tym pracuje..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

To dobra informacja, od pewnego czasu szukam coś fajnego aby postawić i popatrzeć na tego typu zegar, Atmosy są bardzo fajne jednak poza zasięgiem. Jakieś szczegóły są już znane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tego projektu.

To będzie nurek z bezelem, czy iny zegarek o podwyższonym WR?

 

Diver będzie raczej klasycznych kształtów ale w ciekawych kombinacjach kolorystycznych w tym przynajmniej dwie mocno nieoczywiste i bardzo rzadkie na rynku. Zegarek bezpieczny który wielu przypadnie do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidujesz w diverze bezele o innym kolorze niż tarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.